18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
qzi666 2021-04-09, 18:58
dzięki ciekawe
Zgłoś
Avatar
Seligos 2021-04-09, 19:35 3
Jestem wierzący (nie mylić z kato-polaczkiem) i co nieco o wierze i tego jak religie konstruowały świat i społeczeństwa w których teraz żyjemy wiem. Ten typ pomimo iż postawa jaką reprezentuje jest bardzo egoistyczna, ma bardzo dużo wartych uwagi (w kwestii etyczno-społecznych) uwag. Takich jak np.: w jaki sposób klasyfikujemy dobro i zło ? Dlaczego reporter trzyma się przypadku typowo z kategorii "przegrałeś wojnę-byłeś tym złym" podczas gdy jest mnóstwo tego typu przykładów gdzie mordowanie było nazywane bohaterstwem (np. wojna w Iraku). Warto znać sposób rozumowania z obu stron.
Zgłoś
Avatar
antisol123 2021-04-09, 21:16
para debili i żydofil.
Zgłoś
Avatar
Sawix 2021-04-09, 21:56 6
Ostatnie słowa są najlepsze
Zgłoś
Avatar
Autor 2021-04-12, 16:52
JA PIERDOLĘ!
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2021-04-12, 21:45
I tak zaraz znajdzie sie jakiś nawiedzony który odkryje, że w kodowaniu ASCII imię papieża zapisane w języku Qumbulaxumbu oznacza 666
ja pierdzielę, ale ludzie są pokręceni :
Czas (najwyższy czas) robić kasę na tej bandzie idiotów (tak, wiem kapłani odkryli tę prawdę już tysiące lat temu)
Zgłoś
Avatar
Allahgbar 2021-04-27, 9:12
Mówią prawde. Dlatego powinno kierować się zasadami w bibli a nie szatana więc jebać ich. Trzeba być dobrym człowiekiem i tyle bo my wszyscy jednością jesteśmy.
Zgłoś