18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
roma21 2012-10-03, 18:24
widać, że mu kasa odwaliła pieniądze to nie wszytko....
Zgłoś
Avatar
Tasak_PL 2012-10-03, 18:25 8
ja jebie
Zgłoś
Avatar
Fireman 2012-10-03, 18:25 4
pierdoli, rzuciła go bo pewnie jest pedałem, nawet wygląda i zachowuje się jak pedał
Zgłoś
Avatar
TajemniczyZbir 2012-10-03, 18:27
Dla mnie wygląda i gada jak pedał...

Ale szacun dla niego za to, że będąc w wieku 20 lat nie musi być zależny od kogokolwiek i ma wyjebane na ludzi takich jak my
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2012-10-03, 18:28
na pewno ma też, żonę, która pomimo młodego wieku jest w nim na zabój zakochana
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-10-03, 18:33
Udało mu się i dobrze. Koleś rozumie, że nie dorobisz się jak będziesz całe życie pracował na jakiegoś jebanego kapitaliste, sam zrobił i teraz ma, a ty palec pośliń i wsadz sobie go w dupę.
Zgłoś
Avatar
A................l 2012-10-03, 18:35
No i gratulacje dla gościa:)
Zgłoś
Avatar
e................z 2012-10-03, 18:35
jako pajac w cyrku zarobił by kilka milionów więcej albo kilkadziesiat
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2012-10-03, 18:36
Jak się zwie ta blondyneczka z Tvn? Ruchnął by
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-10-03, 18:45 2
Jakieś to naciągane, gdzie bym nie czytał to na pytanie skąd wziął pieniądze na założenie biznesu to pierdzieli nie na temat i później szybko wskakuje na inny. Jednym słowem wieje chujem.
Zgłoś
Avatar
Spur 2012-10-03, 18:46 43
Nie wylewajcie jadu na osoby, które go skrytykowały, bo miały ku temu podstawy. Przychodzi gość ubrany dużo lepiej niż przeciętny student i od początku zaczyna pieprzyć o swoim geniuszu, ambicji, każdą wypowiedź zaczynając od "ja".

Ludzi wielkich (w tym milionerów i miliarderów) przeważnie cechuje skromność i pokora, którzy te cechy wyrobili sobie sami poprzez ciężką, mozolną pracę. Tutaj widzę nażelowaną pipę z jakiegoś boys bandu, która pewnie masturbuje się przed lustrem, a arogancja i narcyzm osiągają rozmiary jego szczęki. Argument, że pomogli mu rodzice wcale nie jest bezpodstawny, bo gość nie wygląda na kogoś, kto doszedł do tego sam.

Miałem okazję poznać Kamila Cebulskiego. Też milioner, który dorobił się jeszcze w szkole, ale o charakterze całkiem odmiennym. Wyluzowany, miły, skromny, z poczuciem humoru, który na spotkanie przyszedł w starych spodniach i koszuli. Mam więc jakąś skalę porównawczą i śmiało mogę nazwać tego wyżej chujem, bo takie sprawia wrażenie i tak się właśnie zachowuje.

Nie obchodzi mnie, ile zer ma na koncie. Wódki się z nim nie napiję i chuj
Zgłoś
Avatar
revelsat 2012-10-03, 18:46
ja mając tyle kasy to raczej nie czułbym się równy z resztą plebsu...
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-10-03, 18:46 2
Jebany farciarski skurwiel.

Ps. mowi jak pierdolony gej, niech to chuj, kase i tak przepierdoli bo mial poprostu farta na start

Zycze sukcesow prawdziwym ludziom przedsiembiorczosci..... a nie cipiastym gejkom ktory ma NAJWIEKSZY FAN PEJCZ NA FEJSBUKU...

I ten AMERYKANSKI AKCENCIK - DŻAN RAKEFELER phhh kurwa... JOHN DAVIDSON ROCKEFFELER przewraca sie w grobie gdy jego imie wymawia ciota!
Zgłoś
Avatar
Unreal38 2012-10-03, 18:48
Ja pierdole, on gada a tamte szm*ty mu przerywają w każdym słowie ...
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-10-03, 18:49 1
Tam przesadzacie z tym pedałem, ale uważam że to jest farsa. Może to był jego pomysł, ale na pewno starzy wyjebali kasę na to i na bank ta firma była ich, a później przepisali. Przecież w ciągu 2 lat nie dorobiłby się ani takiej opinii, ani budowy kolejnego takiego centrum. Sama papierkowa robota przed rozpoczęciem zajęłaby nawet rok.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie