18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Naziolek 2013-01-05, 1:23 8
Tak, każdy wywiad w szczerym polu przy piwie i imprezie będzie wyważony i merytoryczny. Goście złapani w połowie zabawy. Prawda jest taka, że muzycy heavymetalowi są z reguły bardzo, ale to bardzo inteligentnymi typami, większość z nich ma jeszcze drugie życie, kariery naukowe etc. Mógłbym sypać przykładami z rękawa. Ogólnie lubię całą subkulturę metalową, jest zdrowa. Co mogę powiedzieć o białych gościach w naszym kraju, którzy gibają się jak małpy z usa. Nawet nie bardzo wiedzą czemu. Nie mówię, że hip hop jest gorszy czy coś, ale to jest muzyka czarnych. Jak widzę jakichś naszych "gwiazdorów" sceny w futrze z naszyjnikami dolara i pokazującymi jakieś znaki palcami, to nie uważam, by miało to inny wymiar niż pozerstwo. Są fajni tekściarze w Polsce, chwała im, niech sobie piszą i grają Hip Hop, jak dla mnie obojętne jest to, przy jakiej muzyce ktoś dostaje ciarek na plecach. Miałem napisać coś o Mayhem, ale kurwa jak zobaczyłem komentarze o "brudasach" to się zniechęciłem. Metal jakoś powinien grać w duszy Słowianom, ma w sobie coś pogańskiego, naszego. Jeśli gość, który idzie na koncert 5-6 razy w roku by się napić i zaszaleć jest dla was brudasem i debilem, to wasz kłopot. P.S Do zobaczenia w Łodzi i Gdańsku na Iron Maiden \m/

P.S wrzucam 15 piwo, temat wchodzi na główną, jak komuś się nie podoba, niech spierdala
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-01-05, 1:33
Ja pierdole dla takiego wyrzutka jak autor za te słowa powinien byc warn...
Zgłoś
Avatar
jumpertbg 2013-01-05, 1:35
No to spierdalam...
Zgłoś
Avatar
Kwakens 2013-01-05, 1:47
@Zielka w łeb się jebnij...
Zgłoś
Avatar
Maniakson 2013-01-05, 1:48 1
Kłóćcie się spokojnie , ja tylko przypomnę o niedawnym temacie (chyba nawet ze wczoraj?) o manipulacji umysłowej praniu mózgów itp. i o tym że jedną z tez było to że kiedy ktoś na jakiekolwiek argumenty reaguje w sposób np. "tylko metal , hip hop , disco jest NAJLEPSZE jak nie to Spie*dalaj!!!!" to jest po solidnym "pranku" nawet z wirowaniem
Zgłoś
Avatar
kszysztoff 2013-01-05, 1:52
mikEWrona napisał/a:

Ja pierdole dla takiego wyrzutka jak autor za te słowa powinien byc warn...



Nie zrozumiałeś chyba sarkazmu.

A tak a propo, to fajnie jakby UE kierowała się zasadami gości Mayhema w stosunku do muzułmanów.Albo się dostosowujecie do nas, albo spie*dalać!
Zgłoś
Avatar
Sorg 2013-01-05, 1:56 1
Zielka napisał/a:

@up lubię jebać brudasów



Jest kilku chętnych pod okolicznym monopolowym.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-01-05, 1:56
To cały wywiad? Jak nie to poproszę o całość.
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-05, 2:00
@up W tym fragmencie masz tytuł całego filmu: Metal A Headbungers Journey
Zgłoś
Avatar
vredes 2013-01-05, 2:03
jacy wygadani haha niech się cieszą że dali rade z nimi pogadać ;D dobre, słuchałem Mayhem swego czasu, b.dobra kapela ale nie doceniana tak na marginesie dobrze, że nie przeprowadzali wywiadu z Ghaalem (Gorgoroth) albo Vargiem (Burzum) niezbyt rozmowne towarzystwo ;P

\m/
Zgłoś
Avatar
cornishon69 2013-01-05, 2:33
To ja spierdalam
Zgłoś
Avatar
f................7 2013-01-05, 4:09
@vredes

Mylisz się. Obaj są dosyć rozmowni, a Varg na dodatek bardzo inteligentny. Tak więc nie pierdol. Polecam którykolwiek wywiad z Burzum. Zaś jeśli chodzi o kolegę Ghaala, to niezły z niego czub, ale też da radę pogadać. Jest kilka wywiadów na yt - odpowiedzi dość dziwne, ale to kwestia przyzwyczajenia.
Zgłoś
Avatar
podgor5 2013-01-05, 6:06
ale bieda umysłowa
Zgłoś
Avatar
Gothica 2013-01-05, 7:40
Było.
sadistic.pl/historia-black-metalu-vt112476.htm

Napinka też już była z tego powodu. Powtarzacie się i zaczyna to być po prostu nudne i żałosne.
Zgłoś
Avatar
shinigamiONE 2013-01-05, 9:34
Pierwszy filmik, na dzień dobry. Dobrze zacząłem dzień
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie