18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
bokun1237 2013-01-04, 22:17 18
jebać brudasów
Zgłoś
Avatar
Zielka 2013-01-04, 22:19 16
@up lubię jebać brudasów
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2013-01-04, 22:20 10
i kto tu reprezentuje biede umyslowa ? nie wiem co autor chce nam przekazac tym filmikiem, czy to, ze ten zespol jest taki fajny bo jego czlonkowie sa tacy hardkorowi, czy moze pokazuje nam jacy sa oni niedorozwinieci ?
a do autora : sam spierdalaj
Zgłoś
Avatar
jakikolwiek 2013-01-04, 22:26 3
Jeżeli chodzi o zespół, to chyba chce pokazać, że są niedorozwinięci. Jednak nie uogólniałbym biedy umysłowej na podstawie jednego przykładu.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-01-04, 22:30 37
Są bezpośredni, nie przejmują się opinią i mają swoje zdanie. Lepiej żeby byli autentyczni, niż żeby to był kolejny pizdowaty zespolik dla 16 letnich zniewieściałych "metalofców", którzy do domu wracają przed 22 i nigdy się nie upijają, a co niedziele do kościółka z rodzinka, to chuj że ciągle pierdolą o swoim buncie i satanizmie.
Zgłoś
Avatar
kszysztoff 2013-01-04, 22:44 4
kudlaty1125 napisał/a:

Są bezpośredni, nie przejmują się opinią i mają swoje zdanie. Lepiej żeby byli autentyczni, niż żeby to był kolejny pizdowaty zespolik dla 16 letnich zniewieściałych "metalofców", którzy do domu wracają przed 22 i nigdy się nie upijają, a co niedziele do kościółka z rodzinka, to chuj że ciągle pierdolą o swoim buncie i satanizmie.



To właśnie chciałem przekazać.Piwo!

Goście się nie certolą, mówią to co myślą i to w komiczny sposób, bo ja się osobiście pośmiałem.

Ponawiam prośbę, jak się nie podoba to spier*alać
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-01-04, 22:56 16
jebac tych co krzycza jebac brudasów!!!...każda muzyka ma w sobie magie...pytanie czy jesteś tylko tępym chujem który nie ma pojecia o muzyce i jara sie jak małpa w tłumie HH bo całe osiedle tego gówna słucha, czy poprostu ma słuch i wrodzoną czułość na dźwięki...ja toleruje każdą muzykę a gram rocka z chłopakami w swoim zespole, moja córeczka gra w szkole muzycznej na skrzypcach i płacze na jej popisach jak słucham muzyki powaznej...i tak samo reaguje na koncercie Comy jak i O.S.T.Rego
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-01-04, 23:15 2
kudlaty1125 napisał/a:

Są bezpośredni, nie przejmują się opinią i mają swoje zdanie. Lepiej żeby byli autentyczni, niż żeby to był kolejny pizdowaty zespolik dla 16 letnich zniewieściałych "metalofców", którzy do domu wracają przed 22 i nigdy się nie upijają, a co niedziele do kościółka z rodzinka, to chuj że ciągle pierdolą o swoim buncie i satanizmie.


Aha, czyli jak jakiś raper przeklnie w swoim kawałku to bieda umysłowa, a metale "są bezpośredni, nie przejmują się opinią, są autentyczni.... blebleble". Niestety w mojej klasie w gimnazjum jak i w liceum miałem kilku metali i powiem, że szczerze nienawidzę tej subkultury (nie bez powodów). Oczywiście nie będę was wyzywał, bił ani nie zakażę bycia metalami, ale swoją opinię o was mam. Tylko bez spin
Crossblade napisał/a:

jebac tych co krzycza jebac brudasów!!!...każda muzyka ma w sobie magie...pytanie czy jesteś tylko tępym chujem który nie ma pojecia o muzyce i jara sie jak małpa w tłumie HH bo całe osiedle tego gówna słucha, czy poprostu ma słuch i wrodzoną czułość na dźwięki...ja toleruje każdą muzykę a gram rocka z chłopakami w swoim zespole, moja córeczka gra w szkole muzycznej na skrzypcach i płacze na jej popisach jak słucham muzyki powaznej...i tak samo reaguje na koncercie Comy jak i O.S.T.Rego


Piwo dla tego pana!
Zgłoś
Avatar
kszysztoff 2013-01-04, 23:24 2
wiesiors4 napisał/a:


Aha, czyli jak jakiś raper przeklnie w swoim kawałku to bieda umysłowa, a metale "są bezpośredni, nie przejmują się opinią, są autentyczni.... blebleble". Niestety w mojej klasie w gimnazjum jak i w liceum miałem kilku metali i powiem, że szczerze nienawidzę tej subkultury (nie bez powodów). Oczywiście nie będę was wyzywał, bił ani nie zakażę bycia metalami, ale swoją opinię o was mam. Tylko bez spin



Metalem nie jestem, również nie słucham zespołu z wywiadu, ale wkleiłem ten filmik, bo mnie osobiście rozśmieszył i spodobała mi się ich "bezpośredniość"

Wcale nie ma tak, że jak raper przeklnie w swoim utworze to jest, źle chyba, ze przeklina bez większego celu, nie mam nic do rapu, ani do żadnego innego gatunku muzycznego.
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-01-04, 23:32
Piwo dla tego pana!



Po takim Panie jak ja, to na konia kiedyś wsiadali ! pisz Cross i dawaj na na ostrego drina a nie browarka bo tego już bym dzisiaj nie przezył Pzdr
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2013-01-04, 23:37
oczywiscie trzeba pierdolic glupoty jak sie nie ma zadnych konkretnych argumentow .... sa bezposredni, mowia co mysla, nie przejmuja sie opinia innych ok, ale zauwazcie ze zyjemy w cywilizowanym swiecie, jestesmy ludzmi i mamy swiadomosc pewnych rzeczy i ich wplywu na nas i otoczenie . pod ta 'bezposredniosc' najlepiej podczepic zwierzeta, one dopiero sa bezposrednie i sie nie przejmuja nikogo opinia, a jak ja mialbym byc na codzien taki bezposredni i mowil ,robil to co akurat przyjdzie mi do glowy to pewnie, dopiero bylbym autentyczny kurwa juz dawno siedzialbym w psychiatryku albo dupczyli by mnie w wiezieniu za gwalt na jakiejs malolacie ...
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-01-04, 23:38
I zaczęło się. Wszyscy jesteście tutaj siebie warci. Pajace.
Zgłoś
Avatar
gandzik 2013-01-05, 0:41
Mam oświadczenie dla tych którzy nie lubią metalu:

SPIERDALAĆ

dziękuje, za MayheM pifko
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-01-05, 1:15 1
wiesiors4 napisał/a:


Aha, czyli jak jakiś raper przeklnie w swoim kawałku to bieda umysłowa, a metale "są bezpośredni, nie przejmują się opinią, są autentyczni.... blebleble".


Tak kurwa siedzę i dopiero po paru minutach do mnie dotarło, a raczej przypomniałem sobie, że sadol dziś to kolejna strona "rozrywkowa" gdzie zagościła gimnazjalna mentalność. Za chuj nie rozumiem co ma wspólnego przeklinanie rapera, do tego filmiku. Zresztą kurwa, sam też dużo przeklinam, jak dla mnie to nic złego. Zespół z filmiku jest niezbyt w moim guście, szczerze mówiąc to pierdolę obecną scenę "det metalową", już lepiej znam scenę hiphopową, o której wiem prawie tyle co nic. Za "tró metalofca" też się nie uważam.

Więc kurwa bawcie się dalej, przekrzykujcie, wyzywajcie, przecież to takie mądre i dojrzałe spierać się o gusta muzyczne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie