18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Rzepak 2013-01-04, 0:54
Pani w szkole na informatyce nie nauczyła cię że po ctrl+c, ctrl+v wciska się tylko raz?
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-01-04, 0:57
i kurwa bardzo doooobrze ! mam nadzieje ze wiecej takich popierdolencow zdechnie. jebane cpuny
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-04, 1:02 7
Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że podchodzę z kamerą do jakiegoś menela na ulicy i zaczynam go pouczać, wyzywać od pijusów i smierdzieli. Nawet jeśli menele mnie czasem wkurwiają swoim żebraniem to jednak mi tych dziadów szkoda i uważam że kopanie leżącego to zachowanie typowe dla podludzi. Ten chłopak marnuje sobie życie i kto wie dlaczego, ale takie "wpływanie na ambicje", że "brat to wyszedł na ludzi" nie pomaga...
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-01-04, 1:57 2
Mr.Bungle napisał/a:

Ja pierdole ludzie typu Freddy Mercury upadlali się wielokrotnie bardziej tyle tylko, że dragami za grube pieniądze i do tego obciąganie spoconych jaj wraz z pierdoleniem się w dupę i wymiankami partnerów w trakcie pierdolenia się w spocone dupsko kurwa i wszyscy się nim zachwycają, bo tak pięknie śpiewa. Jackson był pierdolonym pedałem i pedofilem, który zaczynał i kończył dzień na legalnych dragach, ale jak zajebiście tańczył o kurwa wszyscy srali w gacie jak wychodził na scene !! Kurwa ludzie ten chłopak zapierdala w złym kierunku i ambitnie było by go "ukierunkować" , podać kurwa rękę, ja pierdole pomóc znaleźć pracę lub kurwa choćby się odpierdolić od niego i nie robić na siłę debila kiedy jest pod wpływem środków odużających, bo pomaga się mu nabrać więcej kompleksów i alienacji w środowisku gdzie jak znam życie, a kurwa znam już go wytykają na ulicy palcami. Reasumując - każda męska kurwa która nigdy nie miała do czynienia z kłopotami ludzi na których im zależy (przyjaciel, rodzina) za chuja tego nie pojmie i zapierdala takie filmy - mam nadzieje i szczerze życzę, aby go kurwa nagrano z markerem w dupie jak na filmiku niedawno dodanym i mam nadzieje, że zdobędzie duuuuużą rzeszę fanów. AMEN.

Czekam na hejty od osób "doskonałych" i bez nałogów.



Zgłoś
Avatar
B................o 2013-01-04, 2:33
Kamerzysta widocznie go zna i sądząc po tonie w jakim się do niego zwraca, ma ochote mu przypierdolić, żeby nie błąkał się po osiedlu taki skurwiony. Nie dziwię mu się, chociaż takim pieprzeniem nic nie wskóra. Lepiej niech pójdzie po brata, razem mu wpierdolą i przywiążą do kaloryfera. Po 2 tygodniach odechce mu się ćpać.
Zgłoś
Avatar
spyyd3r 2013-01-04, 5:38
Popieram wszystkich którym postawiłem Piwko za komentarz!!
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2013-01-04, 7:35
napisz materiał własny - zrób przysługę ludzkości i poproś nieznajomego o popełnienie samobójstwa na tobie
Zgłoś
Avatar
KociBolec 2013-01-04, 14:14
Czepiacie się typa, niech sobie chodzi i ćpa, przeszkadza wam to? Bo picie wódki na pewno jest zdrowsze od tego co ten typ ćpa, narodzie alkoholików. Koleś może teraz zaskarżyć tego kto wrzucił film z jego udziałem do internetu i dostanie pieniędzy w chuj i będzie ćpał więcej.
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2013-01-04, 15:29
Mr.Bungle napisał/a:

Ja pierdole ludzie typu Freddy Mercury upadlali się wielokrotnie bardziej tyle tylko, że dragami za grube pieniądze i do tego obciąganie spoconych jaj wraz z pierdoleniem się w dupę i wymiankami partnerów w trakcie pierdolenia się w spocone dupsko kurwa i wszyscy się nim zachwycają, bo tak pięknie śpiewa. Jackson był pierdolonym pedałem i pedofilem, który zaczynał i kończył dzień na legalnych dragach, ale jak zajebiście tańczył o kurwa wszyscy srali w gacie jak wychodził na scene !! Kurwa ludzie ten chłopak zapierdala w złym kierunku i ambitnie było by go "ukierunkować" , podać kurwa rękę, ja pierdole pomóc znaleźć pracę lub kurwa choćby się odpierdolić od niego i nie robić na siłę debila kiedy jest pod wpływem środków odużających, bo pomaga się mu nabrać więcej kompleksów i alienacji w środowisku gdzie jak znam życie, a kurwa znam już go wytykają na ulicy palcami. Reasumując - każda męska kurwa która nigdy nie miała do czynienia z kłopotami ludzi na których im zależy (przyjaciel, rodzina) za chuja tego nie pojmie i zapierdala takie filmy - mam nadzieje i szczerze życzę, aby go kurwa nagrano z markerem w dupie jak na filmiku niedawno dodanym i mam nadzieje, że zdobędzie duuuuużą rzeszę fanów. AMEN.

Czekam na hejty od osób "doskonałych" i bez nałogów.



A ja uważam, że trzeba wyeliminować jego pule genową z naszego gatunku.

Ah, sorry, sam się wyeliminuje
Zgłoś
Avatar
krisek 2013-01-04, 19:35
Oto co wyczytałem w internetach:
Obserwacja osob rząchajacych przez dluzszy czas pozwala zauwazyc, ze zabawy z samara prowadza do glupoty i wypadania zebow. Ponadto lekarze przestrzegaja, ze wdychanie oparow srodkow chemicznych wstrzymuje naturalny doplyw tlenu do mozgu i powoduje obumieranie komorek nerwowych - a jest to proces nieodwracalny. Ze wzgledu na mala rozpietosc miedzy dawka oszalamiajaca, a zagrazajaca zyciu dosc czesto zdarzaja sie przypadki utraty przytomnosci, spiaczki, a nawet smierci. Do zejscia smiertelnego moze dojsc nawet przy pierwszej probie wachania.

(...)

U chronicznych wachaczy daja sie zauwazyc takie objawy jak poczucie zmeczenia, niezdolnosc do jasnego myslenia, dysartria mowy, bezsennosc, depresyjny nastroj, drazliwosc, agresja i autoagresja.
Zgłoś