18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
maxvolumePL 2013-01-03, 10:06 18
Coś mi się widzi, że ten filmik kręcił jakiś pies... obstawiam smutnego jak pizda, dzielnicowego
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2013-01-03, 10:09 65
Może ćpun, może bida, gdzie tam jednoznacznie jest pokazane że debil? To kręcący kamerką poniżał gościa, na dobrą sprawę powinien po ryju dostać za takie teksty.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-01-03, 10:23 4
Kawagawa napisał/a:

To kręcący kamerką poniżał gościa, na dobrą sprawę powinien po ryju dostać za takie teksty.



Proponuję łomem, ewentualnie czymś takim.... aczkolwiek dobre jebnięcie z bani, też by sprawę załatwiło, i to moment
Zgłoś
Avatar
jakikolwiek 2013-01-03, 10:26 2
Chciałbym dzisiaj wąchać klej, nic nie robić cały dzień...
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-01-03, 11:19 26
operator tej zacnej kamery na trzezwo jest glupszy, niz kolega po kleju.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-03, 11:49 15
@Kawagawa

Zgadzam się absolutnie. Jak można czerpać przyjemność z poniżania i tak już upodlonego człowieka?
Zgłoś
Avatar
Mr.Bungle 2013-01-03, 14:07 7
Co on pierdoli ? przypuszczam że ziomek jak nie jest zrobiony to jast mądrzejszy od tego "mądrego"
Zgłoś
Avatar
pierzi 2013-01-03, 15:50
Noo "wywiad" pełną gębą...
Zgłoś
Avatar
fukkkofff 2013-01-03, 16:04 6
co wy cpuna bronicie kurwa gosc nawet nie rozumie co sie do niego mowi na chuj to zyje
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2013-01-03, 16:05 16
@ Wszyscy Up

Ćpuna kurwa bronicie... Świat schodzi na psy. Teraz już wiem skąd biorą się osoby, które np. popierają ruchy pedalskie.

Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2013-01-03, 18:07 11
Kris LaMuerte napisał/a:

@ Wszyscy Up

Ćpuna kurwa bronicie... Świat schodzi na psy. Teraz już wiem skąd biorą się osoby, które np. popierają ruchy pedalskie.



Ale tutaj nie oto chodzi, tutaj po prostu stawia się gościa w roli z której nie da się wyjść z twarzą i to nie jest fair. I nie wiem skąd argument o ruchach pedalskich, co to ma za związek? Zbolcowali Cie koledzy w szkole że masz od razu takie skojarzenia?

P.S. zrobili Ci gwint czy Ci gwint zjechali?
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-01-03, 18:48 4
Wszyscy @up, którzy bronicie tego bezmózgiego ułąga. Nic nie usprawiedliwia tego że wąchał klej bądź wstrzykiwał sobie marychunae. Nawet nie był w stanie skleić normalnie choćby jednego zdania. Murzynów, żydów i cyganów to można jechać za samo pochodzenie, ale już jak Polak jest debilem z własnej nieprzymuszonej woli to już trzeba takiego bronić. Mam nadzieje że przeczytacie tego posta i przemyślicie swoje opinie.
Mi tam się podoba że koleś go pojechał. Głupotę trzeba tępić.
Dziękuje i pozdrawiam myślących sadoli. Do @fukkkofff - żółwik zioom.
Zgłoś
Avatar
gelynder1 2013-01-03, 21:46
sadistic.pl/images/smiles/idzpan8yozz1.gif
Zgłoś
Avatar
Mr.Bungle 2013-01-04, 0:27 15
Ja pierdole ludzie typu Freddy Mercury upadlali się wielokrotnie bardziej tyle tylko, że dragami za grube pieniądze i do tego obciąganie spoconych jaj wraz z pierdoleniem się w dupę i wymiankami partnerów w trakcie pierdolenia się w spocone dupsko kurwa i wszyscy się nim zachwycają, bo tak pięknie śpiewa. Jackson był pierdolonym pedałem i pedofilem, który zaczynał i kończył dzień na legalnych dragach, ale jak zajebiście tańczył o kurwa wszyscy srali w gacie jak wychodził na scene !! Kurwa ludzie ten chłopak zapierdala w złym kierunku i ambitnie było by go "ukierunkować" , podać kurwa rękę, ja pierdole pomóc znaleźć pracę lub kurwa choćby się odpierdolić od niego i nie robić na siłę debila kiedy jest pod wpływem środków odużających, bo pomaga się mu nabrać więcej kompleksów i alienacji w środowisku gdzie jak znam życie, a kurwa znam już go wytykają na ulicy palcami. Reasumując - każda męska kurwa która nigdy nie miała do czynienia z kłopotami ludzi na których im zależy (przyjaciel, rodzina) za chuja tego nie pojmie i zapierdala takie filmy - mam nadzieje i szczerze życzę, aby go kurwa nagrano z markerem w dupie jak na filmiku niedawno dodanym i mam nadzieje, że zdobędzie duuuuużą rzeszę fanów. AMEN.

Czekam na hejty od osób "doskonałych" i bez nałogów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie