18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Moby_Dick 2017-09-30, 19:38 30
Nie mogę przestać oglądać
Zgłoś
Avatar
Halman 2017-09-30, 19:48 6
myślę ze ten gif jest nazbyt optymistyczny w stosunku do rzeczywistości...
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-09-30, 19:50 4
Śmiejemy się a jeszcze parę lat i za ten zadbany i sprawny sprzęt zgarnie majątek
Zgłoś
Avatar
hardlife7 2017-09-30, 20:32 3
hahaha fantastico hahahha tym użytkownikiem hahahahha który pomógł temu forum nie upaść w zeszłym roku hahahha nie
Zgłoś
Avatar
Enough 2017-09-30, 20:34 12
Nie będę ukrywał, część tematów tego retarda jest nawet warta postawienia piwa, choć z przyzwyczajenia staram się tego unikać widząc te okrutnie żenujące, zdebilałe opisy.

Z jakiegoś powodu opisy te mnie strasznie irytują + trochę mnie śmieszy/żenuje szukanie poklasku wśród jakichś obcych ludzików na różnych forach, zalatuje to przegrywem życiowym, choć jeśli go to satysfakcjonuje to róbta co chceta.

No i trzeba też dodać, że zmiany na sadisticu sprzed paru lat prowadzą te stronę do zagłady - wystarczy spojrzeć co za gówno wrzuca się na harda (dosłownie i w przenośni). Jakieś zmiany w regulaminie czy cuś. Miałem chyba z kilkaset zakładek w przeglądarce ze swoimi ulubionymi wstawkami zbieranymi przez kilka lat - chyba połowę wcięło. Zostało jakieś sranie do mordy i inne fantazje w których lubują się admini.
Zgłoś
Avatar
Clarx 2017-09-30, 20:37 1
opisy Cie irytują bo prawackie ścierwa bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi, co jest ich słabym punktem i sensem życia w ogóle
Zgłoś
Avatar
Enough 2017-09-30, 20:38 19
Clarx napisał/a:

opisy Cie irytują bo prawackie ścierwa bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi, co jest ich słabym punktem i sensem życia w ogóle



Jesteś upośledzonym zjebem, do czyjegoś zdania od razu wymyślasz sobie poglądy polityczne według uznania; nic niewartym trollem i cebularzem szukającym poklasku. Żryj gówno
Zgłoś
Avatar
Timitum 2017-09-30, 20:40 8
Aaaa tam wszyscy się czepiają, a fantastico to taki lokalny folklor. jak kiedyś taki jeden co łowił kraby... Wrzuca dużo filmów, a że ma styl jaki ma to już jego rzecz. Trochę takie dziwactwo jak szukanie rozrywki wśród wypadków samochodowych lub innych czarności.
Zgłoś
Avatar
Halman 2017-09-30, 20:41 6
Enough napisał/a:



No i trzeba też dodać, że zmiany na sadisticu sprzed paru lat prowadzą te stronę do zagłady - wystarczy spojrzeć co za gówno wrzuca się na harda (dosłownie i w przenośni). Jakieś zmiany w regulaminie czy cuś. Zostało jakieś sranie do mordy i inne fantazje w których lubują się admini.



dokładnie, z Sadistika to pozostała tylko nazwa i kilku starych userów co to wspominają czasy kiedy sadistic był sadisticem nie tylko z nazwy
Zgłoś
Avatar
Clarx 2017-09-30, 21:02 2
no jak wrzucają coś naprawde hardcorowego to jest usuwane zaraz
Zgłoś
Avatar
mp0011 2017-09-30, 21:29 13
Tymczasem reszta sadoli:
Zgłoś
Avatar
Vankotek 2017-09-30, 23:01 5
Ale od Pana Fantastico to wy się odpierdolcie.
Zgłoś
Avatar
radek225 2017-10-01, 0:14 7
HAL9000/2 napisał/a:



dokładnie, z Sadistika to pozostała tylko nazwa i kilku starych userów co to wspominają czasy kiedy sadistic był sadisticem nie tylko z nazwy



Pamiętam, jak zaczynałem swoją przygodę z hardem, to cały hard usłany był trupami, flakami i krwią. Co jakiś czas była jakaś dewiacja. Potem w 2011 roku była wielka czystka na hardzie, zmiana regulaminu, wyjebali wszystkie krwawe materiały i od tamtej pory hard to równia pochyła. Jest to idealne miejsce dla pedałów i seksualnych dewiantów, a nie dla amatorów krwi, flaków i zgonów. Teraz co ktoś wrzuci jakąś porządną dekapitację, to od razu leci. Niby opis zły. A jak ktoś wstawi geringa smarującego się kałem, to jest dobrze.
Zgłoś
Avatar
Kickbokser 2017-10-01, 0:25
@up wystarczy spojrzeć temat niżej przykładowo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie