18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Wywiad z Jeffem Bliss
b................s • 2013-05-11, 15:05
Pamiętacie tego chłopaka z długimi, jasnymi włosami, co wkurzył się na to, jak uczy go nauczycielka? Oto wywiad z nim:

polskie napisy dostępne na YT - /watch?v=9OPqYICAKw4
Zgłoś
Avatar
cornishon69 2013-05-11, 23:25
Panie mądralo Ty też gówno wiesz, bo nauczyciel w Polsce zarabia od 2,5k+ nawet klecha u mnie w szkole który ma 18 godzin tygodniowo dostaje 1300... za 18 godzin kurwa...
Zgłoś
Avatar
Leet 2013-05-11, 23:28 1
myth000 napisał/a:



Za nim zaczniesz pisać głupoty to ogarnij ile nauczyciele w USA zarabiają ... średnio jest to 53550 rocznie, czyli 4,5k miesięcznie. Co daje nam przy dzisiejszym przeliczeniu około 14337zł na miesiąc...Więc przestań pierdolić i udawać ,że coś wiesz. Więc .
A jeżeli miałeś na myśli Polskę to tym bardziej , bo minimalna płaca to 1600 zł nauczyciel zarabia 700zł.



Szlag trafia człowieka jak czyta takie pierdoły pisane przez gimbusiarnie, która wiedzę nt. otaczajacej jej rzeczywistości czerpie z kwejków. Nie wiem gdzie nauczyciele zarabiają po 700 zł ale na pewno nie w Polsce. W Polsce nauczyciele zarabiają od 2,5 tys. do 4,7 tys. w zależności od stażu i tytułu. Nie wliczając oczywiście setek absurdalnych dodatków finansowych (np. za stanie przy tablicy lub, dodatek mieszkaniowy, motywacyjny itd.) z racji złodziejskiej karty nauczyciela. Nie wspomnę już o 2 miesięcznym "urlopie" każdego roku.

A co mamy w zamian? Zidiociałą gimbusiarnie, która nawet nie ma pojęcia ile mamy województw czy kiedy wybuchło Powstanie Warszawskie.
Zgłoś
Avatar
konek3 2013-05-12, 0:50 1
Leet napisał/a:



Szlag trafia człowieka jak czyta takie pierdoły pisane przez gimbusiarnie, która wiedzę nt. otaczajacej jej rzeczywistości czerpie z kwejków. Nie wiem gdzie nauczyciele zarabiają po 700 zł ale na pewno nie w Polsce. W Polsce nauczyciele zarabiają od 2,5 tys. do 4,7 tys. w zależności od stażu i tytułu. Nie wliczając oczywiście setek absurdalnych dodatków finansowych (np. za stanie przy tablicy lub, dodatek mieszkaniowy, motywacyjny itd.) z racji złodziejskiej karty nauczyciela. Nie wspomnę już o 2 miesięcznym "urlopie" każdego roku.

A co mamy w zamian? Zidiociałą gimbusiarnie, która nawet nie ma pojęcia ile mamy województw czy kiedy wybuchło Powstanie Warszawskie.



O kurwa, to mnie teraz rozjebałeś, 2,5k do 4,7k zł
Zgłoś
Avatar
nananabatman 2013-05-12, 1:52
Nie wiem co w tym takiego "rozjebującego", tak to po prostu wygląda...
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2013-05-12, 15:37
konek3 napisał/a:



O kurwa, to mnie teraz rozjebałeś, 2,5k do 4,7k zł



U mnie nauczycielka przyznała, że zarabia 4,5k zł i że według niej to zbyt mało. Nauczyciele akurat mają dobre wypłaty jak na polskie warunki.
Zgłoś
Avatar
werther 2013-05-13, 15:12
myth000 napisał/a:



Za nim zaczniesz pisać głupoty to ogarnij ile nauczyciele w USA zarabiają ...



ZANIM zaczniesz w ogóle pisać ogarnij zasady pisowni. A potem nie pisz głupot.
Zgłoś