18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Wywiad z Jeffem Bliss
b................s • 2013-05-11, 15:05
Pamiętacie tego chłopaka z długimi, jasnymi włosami, co wkurzył się na to, jak uczy go nauczycielka? Oto wywiad z nim:

polskie napisy dostępne na YT - /watch?v=9OPqYICAKw4
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-11, 15:52
w sumie dobrze powiedział..
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-05-11, 15:52 5
Bohatera z niego róbcie, debil nie rozumie że jak ktoś płaci mi minimalną stawkę za pracę to w zamian daję mu minimalny wkład własny, jeżeli młodzian chce liznąć wiedzy na poziomie szkoły prywatnej, gdzie nauczyciel dostaje 3x więcej - niech idzie do prywatnej!
Zgłoś
Avatar
plArc 2013-05-11, 16:02 1
Tyle się nagadał i nie przeklnął ani razu. Wtf?
Zgłoś
Avatar
hujos 2013-05-11, 17:30 14
plArc napisał/a:

Tyle się nagadał i nie przeklnął ani razu. Wtf?



Właśnie tym pokazał swoją wyższość nad dzisiejszą młodzieżą.
Swoją drogą jakby zaczął bluzgać miałby większe problemy z dyrekcją.
Zgłoś
Avatar
myth000 2013-05-11, 17:41 26
bloodwar napisał/a:

Bohatera z niego róbcie, debil nie rozumie że jak ktoś płaci mi minimalną stawkę za pracę to w zamian daję mu minimalny wkład własny, jeżeli młodzian chce liznąć wiedzy na poziomie szkoły prywatnej, gdzie nauczyciel dostaje 3x więcej - niech idzie do prywatnej!



Za nim zaczniesz pisać głupoty to ogarnij ile nauczyciele w USA zarabiają ... średnio jest to 53550 rocznie, czyli 4,5k miesięcznie. Co daje nam przy dzisiejszym przeliczeniu około 14337zł na miesiąc...Więc przestań pierdolić i udawać ,że coś wiesz. Więc .
A jeżeli miałeś na myśli Polskę to tym bardziej , bo minimalna płaca to 1600 zł nauczyciel zarabia 700zł.
Zgłoś
Avatar
xDSx 2013-05-11, 17:44 3
u nas w Polsce jak uczniowi nie pasuje nauczyciel to mu zakłada śmietnik na głowę, nie rozumiem po co tyle dyskusji, wywiady itd...
Zgłoś
Avatar
hujos 2013-05-11, 17:50 8
xDSx napisał/a:

u nas w Polsce jak uczniowi nie pasuje nauczyciel to mu zakłada śmietnik na głowę, nie rozumiem po co tyle dyskusji, wywiady itd...



Chyba w twojej gimbazie.
Zgłoś
Avatar
chlop 2013-05-11, 18:48
ciekawe co bierze ze taką ma dziwno gadkę
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-05-11, 19:42 6
ja wkurwiłem się jak wygląda nasza edukacja już na jednych z pierwszych lecji matmy w 1 kl podstawówki, trzeba było powiedziec co to za figura i na mnie trafiło, że miałem romb, no to mówie romb, a facet prawie z agresją "dziecko,! dziecko! romby to Ty będziesz miał w 4 klasie, to jest odwrócony kwadrat".... aha, czyli źle, że wiem więcej
Zgłoś
Avatar
koreapłn 2013-05-11, 19:42
dobrze prawi.

dam mu piwo.
Zgłoś
Avatar
j................a 2013-05-11, 20:47 2
masz piętnaste, nie spierdol tego
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-05-11, 22:13 3
@myth000 - dokonałeś prostej manipulacji podając średnią pensję amerykańskich nauczycieli w ogóle, a potem podając najniższą możliwą pensję nauczyciela publicznego w Polsce - a jak wiadomo takie uśrednienia nie uwzględniają niczego! W Polsce są nauczyciele prywatni, którzy dostają po 5,5k na rękę + dorabianie, są publiczni z wysługą lat którzy mają średnią pensję krajową + dorabianie korepetycjami a są i stażyści, którzy przez kilka pierwszych miesięcy zarabiają 700 zł i nie mogą dorabiać korepetycjami bo nie mają "papierka". Co to dowodzi? Gówno.

Jeszcze większe rozwarstwienie w zarobkach jest w USA, gdyż tam w szkołach publicznych uczy się głównie biedota i margines, każdy rodzic dbający o pociechę stara się posłać dziecko do prywatnej szkoły bo wiadomo - lepszy poziom nauczania to raz a dwa - nie ma kontaktu z patologiami. Tak jak w Polsce są tam lepsze i gorsze publiczne szkoły, poziom jest wyższy i niższy, wyższe i niższe są też pensje i tego niestety żadna średnia nie "wyłapie".

Poza tym, podawanie średniej pensji PRZED podatkiem i opłatami zdrowotnymi troszkę mija się z celem, na rękę nauczyciel ma średnio troszkę ponad 2,5 k dolarów a to już nie jest imponująca kwota, zwłaszcza w dużym mieście i zwłaszcza - uśredniona. Nie bez powodu w wielu filmach i serialach amerykańskich pojawia się motyw nauczyciela, który dorabia sobie w różny sposób do pensji.
Zgłoś
Avatar
BoryzSadek 2013-05-11, 22:21
@myth000
Biorąc pod uwage jeszcze to że przeciętny nauczyciel nie pracuje w jednej szkole a w dwóch więc kasa idzie x2.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-11, 22:36 1
bloodwar napisał/a:

@myth000 - dokonałeś prostej manipulacji podając średnią pensję amerykańskich nauczycieli w ogóle, a potem podając najniższą możliwą pensję nauczyciela publicznego w Polsce - a jak wiadomo takie uśrednienia nie uwzględniają niczego! W Polsce są nauczyciele prywatni, którzy dostają po 5,5k na rękę + dorabianie, są publiczni z wysługą lat którzy mają średnią pensję krajową + dorabianie korepetycjami a są i stażyści, którzy przez kilka pierwszych miesięcy zarabiają 700 zł i nie mogą dorabiać korepetycjami bo nie mają "papierka". Co to dowodzi? Gówno.

Jeszcze większe rozwarstwienie w zarobkach jest w USA, gdyż tam w szkołach publicznych uczy się głównie biedota i margines, każdy rodzic dbający o pociechę stara się posłać dziecko do prywatnej szkoły bo wiadomo - lepszy poziom nauczania to raz a dwa - nie ma kontaktu z patologiami. Tak jak w Polsce są tam lepsze i gorsze publiczne szkoły, poziom jest wyższy i niższy, wyższe i niższe są też pensje i tego niestety żadna średnia nie "wyłapie".

Poza tym, podawanie średniej pensji PRZED podatkiem i opłatami zdrowotnymi troszkę mija się z celem, na rękę nauczyciel ma średnio troszkę ponad 2,5 k dolarów a to już nie jest imponująca kwota, zwłaszcza w dużym mieście i zwłaszcza - uśredniona. Nie bez powodu w wielu filmach i serialach amerykańskich pojawia się motyw nauczyciela, który dorabia sobie w różny sposób do pensji.


nie pierdol, nie trzeba byc ekonomista, zeby wiedziec, ze w usa zarabia sie 3,4,5 (w zalezn od zawodu)razy wiecej niz w tym kolchozie polskim
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie