18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
sergio909 2012-09-23, 16:25 2
xAftermath napisał/a:

Nie wiem co było powodem jego odejścia, koleś popełnil samobójstwo a takich rzeczy nie robi się bez powodu, nigdy się nie zagłębiałem w ten temat i nie mam zamiaru tego robić :p



Ten idiota skoczył, ponieważ chciał uniknąć zasadniczej służby wojskowej i tylko "lekko się poturbować"
Zgłoś
Avatar
mak667 2012-09-23, 16:28 12
Cały bełkot który słychać w komentarzach był już wcześniej, gdy Magik żył. On był słaby psychicznie, zbyt wrażliwy, pięknie opisał to Mickiewicz, myślę że tak czuł MAG.
"Źle mnie w złych ludzi tłumie
Płaczę, a oni szydzą
Mówię, nikt nie rozumie
Widzę - oni nie widzą!"
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-09-23, 16:43
Magikow ogladajo, pottery pierdolone.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-09-23, 16:53 1
teraz ta kobieta z TVP może zapytać magika dlaczego popełnił samobójstwo, może z nim porozmawiać, bo K44 nie miał okazji
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-09-23, 17:00
wygląda i wypowiada się w chuj marnie.
Zgłoś
Avatar
DeSalvo 2012-09-23, 17:20 1
Kurwa. Starczy. Ile można drążyc temat Pfk? Dajcie sobie spokój, było minęło..
To nie temat na mode... chociaż kina przepełnione podstawówką, a fejsbuczki kawałkami Paktofoniki.
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2012-09-23, 17:37 1
"Skoczyłem to skoczyłem na chuj drążyć temat" Pjotr Łurzdź.
Zgłoś
Avatar
buoba 2012-09-23, 17:38 2
Podsumowując, gdyby gościu nie wypierdolił się przez okno i nie zaliczył tego epickiego fatality to prawdopodobnie ich płyty byłyby do nabycia tylko na stoiskach hipermarketowych "każda płyta za 10zł".

Ludzie ciągle dają się wkręcać na ten stary numer z "ginącą gwiazdą". Za życia wykonawcy jej twórczość ma powiedzmy średni odbiór wśród ludzi. Ale gdy umiera to tworzy się otoczkę medialną, a masy ludzi to łykają i udają, że są w żałobie, zakładają sobie grupy na facebooku i inne duperele, stają się pseudofanami którzy nagle znają słowa piosenek i biografie wykonawców. Tak na dobrą sprawę ta szopka to nic innego jak próba 'bycia na czasie' i zabłysnięcia zaszpanowania przed kolegami/koleżankami. Jest to sprytnie wykorzystywane przez znacznie bardziej kumatych wydawców płyt, którzy na tym całym 'czarnym spektaklu' dorabiają się grubych milionów.

Michael Jackson, Kurt Cobain, Amy Winehouse - ich śmierć też była sztucznie nagłaśniana, żeby tylko nabić kupę szmalu.
Zgłoś
Avatar
mak667 2012-09-23, 18:22 11
Michael Jackson, Kurt Cobain, Amy Winehouse średni odbiór ich muzyki za życia ???????????? Człowieku to były ikony już za życia, wszyscy oniemieli jak wyszła Nevermind, a ty waliłeś wtedy w pieluchy.
Zgłoś
Avatar
niepoprawnymateo 2012-09-23, 18:51 17
Dj magik zyje i ma sie dobrze

Zgłoś
Avatar
buoba 2012-09-23, 19:51 2
mak667 napisał/a:

Michael Jackson, Kurt Cobain, Amy Winehouse średni odbiór ich muzyki za życia ???????????? Człowieku to były ikony już za życia, wszyscy oniemieli jak wyszła Nevermind, a ty waliłeś wtedy w pieluchy.



Przecież napisałem jasno, że ze średnich muzyków (patrz: Paktofonika) za pomocą całej śmierci zrobili z nich gwiazdy. Jaksona, Cobaina i Winehouse łączy z nimi to, że znalazła się koło nich wataha hien, która żerowała na ich śmierci i kręciła własne biznesy. Nie nazwałem więc tych trzech osób muzykami 'o średnim odbiorze'. Naucz się czytać pacanie.
Zgłoś
Avatar
andreez91 2012-09-23, 20:25 1
Magik nie pierdol tylko leć po browar!
siiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
Polecał !
Zgłoś
Avatar
grzankojad 2012-09-23, 21:36 1
wkurwia mnie to, że nawet pfk, zespół który już przecież nie istnieje od 03 zaczyna być teraz na ustach wszystkich, nagle wielkich kurwa fanów. uwielbiam pfk, słucham już parę lat, ale ta nowa moda na ten zespół ze względu na film jest po prostu żałosna, a każdy kto ogarnia temat, to ten wywiad oglądał. piwa nie ma.
Zgłoś
Avatar
Mathek 2012-09-23, 21:37
Na chuj takie tematy się tutaj znajdują, skoro żaden z was jebane barany nie umie się zachować ? Wiem, zaczniecie mnie teraz wyzywać od kurwa gimbusów i jakiś psycho-fanów ale tak jest. Ja rozum iem, że można się z wielu rzeczy napierdalać ale kurwa są pewne jebane granice, który Wy przeginacie (jako użytkownicy, jebie mnie wasze życie prywatne).
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-09-23, 21:46 1
no chociaz tu ktos zauwazyl ze król jest nagi. Nigdy nie rozmialemzachwyt PFKą, za mlodu lubilem ich muzyke, byli okej, ale nie przesadzajmy z tym Magikiem, Focus i Abradab byli/są duzo lepsi, Magik wyl do mikrofonu, a ze skoczyl i sie zabil to bedzie teraz legenda. Dziwne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie