18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Wywiady z pedofilami
_................_ • 2021-11-09, 20:37
Czy lubicie śmieszkować z pedofilii, bo to przecież takie abstrakcyjne i zabawne?

Tutaj macie wywiady z paroma pedofilami, którzy opowiadają o tym co robili swoim ofiarom.

Zgłoś
Avatar
zdrowoyebne 2021-11-09, 20:41 11
powinno sie bana dostyawac za wrzucanie po angielsku.chcesz idz wrzucac na angielski forum albo daj lektora albo polskie napisy.myslisz ze kazdy zna?
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2021-11-09, 20:55 1
zdrowoyebne napisał/a:

powinno sie bana dostyawac za wrzucanie po angielsku.chcesz idz wrzucac na angielski forum albo daj lektora albo polskie napisy.myslisz ze kazdy zna?


jesli twoj profil nie klamie to jestes poprostu niedouczony. zamiast wylewac agresje na autora poucz sie angola. na nauke nigdy nie jest za pozno.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-11-09, 21:27
zdrowoyebne napisał/a:

powinno sie bana dostyawac za wrzucanie po angielsku.chcesz idz wrzucac na angielski forum albo daj lektora albo polskie napisy.myslisz ze kazdy zna?



nwonigers napisał/a:

jesli twoj profil nie klamie to jestes poprostu niedouczony. zamiast wylewac agresje na autora poucz sie angola. na nauke nigdy nie jest za pozno.



e tam spinacie poślady zawszę można po prosić mamy może wam przetłumaczy !
Zgłoś
Avatar
_................_ 2021-11-10, 14:01
zdrowoyebne napisał/a:

powinno sie bana dostyawac za wrzucanie po angielsku.chcesz idz wrzucac na angielski forum albo daj lektora albo polskie napisy.myslisz ze kazdy zna?



Chyba ty.

XXI wiek, a typ ma ból, że nie rozumie jednego z najpopularniejszych języków na świecie, no ja jebie. Jeszcze jest z tego dumny i chciałby żeby każdy był taki jak on.
Zgłoś
Avatar
Retsam 2021-11-10, 14:12 1
Nom wypierdalac z polskiego forum z tym angielskim. Ja moge zaczac wrzucac po rumunsku bo przeciez nigdy nie jest za pozno.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2021-11-10, 23:59 1
_RottenFetus_ napisał/a:

Chyba ty.
XXI wiek, a typ ma ból, że nie rozumie jednego z najpopularniejszych języków na świecie, no ja jebie. Jeszcze jest z tego dumny i chciałby żeby każdy był taki jak on.


Też żałuję że musiałem uczyć sie rosyjskiego a jako dodatkowy chciałem niemiecki. I masz rację że bez angielskiego to dzisiaj lekkie inwalidztwo.
Jednak skoro to polskie forum to napisy były by mile widziane. Sam widzisz jak mało komentarzy - chyba ma to jakiś związek z brakiem napisów ?
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Latarski 2021-11-12, 3:13
Zalegibyzować pedofilię!
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-11-13, 19:11
Takafura napisał/a:

Też żałuję że musiałem uczyć sie rosyjskiego a jako dodatkowy chciałem niemiecki. I masz rację że bez angielskiego to dzisiaj lekkie inwalidztwo.
Jednak skoro to polskie forum to napisy były by mile widziane. Sam widzisz jak mało komentarzy - chyba ma to jakiś związek z brakiem napisów ?



A gdzieś Ty widział w dziale dokumentalne zatrzęsienie komentarzy? Tu mało kto wchodzi a jeszcze mniej komentuje.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2021-11-15, 0:59
Strielok1 napisał/a:

A gdzieś Ty widział w dziale dokumentalne zatrzęsienie komentarzy? Tu mało kto wchodzi a jeszcze mniej komentuje.



W 2012 było 81 komentarzy

sadistic.pl/roman-dmowski-troche-historii-vt149395.htm
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-11-15, 7:07
Takafura napisał/a:

W 2012 było 81 komentarzy



Raz na 10 lat

Zgłoś