18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
pino92 2014-09-15, 17:18 9
Za mało powtórek.... musiałem sam cofać... ;/
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-09-15, 17:20 6
To są hindusi kretynie...
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-09-15, 17:21 10
Rafixo napisał/a:

To są hindusi kretynie...



wiem kretynie, patrz na tagi. Sprawdź na kogo najpierw zaczęto mówić ciapaci. Na hindusów właśnie.
Zgłoś
Avatar
LatajacyPancernik 2014-09-15, 17:24
Te wideo jest bardzo rasistowskie, tak jak sam tytuł Posta.
Zgłoś
Avatar
Mathek 2014-09-15, 17:32
Tam w Indiach (?) są tak ograniczeni, że muszą obejrzeć tyle powtórek by dotarło ?
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2014-09-15, 18:12 1
Widzę, że pomoc medyczna fachowa jak skurwysyn. Sami profesjonaliści...
Zgłoś
Avatar
Z................E 2014-09-15, 18:18
To chyba ustawione, 20 chłopa od razu podnosi nawet nie wiem jak to kurwa nazwać, ambulans już czeka 50m dalej a w około pełno kamerynów
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2014-09-15, 19:18
I to jest metoda na ciapatych (dlaczego podkreśla mi ciapatych czyżbym "ch" pomylił). Trzeba im sprzedać trzykołowe toczydła.
Zgłoś
Avatar
Pietia82 2014-09-15, 19:50
@wernetto

Pierwszy raz na studiach pojechałem do pracy (Irlandia) w 2006-2007 roku i "ciapaci" mówiliśmy zawsze na muslimów z Afganistanu, Pakistanu i innych arabskich krajów. Ale stary jestem i pamięć może być zawodna.
Zgłoś
Avatar
szczękoczułki 2014-09-15, 22:51
A więc to jest ten sławny trik na dwóch kółkach.
Ci z tyłu paki tak pięknie dali mordami w asfalt, że się napatrzeć na to nie mogę
Piwko za szalone przygody ciapatych
Zgłoś
Avatar
spr_szn 2014-09-15, 23:53
Prawie wszyscy wypadli z pojazdu. Pamiętajcie - zapinajcie pasy.
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-09-16, 8:49 1
wernetto napisał/a:



wiem kretynie, patrz na tagi. Sprawdź na kogo najpierw zaczęto mówić ciapaci. Na hindusów właśnie.



No i co z tego kretynie że kiedyś tak było, teraz to oznacza tylko arabów. I analogiczna sytuacja - jakbyś sobie wyszedł na ulice ze swastyką i zaczął hailować to byś poszedł do pierdla i na nic by były twoje tłumaczenia "Ale kiedyś to znaczyło co innego!!!"

(dobra, może przykład troche chujowy, ale chodzi o to że z czasem niektóre rzeczy i słowa zmieniają swoje znaczenia)
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-09-16, 8:57 1
Rafixo napisał/a:



No i co z tego kretynie że kiedyś tak było, teraz to oznacza tylko arabów. I analogiczna sytuacja - jakbyś sobie wyszedł na ulice ze swastyką i zaczął hailować to byś poszedł do pierdla i na nic by były twoje tłumaczenia "Ale kiedyś to znaczyło co innego!!!"



chyba na sadisticu kretynie. W stosunku do arabów, ciapaty jest obraźliwe, w stosunku do hindusów zawsze to było określenie ukazujące ich inność jeśli chodzi o kolor skóry (jak białas czy czarny - określenia niekoniecznie o negatywnym wydźwięku). Wyjdź kurwa czasem z domu.
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-09-16, 9:06 1
wernetto napisał/a:



chyba na sadisticu kretynie. W stosunku do arabów, ciapaty jest obraźliwe, w stosunku do hindusów zawsze to było określenie ukazujące ich inność jeśli chodzi o kolor skóry (jak białas czy czarny - określenia niekoniecznie o negatywnym wydźwięku). Wyjdź kurwa czasem z domu.



Chyba u ciebie w sosnowcu mówicie tak jeszcze na hindusów...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie