18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wyznanie dziecka.
~Velture • 2023-09-27, 22:04
Film ciągle wylatuje ze stron różnych i nie ma info poza tym co mówi to biedne dziecko.

Matka do więzienia, babcia powinna z liścia w ryja dostać a pan opalony na pal nabity!

sie wkurwiłem
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-09-28, 3:14
A wy tym samym języku, tfuu wryj
Zgłoś
Avatar
robertocarlos23 2023-09-28, 4:07 12
Dla takich co krzywdzą w ten sposób dzieci mam fajną propozycję kary.

Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2023-09-28, 4:31 2
O chuj tu chodzi? Co to kurwa jakieś"Trudne Sprawy"?
Zgłoś
Avatar
qrcok 2023-09-28, 6:25 10
flejtuch napisał/a:

Za skrzywdzenie dziecka to mnie taki wkurw bierze, że masakra... Takich kurwa zjebów powinno się odrazu odjebać w czynie społecznym i to na oczach publiki ali w sposób mega bolesny aby innym zjebom nie przyszło do głowy robić podobne rzeczy.



I to jest właśnie problem, że cywilizacja odchodzi od sprawdzonych metod. A nie potrzeba wiele. We Wrocławiu na Rynku nadal stoi pręgierz. W czasach powszechnych komórek z optyką i transmisją online, już po pierwszym pokazie efekt prewencji byłby zaskakujący. Tylko właśnie musi być lokalny - to musi iść po mediach społecznościowych z taką siłą, z tylu żródel, że każdy zobaczy i choćby Zuckerbergi blokowały, to każdy by to zobaczył czy by chciał czy nie. Włącznie z potencjalnymi sprawcami.
Nawet kieszkonkowców byłoby mniej.

No ale na końcu humanitaryzmu stoi tolerancja, z wszystkimi jej wypaczeniami.
Zgłoś
Avatar
Polkos001 2023-09-28, 7:53
A wiadomo coś więcej. Gdzie to itd.?
Zgłoś
Avatar
buer2008 2023-09-28, 8:02
Na to nie mogę patrzeć
Zgłoś
Avatar
ziu 2023-09-28, 8:14 9
Ja od dawna powtarzam, że na rynki miast powinny wrócić gilotyny, szubiennice i klatki. Takie kurwy jak na filmiku jakby zdychały tygodniami, to by podejrzewam, że 90% następnych pokurwieńców nigdy nie zrobiło nikomu nic złego, a i kamieniem by można było przyjebać.
Zgłoś
Avatar
Oasim 2023-09-28, 8:21 12
Żeby z ust tak malutkiej dziewczynki padały takie słowa to kurwa szczyt. Dla prawdziwego rodzica wystarczyłoby słowo dziecka, że źle skurwiel na nią spojrzał i kutas miałby swojego odciętego chuja w dupie, a tu kurwa się patrzyła jak on jej dziecko dotyka ja pierdole
Cała rodzina popierdolona
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-09-28, 8:27 9
Widzę, że sadole wkurwieni (słusznie) na jakiegoś czarnucha ale zapomnieli, że takie klimaty są i na naszym podwórku. Ta mała i tak ma dużo szczęścia, że ktoś ją wysłuchał. Dzieci z naszych patologicznych rodzin mają bardziej przejebane. Nikt im nie wierzy, że obmacuje je tatuś, wujek albo ksiądz i jeszcze ryzykują, że dostaną wpierdol gdy o tym mówią za dużo. Więc siedzą cicho, a tzw. porządni ludzie nawet jak wiedzą to mają to w dupie, bo przecież patole sami sobie winni. I w ogóle, to nie po katolicku wpierdalać się w sprawy cudzej rodziny, a prawa dziecka to jakaś lewacka fanaberia. Mam rację, sadolowe polaczki? To wasze poglądy, prawda? Ale czarnucha to byście chętnie zajebali.
Zgłoś
Avatar
gacu37 2023-09-28, 8:37 13
0dbytBiskupa napisał/a:

Widzę, że sadole wkurwieni (słusznie) na jakiegoś czarnucha ale zapomnieli, że takie klimaty są i na naszym podwórku. Ta mała i tak ma dużo szczęścia, że ktoś ją wysłuchał. Dzieci z naszych patologicznych rodzin mają bardziej przejebane. Nikt im nie wierzy, że obmacuje je tatuś, wujek albo ksiądz i jeszcze ryzykują, że dostaną wpierdol gdy o tym mówią za dużo. Więc siedzą cicho, a tzw. porządni ludzie nawet jak wiedzą to mają to w dupie, bo przecież patole sami sobie winni. I w ogóle, to nie po katolicku wpierdalać się w sprawy cudzej rodziny, a prawa dziecka to jakaś lewacka fanaberia. Mam rację, sadolowe polaczki? To wasze poglądy, prawda? Ale czarnucha to byście chętnie zajebali.



A gdzie jest napisane że to nie po katolicki wtrącić się tam gdzie komuś dzieje się krzywda. Chuja się znasz a próbujesz być fajny. Idź być debilem gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
OlejhunterPL 2023-09-28, 8:40 11
0dbytBiskupa napisał/a:

Widzę, że sadole wkurwieni (słusznie) na jakiegoś czarnucha ale zapomnieli, że takie klimaty są i na naszym podwórku. Ta mała i tak ma dużo szczęścia, że ktoś ją wysłuchał. Dzieci z naszych patologicznych rodzin mają bardziej przejebane. Nikt im nie wierzy, że obmacuje je tatuś, wujek albo ksiądz i jeszcze ryzykują, że dostaną wpierdol gdy o tym mówią za dużo. Więc siedzą cicho, a tzw. porządni ludzie nawet jak wiedzą to mają to w dupie, bo przecież patole sami sobie winni. I w ogóle, to nie po katolicku wpierdalać się w sprawy cudzej rodziny, a prawa dziecka to jakaś lewacka fanaberia. Mam rację, sadolowe polaczki? To wasze poglądy, prawda? Ale czarnucha to byście chętnie zajebali.



Weź nie pierdol lewaku. Byście najchętniej katoli wszystkich obsmarowali, a prawda jest taka że najwięcej takiej pedofilskiej patologi jest w waszym lewackim środowisku. Bo to wy dopuszczacie wszelekie odchyły alfabetu. Nawet byli na lewicy ideologowie którzy otwarcie chcieli legalizacji pedofilstwa. Więc nie pierdol farmazone że takie rzeczy się dzieją na jakichś ciemnych wsiach u księdza na plebani. Czytałeś "Ojciec Chrzestny"? Mario Puzo o tym co się dzieje na salonach już dekady temu pisał.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-09-28, 8:54
gacu37 napisał/a:

A gdzie jest napisane że to nie po katolicki wtrącić się tam gdzie komuś dzieje się krzywda. Chuja się znasz a próbujesz być fajny. Idź być debilem gdzie indziej


Posłuchaj co o relacjach rodzic-dziecko mówi pierwszy lepszy biskup albo pewien radiowy szaman z Torunia. W skrócie: rodzina jest święta, rodzic może wszystko, a ty nie wtrącaj się i nie interesuj, tylko zaufaj Bożej mądrości, ewentualnie odmów różaniec w intencji. I jeszcze wspomnę o idolu sadolowych prawaczków ultrakatoliku Korwinie, który chciał legalizować pedofilię.
Zgłoś
Avatar
Jackub10000 2023-09-28, 9:20 4
Pomijam materiały video, który w oryginale ma z 20 minut, sprawa jest bardziej skomplikowana. Pokrótce matka i Ojciec walczą o prawa nad młoda i braćmi. Matka ma przyznaną opiekę Ojciec widzenia. Ojciec ma fajną nową żoną a matka jakiś dziwnych znajomych. Obecnie ponoć Sophie jest bezpieczna. Tutaj link do sprawy. google.com/amp/s/www.dailymail.co.uk/news/article-8690233/amp/StandWit...
Zgłoś
Avatar
gacu37 2023-09-28, 9:45 5
0dbytBiskupa napisał/a:

Posłuchaj co o relacjach rodzic-dziecko mówi pierwszy lepszy biskup albo pewien radiowy szaman z Torunia. W skrócie: rodzina jest święta, rodzic może wszystko, a ty nie wtrącaj się i nie interesuj, tylko zaufaj Bożej mądrości, ewentualnie odmów różaniec w intencji. I jeszcze wspomnę o idolu sadolowych prawaczków ultrakatoliku Korwinie, który chciał legalizować pedofilię.



Jak już wcześniej pisałem. W dupie byłeś i gówno widziałeś
Zgłoś
Avatar
OlejhunterPL 2023-09-28, 12:07 2
0dbytBiskupa napisał/a:

Posłuchaj co o relacjach rodzic-dziecko mówi pierwszy lepszy biskup albo pewien radiowy szaman z Torunia. W skrócie: rodzina jest święta, rodzic może wszystko, a ty nie wtrącaj się i nie interesuj, tylko zaufaj Bożej mądrości, ewentualnie odmów różaniec w intencji. I jeszcze wspomnę o idolu sadolowych prawaczków ultrakatoliku Korwinie, który chciał legalizować pedofilię.



Ty patafianie pierdolony, nie chodzi o to że rodzina jest zawsze święta i nie wolno w ogóle ingerować, ale o to że dzisiaj za bardzo się wpierdala rodzinie w kompetencje prawo. Państwo Ci dzisiaj potrafi dyktować że dziecku klapsa nie można dać. Ale jak się patologia wyrabia i bida to pańtwo ma to głęboko w dupie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie