18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wyznanie dziecka.
~Velture • 2023-09-27, 22:04
Film ciągle wylatuje ze stron różnych i nie ma info poza tym co mówi to biedne dziecko.

Matka do więzienia, babcia powinna z liścia w ryja dostać a pan opalony na pal nabity!

sie wkurwiłem
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-09-28, 12:31 3
OlejhunterPL napisał/a:

Państwo Ci dzisiaj potrafi dyktować że dziecku klapsa nie można dać.



Zgłoś
Avatar
michu.zjeba 2023-09-28, 13:36 2
To sprawa Sophie Long.
Michael Long stworzył wirusową kampanię na GoFundMe i udostępnił filmy w 2020 r. podczas walki ze swoją byłą żoną Kelly Long o opiekę nad trójką ich dzieci.

Kampania obejmowała wstrząsający, 20-minutowy film na YouTube zatytułowany #standwithsophie, w którym dziewczyna wyraźnie odczuwała cierpienie i mówiła, że ​​nie chce odwiedzać matki Kelly Long, którą Michael Long oskarżył o znęcanie się nad dzieckiem.

Matka zaprzeczyła tym zarzutom, a w zeszłym roku wyznaczony przez sąd adwokat wyznaczony do reprezentowania najlepszego interesu ich dzieci określił film jako „wyprodukowany samodzielnie” (self-produced) i „silnie zmontowany”. Adwokat zalecił przyznanie Kelly Long wyłącznej opieki prawnej.

Z ówczesnych dokumentów sądowych wynikało, że Michael Long ledwo posyłał dzieci do szkoły i instruował je, jak odpowiadać na pytania. Rzekomo także wielokrotnie badał najstarsze dzieci pod kątem oznak wykorzystywania seksualnego – lekarze nie stwierdzili żadnych.

Adwokat wyraził również „głębokie zaniepokojenie” „bezpośrednim zdrowiem emocjonalnym i bezpieczeństwem dzieci pod opieką ojca” i oskarżył go o zarabianie na walce o opiekę nad dzieckiem dla własnego zysku kosztem dzieci.

Adwokat twierdził również, że w ramach zbiórki pieniędzy GoFundMe zebrano ponad 200 000 dolarów w oparciu o fałszywe oskarżenia przeciwko matce Sophie. Kiedy uzyskano do niego dostęp w środę, był on zamknięty dla nowych darowizn.

W pewnym momencie Kelly Long była zmuszona ukryć się z dziećmi w hotelu przed „uzbrojonym, wściekłym tłumem z mediów społecznościowych, któremu podano jej adres domowy” – co skłoniło policję we Frisco do publicznego oświadczenia, że ​​Sophie jest przy niej bezpieczna według kancelarii prawniczej Routzon z Keller w Teksasie.

„Eksperci uważają, że działania Michaela Longa stanowią podręcznikowy przykład «alienacji rodzicielskiej» – rodzaju znęcania się nad dzieckiem, w którym konsekwentnie stosuje manipulację psychologiczną, aby nastawić dzieci przeciwko drugiemu rodzicowi” – ​​stwierdziła firma w ówczesnym oświadczeniu.

Dziewczynka zaginęła 12 lipca 2021 w Seguin w Teksasie. Odnalazła się (chyba) 20 grudnia 2021 r.

Władze poinformowały, że znalazły dziewczynkę mieszkającą bezpiecznie w nieujawnionym obcym kraju ze swoim ojcem, Michaelem Longiem, który odmówił przekazania Sophie ciotce ze strony matki w ramach sporu dotyczącego opieki nad dzieckiem.

Obaj zostaną odesłani do Stanów Zjednoczonych, gdzie Longowi zostaną postawione zarzuty popełnienia przestępstwa. Władze twierdzą, że przekażą więcej informacji, gdy Sophie bezpiecznie dotrze do kraju.
Zgłoś
Avatar
Ramiell 2023-09-28, 14:16
W sumie Amerykanie to debile, a z niej też wyrośnie debilka więc spoko. Ważne aby u nas w Polsce nie robili krzywdy dzieciom, no chyba że jakimś patusom, to też spoxikson.
Zgłoś
Avatar
Zielas92 2023-09-28, 14:18 1
Sam mam dwójkę dzieci i nie mogę patrzeć na takie coś, te kurwy które krzywdzą dzieci bez żadnych oporów odjebał bym z czystą przyjemnością.... No chuj mnie strzela
Zgłoś
Avatar
darsadistic.com 2023-09-28, 15:57 1
Typowe olewanie takiego problemu, nienawidzę takich ludzi jako osoba która była na miejscu tej dziewczynki przez wiele lat i domyslali się co się dzieje, babcia mi nie wierzyła a teraz po całym dzieciństwie koszmaru jestem zaburzona w chuj. dla takich ludzi kara śmierci
Zgłoś
Avatar
antisol123 2023-09-28, 16:19
Czarne gówno do pieca... Aniołek może znów mnie zbanować, na niego też kłade lachę...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-09-28, 18:49
Kanister, opony, zapałki i cała to pojebana rodzine, a dziecko na bank ktos przygarnie... Czasem mysle, że dziewczynke jeszcze moglbym adoptować, żeby pomoc wyjsc z takiego gowna
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2023-09-28, 19:57 2
To się Bambo doigrał...
foxnews.com/us/indiana-man-34-who-impregnated-10-year-old-girl-gets-ov...
Zgłoś
Avatar
berhol 2023-09-29, 5:22
Odcięcie kutasa powoduję ponoć szybkie wykrwawienie , więc nieee....... nie odcioł bym huja temu ścierwu , miażdzył bym jaja na imadle , potem wyrywał paznokcie a na koniec nabił go na stalowy pręt ......
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-09-29, 5:22
Dzieciak powinien to zgłosić w szkole nauczycielce, bo mamusia i babcia są jebnięte.
Zgłoś
Avatar
Miko1325 2023-09-29, 12:01
flejtuch napisał/a:

Za skrzywdzenie dziecka to mnie taki wkurw bierze, że masakra... Takich kurwa zjebów powinno się odrazu odjebać w czynie społecznym i to na oczach publiki ali w sposób mega bolesny aby innym zjebom nie przyszło do głowy robić podobne rzeczy.



To niech cię nie wkurwia ... albo sobie poczytaj co dzieci robiły w czasie II Wojny Światowej ... szybko zmienisz zdanie jak poznasz prawdę.

berhol napisał/a:

Odcięcie kutasa powoduję ponoć szybkie wykrwawienie , więc nieee....... nie odcioł bym huja temu ścierwu , miażdzył bym jaja na imadle , potem wyrywał paznokcie a na koniec nabił go na stalowy pręt ......



Witaj Esesmanie ... wybacz, ale chyba epoki pomyliłeś ... dręczenie Polaków było, ale w 1939 do 1945 a nie w 2023. Lepiej wróć do swoich czasów szujo.

Vivi ... XD ... cisnąłem z śmiechu jak to usłyszałem XDDDD. Vivi ... brzmi jak imię dla psa.
Zgłoś
Avatar
mit2 2023-09-29, 19:49
Miko1325 napisał/a:

To niech cię nie wkurwia ... albo sobie poczytaj co dzieci robiły w czasie II Wojny Światowej ... szybko zmienisz zdanie jak poznasz prawdę.
Witaj Esesmanie ... wybacz, ale chyba epoki pomyliłeś ... dręczenie Polaków było, ale w 1939 do 1945 a nie w 2023. Lepiej wróć do swoich czasów szujo.
Vivi ... XD ... cisnąłem z śmiechu jak to usłyszałem XDDDD. Vivi ... brzmi jak imię dla psa.



Ale ty masz silną psychikę!
Zgłoś
Avatar
Genius510 2023-09-29, 20:55
Kurwisko ma po prostu wyjebane i tyle w temacie...pewnie sama dopuszcza czarnuchów na dziecko...
Zgłoś
Avatar
vukoo27 2023-09-29, 21:16
Na tej stronie mam wyjebane i niezłą beke na dorosłych debili robiących sobie krzywdę nawzajem lub przez swoją głupotę ale jak widzę takie filmiki z bezbronnymi dziećmi, które krzywdzą tacy podludzie to coś się we mnie gotuje w środku, serio zajebałbym typa i to powoli żeby zdychał jak najdłużej.
Zgłoś
Avatar
venicesimplon 2023-09-29, 22:21
Co ona ma na rączce?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie