18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
BenderXXX 2017-09-16, 3:18 2
Już myślałem, że masz fajnego lapka a to z internetów filmik...
Zgłoś
Avatar
JPablo 2017-09-16, 12:50 3
A Ja myślałem że to jakiś fajny symulator :/ bo te wszystkie są chujowe, nie dają pełnego zakresu symulacji...
Pociągi - brak aut, dróg i tła tylko wolnymi torami się poruszasz
Samoloty - jakieś mało wiarygodne te triki się wykonuje pasażerskimi etc
Zgłoś
Avatar
J................8 2017-09-16, 15:45 3
@up obok mnie jest lotnisko i jakiś typ napierdala, właśnie kurwa teraz, beczki i inne triki niczym z redbulla...kurwa cessną, więc sie da bo skoro juz miecha napierdala mi nad domem i jeszcze się nie rozbił to się kurde fele da....a głoooooośneeeeeeeee kurestwooooooooooo
Zgłoś
Avatar
greony12 2017-09-17, 1:44 2
najgorsze w symulatach loko jest mała ilość tras a jak już są błędy i niedoróbki, stoisz na stacji 1H jak kołek
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-09-17, 14:59 2
@up, rozumiem że to była ironia? Wielogodzinne stanie na czerwonym to normalka w prawdziwym życiu.
Zgłoś
Avatar
JPablo 2017-09-17, 19:40 2
Cytat:


@up obok mnie jest lotnisko i jakiś typ napierdala, właśnie kurwa teraz, beczki i inne triki niczym z redbulla...kurwa cessną


Cessna to samolot na 4 osoby :v z czego ściśnięte bo zazwyczaj wsiadają 3 osoby łącznie z pilotem, a Boeing to samolot rejsowy, pasażerski, który mieści takich osób około 100, więc normalne że małym samolotem a nawet samolocikiem da się nakurwiać triki :v
Zgłoś