18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:43
Avatar
Yolanda 2022-08-04, 23:54 1
Louis Fonsi - Ka ma zito.
Zgłoś
Avatar
Blueforce 2022-08-05, 0:00
Nie łątwiej pszesunąc trochę i odjechać?
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2022-08-05, 4:08 2
Nie mogliby go po prostu dobić? Drze tam tylko mordę i zakłóca spokój.
Zgłoś
Avatar
marecek 2022-08-05, 8:12 1
Zawsze podobały mi się koła Kamaza. Są kozackie
Zgłoś
Avatar
mocnymarcin5 2022-08-05, 9:16
Nie wygląda to jakby akcja działa się na terenie Ukrainy, więc nie można go nazwać "wyzwolicielem"
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-08-05, 22:47
mocnymarcin5 napisał/a:

Nie wygląda to jakby akcja działa się na terenie Ukrainy, więc nie można go nazwać "wyzwolicielem"



99% sadoli chuja wie co sie dzieje, nie znaja wogole genezy konfliktu, ni chuja nie kumaja co sie odpierdalalo na ukrainie, w jakim polozeniu jest Rosja i dlaczego musiala interweniowac.

Zabawne jak wiele tematow jest ogarnietych dzieki netowi i wiadomo co jest jebana propaganda - tak w tym przypadku wiekszosc powtarza slepo to co im powiedziano w mediach glownego scieku tak wiec teraz kazdy Rosjanin jest "kacapem" "wyzwolicielem" i "orkiem" (ktorzy tak naprawde CHUJA zlego zrobili Polsce i Polakom od wielu lat) a ukry zjezdzajace w milionach do Polski sa zajebisc i mamy ich calowac po nogach wraz z ich jebanym bandera...
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-08-06, 1:47 2
Dzisiaj napisał/a:

99% sadoli chuja wie co sie dzieje



Za to 100% wie, żeś ruski trol, więc przestań kwiczeć
Zgłoś
Avatar
BrkBorek 2022-08-07, 2:23 1
wyzwoliciel = rusek - skumałem
Zgłoś
Avatar
feniks777 2022-09-20, 15:23
Dzisiaj napisał/a:

99% sadoli chuja wie co sie dzieje, nie znaja wogole genezy konfliktu, ni chuja nie kumaja co sie odpierdalalo na ukrainie, w jakim polozeniu jest Rosja i dlaczego musiala interweniowac.
Zabawne jak wiele tematow jest ogarnietych dzieki netowi i wiadomo co jest jebana propaganda - tak w tym przypadku wiekszosc powtarza slepo to co im powiedziano w mediach glownego scieku tak wiec teraz kazdy Rosjanin jest "kacapem" "wyzwolicielem" i "orkiem" (ktorzy tak naprawde CHUJA zlego zrobili Polsce i Polakom od wielu lat) a ukry zjezdzajace w milionach do Polski sa zajebisc i mamy ich calowac po nogach wraz z ich jebanym bandera...



ić stont, piana mi wyszla na ustach jak czytam twoje wypociny dziesiatki tysiecy ludzi pomordowanych w katyniu przewraca sie w grobie.
Narod mordercow, nie ma znaczenia kto jest gorszy ukrainiec czy ruski, rosja naruszla granice demokratycznego panstwa i to juz sie konczy twpje pole do dalszej dyskusji.
Zgłoś