18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
okmont111 2024-08-30, 20:54 1
Heliar napisał/a:

Skąd wiesz czy ze z 150 nie zwolnił do np. 20 Zobaczył pomarańczowe i maneta odkręcona, od pojawienia się pomarańczowego minęło 2-3 sekundy, większość ścigaczy robi 100km/h w 4s. Podsumowując, trzeba być skończonym debilem, żeby wbiegać z dzieciakiem na ulicę, gdy skończyło się zielone. Ojciec roku.



Skoro idziemy w ta strone, to w takim razie skad wiesz ze tak bylo? Powinien sie spodziewac ze ktos moze biec po ulicy. Nie przypadkowo jest przepis o niewyprzedzaniu na przejsciu. Zapomnial ze ktos moze wybiec z tych pasow?
Mnie uczyli ze jak wejde na przejscie gdy swieci sie zielone i w miedzyczasie zapali sie czerwone, to sie nie mam wracac, tylko dokonczyc przechodzenie. Czyli wychodzi na to ze zle mnie uczyli, bo przeciez moze sie trafic jakas motorynka albo koles w sportowym samochodzie ktory mnie rozjebie na tych pasach, bo przyspieszy od 0 do 150.
Czyli co? Ulica w takim razie rzadzi sie takimi prawami, jak w gowno-landzie, gdzie na drodze wiekszy wygrywa.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-08-30, 21:12 2
okmont111 napisał/a:

Nie przypadkowo jest przepis o niewyprzedzaniu na przejsciu.



Chyba nie masz prawka, ten przepis nie dotyczy przejścia, gdzie ruch kierowany jest światłami.

"Przepisy odwołujące się do wyprzedzania na przejściu dla pieszych zawarte są w art. 26 ust. 3 Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym. Dokładny zapis brzmi: „Kierującemu pojazdem zabrania się wyprzedzania pojazdu na przejściu dla pieszych i bezpośrednio przed nim, z wyjątkiem przejścia, na którym ruch jest kierowany”. A więc na przejściach, na których umieszczono sygnalizację świetlną lub ruchem kieruje uprawniona do tego osoba (np. policjant) przepisy, dopuszczają wyprzedzanie. "

okmont111 napisał/a:

Mnie uczyli ze jak wejde na przejscie gdy swieci sie zielone i w miedzyczasie zapali sie czerwone, to sie nie mam wracac,



Ciekawe mnie uczyli, że jak miga zielone, to się już nie wchodzi (może dla bezpieczeństwa, a może kiedyś były inne przepisy), a tu na filmiku nawet migającego zielonego już nie ma, gość wbiega jak jest czerwone

"§98 ust. 2. Sygnały świetlne dla pieszych nadawane przez sygnalizator S-5 oznaczają:
1) sygnał zielony – zezwolenie na wejście na przejście dla pieszych, przy czym sygnał zielony migający oznacza, że za chwilę zapali się sygnał czerwony i pieszy jest obowiązany jak najszybciej opuścić przejście,
2) sygnał czerwony – zakaz wejścia na przejście."
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-08-30, 21:52 1
tars napisał/a:

Obejrzyj film jeszcze raz. Zielone gaśnie na samym początku.



zielony na początku to błąd edycji i koniec filmu powtórzony na początku.
piesi mieli czerwone, a motocyklista widział, że zmienia mu się żółte na zielone i dodał gazu.
Zgłoś
Avatar
Smokw 2024-08-30, 22:29
Heliar napisał/a:

Skąd wiesz czy ze z 150 nie zwolnił do np. 20 Zobaczył pomarańczowe i maneta odkręcona, od pojawienia się pomarańczowego minęło 2-3 sekundy, większość ścigaczy robi 100km/h w 4s. Podsumowując, trzeba być skończonym debilem, żeby wbiegać z dzieciakiem na ulicę, gdy skończyło się zielone. Ojciec roku.



ojciec roku, ale to Ty nie znasz przepisów, gdyż nie wiesz co to znaczy zielone światło.
Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2024-08-30, 22:31
Jakim kurwa trzeba byc downem zeby w 21 przebiegac przez ruchliwa droge?
Bardzo kurwa dobrze, jebac pomiot jego, przynajmniej ktos dostal nauczke
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-30, 22:50 1
Smokw napisał/a:

Ty nie znasz przepisów, gdyż nie wiesz co to znaczy zielone światło.



Wyjaw tę tajemną wiedzę.
Zgłoś
Avatar
Sarniak17 2024-08-31, 2:40
motopizda to jednak motopizda
Zgłoś
Avatar
okotdi 2024-08-31, 22:25
Zjebany motopizdeusz dawal po gazie ile fabryka dala i akurat na fuksie mu sie zielone pojawilo.
Nie zmienia to faktu ze jest jebanym debilem co zapierdala po miescie 100km/h albo wiecej.
I nie zakaz prowadzenia pojazdow mu sie nalezy ale przejechanie mu po jajach takim motorem z predkoscia minimalna zeby zapamietal po co takie ograniczenia sa w terenie zabudowanym lol
Zgłoś