18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Wzór dla niepełnosprawnych
Suq-Madiq • 2013-05-24, 11:51
Historia koleżki, który nie poddaje się chorobie. Chorobie, która sprawia, że jego życie jest w chuj ciężkie, a mimo to zasuwa na siłowni bardziej, niż niejeden w pełni sprawny.

„Go big, or go home”



Choroba, na którą cierpi to porażenie mózgowe.
Zgłoś
Avatar
MadRat 2013-05-24, 15:55
@up Hacerking tempa pizdo, no co jak co, ale ten koleś to ma własnie najlepsze warunki do napierdalania cały dzień w domu na necie, bo iść pojeździć na rowerze to tak, kurwa, średnio iść może... i właśnie cała magia polega na tym, że nie siedzi jak smętna pizda (czyt. Ty) przed komputerem tylko robi tyle na ile go stać.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-05-24, 16:04
Hmm. Nie znam się na tej chorobie ale jak domniemam to nie urodził się z tym tylko później go chuj strzelił. A wnioskuje po tatto , kolczykach itp.

Ewentualnie pokręciło go po jakiś narkotykach. Ale mogę być w błędzie.
Zgłoś
Avatar
Szymski 2013-05-24, 16:10
A teraz jaką macie wymówkę?
Zgłoś
Avatar
krzysztof6666 2013-05-24, 16:17
Rokowanie

Stan dziecka z mózgowym porażeniem dziecięcym, z punktu widzenia samego zespołu, powinien się poprawiać, a samo porażenie nie postępuje. Leczenie polega przede wszystkim na prowadzeniu rehabilitacji. Stan dzieci często jest bardzo ciężki, rehabilitacja często daje bardzo powolne postępy, a dodatkowo utrudniać ją mogą inne towarzyszące choroby. to z wikipedi

pl.wikipedia.org/wiki/M%C3%B3zgowe_pora%C5%BCenie_dzieci%C4%99ce

można wysunąć śmiałą diagnozę że gość ruszając się sam się w pewnym stopniu leczy

ja jestem sprawny i duży , podziwiam tego gościa bo ma dość siły by przeć naprzód mimo wszystko .
Zgłoś
Avatar
k................u 2013-05-24, 16:19
Dlaczego jak zawsze widzę takie filmy to się dzieją na jebanej siłowni? A jakby wiersze pisał? To już nie byłby "cool" kaleką tak?
Zgłoś
Avatar
d................6 2013-05-24, 16:19
moglby na klate cwiczyc mniejszym ciezarek, to przynajmniej zrobilby pelny i dokladny ruch
Zgłoś
Avatar
Mateusz.K 2013-05-24, 16:26
.

Zgłoś
Avatar
snik0 2013-05-24, 16:32
Siedzi jebany na socjalu całe życie to wymyśla z nudów zajęcia. pojeb
Zgłoś
Avatar
arthovv 2013-05-24, 16:50 6
worms249 napisał/a:



HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAA. Kurwa koleś na sadolu nie ma nawet 1% niedojebów jak koleś na filmiku.



Jeszcze raz nazwij kogoś takiego niedojebem, to do końca życia będziesz jadł przez słomkę.
Zgłoś
Avatar
tunkol 2013-05-24, 16:53
Brawo dla niego za to podejście do życia i nie poddawanie się
Zgłoś
Avatar
Escove 2013-05-24, 17:05
Mateusz.K napisał/a:

.

Obrazek

w chuj śmieszne wiesz? kurwa kretyn... Steven Hawking mimo że jest niepełnosprawny zmienił teorie połowy fizyki i astronomii. A ty siedź na dupie i hejtuj takich jak on. Ci obaj zrobili więcej niż ty sam.

(maść na ból dupy jest nie potrzebna)
Zgłoś
Avatar
0xFF 2013-05-24, 17:07
Tak kończą Ci, którzy chodzą na siłownie zamiast czytać książki
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-05-24, 17:15
Hola hola. Nie rozczulamy sie ani nie współczujemy. Jesteśmy na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
w................9 2013-05-24, 17:44 1
arthovv napisał/a:



Jeszcze raz nazwij kogoś takiego niedojebem, to do końca życia będziesz jadł przez słomkę.



Mam prawo mówić to co uważam. Uważam natomiast to, że typ na filmiku i jemu podobni są niedojebami, z resztą ty chyba też.
Zgłoś
Avatar
wojtasson2 2013-05-24, 17:54
Fake. Słyszę przecież, że to głos Stephena Hawkinga.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie