18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
789dt 2016-12-29, 23:18 1
Co do pieszych to obserwuje często chodzenie po prawej a nie po lewej stronie jezdni, chodzenie w parach (lub więcej) zamiast gęsiego, jest chodnik idzie jezdnią, na chodniku jest śnieg idzie jezdnią. Tak więc kur*a pieszy święta krowa. Tylko kierowca ma na wszystko uważać i za wszystko jest karany.
Zgłoś
Avatar
rai87 2016-12-29, 23:58
789dt napisał/a:

nie wchodzi się na pasy zanim auto się nie zatrzyma..



Kurwa człowieku weź lepiej z domu nie wychodź. Nie ma nic bardziej wkurwiającego niż ludzie zachowujący się tak jak opisujesz. Widzę pieszego z daleka, zwalniam, mrugam mu drogowymi, ale nie kurwa... stoi taki jebany jełop, aż się zatrzymam. Choćbym przez 50 metrów toczył się 5 km/h! Przez takich jak Ty mam wyjebane na przepuszczanie pieszych, bo zanim taka jebana ślamazara jak Ty przejdzie 5 metrów przez pasy, to idzie ochujeć.
Zgłoś
Avatar
pXIX 2016-12-30, 0:03
Up a co? Lepiej jak przed maskę wskakują?
Zgłoś
Avatar
rai87 2016-12-30, 0:12
pXIX napisał/a:

Up a co? Lepiej jak przed maskę wskakują?



Lepiej jak myślą i współpracują. Ale jak mają wskakiwać to zapraszam, ja nie będę miał wyrzutów.

789dt napisał/a:

Powodzenia, Ja mam wiedzieć czy ty mrugasz bo nie masz hamulców czy może jesteś nawalony i bawisz się w gta, czy chu* wie co. Oczywiście że jak widzę że kierowca zwalnia czy mnie widzi (droga z jednym pasem ruchu) to przechodzę.



Czyli na zwykłej dwukierunkowej odpierdalasz szopki?

789dt napisał/a:

nie wchodzi się na pasy zanim auto się nie zatrzyma..

Czy ja mam problem z czytaniem czy jak?

Skup się.

Podsumowując. Piesi zachowują się jak jebane święte krowy i wydaje im się, że są zwolnieni z myślenia i współpracy na drodze. Gorzej niż motocykliści. Ogarnijcie się.
Zgłoś
Avatar
789dt 2016-12-30, 0:12
rai87 napisał/a:

mrugam mu drogowymi,

Powodzenia, Ja mam wiedzieć czy ty mrugasz bo nie masz hamulców czy może jesteś nawalony i bawisz się w gta, czy chu* wie co. Oczywiście że jak widzę że kierowca zwalnia czy mnie widzi (droga z jednym pasem ruchu) to przechodzę.

rai87 napisał/a:

Czy ja mam problem z czytaniem czy jak?


Z czytaniem ze zrozumieniem i logicznym myśleniem.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-12-30, 0:14 2
Sebix się zbulwersował, bo księcia nie przepuścił.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2016-12-30, 0:36
A co kurwa? W telefoniki zapatrzeni, że to szkoła ma dzieci wychowywać?
Zgłoś
Avatar
orwell14 2016-12-30, 0:37 1
mygyry napisał/a:

Mnie ciekawi jedna rzecz, na żółtym możesz przejechać, jeżeli uznasz że nie zatrzymasz się bez stworzenia groźnej sytuacji, czyli gwałtowne hamowanie itd. Ale gdy pieszy się wpierdoli na pasy, lub samochód na drugim pasie zahamuję, to masz swój pojazd zatrzymać w miejscu tak jakby nagle fizyka przestała istnieć i chuj nie ma tłumaczenia. Co gorsza jakaś moda na uczenie pieszych, że jak jeden zwalnia to on może swobodnie się na drogę wpierdolić, bo jak nie to prawko komuś zabiorą.



Jak na moje, to ten drugi pojazd również obowiązują prawa fizyki i od momentu, w którym zaczyna hamować, masz tyle samo czasu na reakcję co on. Ilość czasu hamowania, to jest właśnie to "żółte".
Zgłoś
Avatar
N................y 2016-12-30, 0:38 1
mygyry napisał/a:

... a obecnie zaczyna się to wszystko przerzucać na kierowców, no bo pieszy nie ma rejestracji i nie było by komu dojebać mandatu...


Nie, nie dla tego, myślę że chodzi o to że przejście dla pieszych jest dla pieszych a nie dla kierowców, po to się napierdala mandaty pieszym za przechodzenie w miejscu niedozwolonym żeby korzystali z przejść i dla tego pieszy na przejściu ma pierwszeństwo, bo w przeciwnym wypadku jaki w ogóle sens mają przejścia dla pieszych skoro i tak trzeba mieć oczy dookoła głowy i przepuścić jaśnie kierownika który jedzie jak by pasów i pieszych nie było ?

mygyry napisał/a:

Auta na pasach z różnych przyczyn zwalniają a kierowca ma w chuj rzeczy do obserwowania, jak właśnie pojazdy na innych pasach, zerknięcie do lusterka czy jakiś motocyklista się nie ciśnie, czy ktoś włączający się do ruchy a pieszy ma jedną kurwa rzecz do zrobienia, popatrzyć czy wszystkie pasy umożliwiają mu bezpieczne przejście a i tak to imbecyli przerasta.


Do tego się jeszcze odniosę bo chyba nikt takiego argumentu nie użył.
Pamiętaj że ten "imbecyl" może mieć 7-8 lat i po pierwsze nie możesz od dziecka wymagać by przewidywało wydarzenia za ciebie a po drugie możesz go nawet nie zauważyć aż ci wlezie pod koła i to właśnie dla tego wymaga się od kierowców by przy przejściu dla pieszych zachowali szczególną ostrożność, czy to jest na prawdę aż tak trudno zrozumieć ?
Zgłoś
Avatar
avalanch 2016-12-30, 0:52
Jak czytam komentarze to każdy z was pewnie prowadzi osk
Zgłoś
Avatar
AugustCiota 2016-12-30, 1:06
No proszę ilu tutaj mamy ekspertów. Na chuj ja się uczę, robię testy, skoro wystarczy poczytać komentarze na sadolu.
Zgłoś
Avatar
baxter 2016-12-30, 1:09
może mi ktoś powiedzieć po jakiego chuja ten ford się tam zatrzymywał ? uprzejmość czy zwykła głupota i ignorancja ? przecież nie ma obowiązku ustępowania pieszym na szczęście, auta na drodze mają pierwszeństwo, poza wiadomo jakimi wyjątkami, więc po chuja ? wszyscy się rzucają na auto na prawym pasie, a nikt nie pisze co z tym na lewym pasie - już kij z tym że jechał lewym, w mieście to nic dziwnego, ale kurwa ustępować jednemu pieszemu na dwupasmówce ? jaki w tym sens, no serio ?
Zgłoś
Avatar
whietie 2016-12-30, 1:34 2
@up Bo teoretycznie ma taki obowiązek?

Do tych wszystkich co usprawiedliwiają wyprzedzanie na pasach. To jest zabronione właśnie z powodu braku widoczności. Najprostsza zasada na drodze: nie widzisz, nie wyprzedzasz. Czy to zakręt, wzniesienie, drugi samochód, budynek. Bo coś/ktoś może ci wyskoczyć przed maskę i nie zdążysz zareagować...
Zgłoś
Avatar
zbijok 2016-12-30, 8:06
@AugustCiota
W dupę sobie te testy wsadź, zawierają tylko one podstawową wiedzę i trochę absurdów, pytań na temat techniki prowadzenia motocykla nawet nie ma sensu komentować.
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2016-12-30, 8:23
Ja jak się zatrzymam to czasem zaciągam ręczny i udaję że ostro ruszam, fajnie piesi podskakują.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie