18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2022-10-25, 20:24 14
Na kolejne urodziny crack wjedzie
Zgłoś
Avatar
janniezbedny23 2022-10-25, 20:43 29
BarmanInternetu napisał/a:

Na kolejne urodziny crack wjedzie



A może nam się poszczęści i nie dożyją kolejnych urodzin.
Zgłoś
Avatar
Critic4ll 2022-10-25, 21:09
no bardzo śmieszne,... a wiesz ze narkotyki w Afryce są dosyć często używane tylko po to żeby dzieciaki nie czuły się głodne? wystarczy poczytać ...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-10-25, 21:24 20
Critic4ll napisał/a:

no bardzo śmieszne,... a wiesz ze narkotyki w Afryce są dosyć często używane tylko po to żeby dzieciaki nie czuły się głodne? wystarczy poczytać ...


Nie jestem expertem , ale to nie Afryka chyba. Wiesz że mahonie są nawet w Czechosłowacji? Ponoć w Atlantydzie tez ich widziano.

Źródło: internet
Zgłoś
Avatar
lajtek12 2022-10-25, 21:25 13
Przecie skun jeszcze nikogo nie zabił gorzej tylko że to dziecko zacznie wcześniej rapować
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-10-25, 21:57
Ale to jest ta lecznicza...

A jak tak to luz.
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2022-10-25, 22:01 18
Critic4ll napisał/a:

no bardzo śmieszne,... a wiesz ze narkotyki w Afryce są dosyć często używane tylko po to żeby dzieciaki nie czuły się głodne? wystarczy poczytać ...



filmik z USA , chociaż wiem , że czasem trudno odróżnić. No i taka dygresja jeszcze , odnosząc się do twojego afrykanskiskiego przykładu . Czy nie lepiej gowniarzowi kupić kaszy zamiast narkotyków? Ale rozumiem , że miałeś ciężkie dzieciństwo...
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-10-25, 22:02 52
Critic4ll napisał/a:

no bardzo śmieszne,... a wiesz ze narkotyki w Afryce są dosyć często używane tylko po to żeby dzieciaki nie czuły się głodne? wystarczy poczytać ...



Zielsko żeby nie czuć głodu? No zajebisty pomysł.
Zgłoś
Avatar
Piotrb1 2022-10-25, 22:23
Przynajmniej jedzą a nie gadają ciągle, że nie są głodne, już nie mogą, nie smakuje im.
Zgłoś
Avatar
Critic4ll 2022-10-25, 22:26
Słuchajcie Panowie ja się nie mam zamiaru kłócić z kimkolwiek z was, dla mnie to jest absurd albo patola lvl hard i bardziej jestem skłonny uwierzyć w tą pierwszą wersję, bo widziałem już takie filmiki .... Bambrych niestety tak robią a żeby było śmieszniej podobno to działa... Gorgy bez urazy do Ciebie ale wyobraź sobie że nie masz tesco pod nosem wiem że to trudne... patrząc na to w którym kierunku świat idzie to ja już chyba powiem pass
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-10-25, 23:16 6
Critic4ll napisał/a:

wystarczy



Kurwa nie mamy co żreć to kupie dizeciakowi grandzie albo kurwa cracka by nie czuł się głodny?
To wytłumacz mi to po chuj wysyłamy misje humanitarne itd do tej zajebanej Afryki skoro oni Wolą jebać sobie blanta na śniadanie ?
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2022-10-25, 23:33 2
No i elegancko, niech wytruje to gówno zanim wyrośnie. Ja bym to deratyzował co prawda całe to mieszkanie, od razu by się odszczurzyło też od dużych
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2022-10-26, 2:33
Bambrych napisał/a:

Zielsko żeby nie czuć głodu? No zajebisty pomysł.



A wiesz, że narkotyki to nie tylko zielsko?
I tych sześciu, co Ci piwa postawiło, też zapytam. Wiecie o tym?
Zgłoś
Avatar
Suckday 2022-10-26, 4:37 1
baronturbina napisał/a:

Nie jestem expertem , ale to nie Afryka chyba. Wiesz że mahonie są nawet w Czechosłowacji? Ponoć w Atlantydzie tez ich widziano.



Pewnie, wystarczy spojrzeć na współczesne kino, nawet rycerze króla Artura są czarni.

Co do Atlantydy, podobno w lodach Arktyki odkryto prehistorycznego czarnego Eskimosa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie