18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Wzorowa postawa.
MichaU • 2013-08-07, 17:37
Gdy moja córka zaszła w ciążę ze swoim czarnym chłopakiem, bardzo zaskoczyła mnie ich postawa. Oboje zachowali się jak należy. Powiesili się.

Gdyby ktoś chciałby się przypierdolić, to informuję, że to tylko kawał i należy go traktować z przymrużeniem oka.

 
Zgłoś
Avatar
Anper 2013-08-07, 17:40 7
Ktoś im popełnił samobójstwo raczej
Zgłoś
Avatar
v................r 2013-08-07, 17:40
Ja się przypierdolę. Michał, nie Michau. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-08-07, 17:54 8
a wystarczyłoby samobójstwo murzyna i skrobanka u córki...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-08-07, 18:11 4
Cytat:

to tylko kawał i należy go traktować z przymrużeniem oka.


dla mnie to rasizm, ale w pozytywnym znaczeniu
Zgłoś
Avatar
Lemon19 2013-08-07, 19:32
Łap i leć na główną
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2013-08-07, 19:55 1
ech szkoda , że to tylko żart:/ ale bardziej myślę tu o ciapakach
Zgłoś
Avatar
maXikinght 2013-08-07, 19:58
oczy szeroko otwarte !
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2013-08-07, 20:18
ona się chyba powiesiła a on uciekł z jej rowerem
Zgłoś
Avatar
Kick-Ownik 2013-08-07, 20:21 2
Ja tam kawału nie rozumiem. Przecie teraz czarni za swój "cywilizacyjny" cel uważają posuwanie i zapładnianie lasek. Z drugiej strony coraz większa moda panuje na "czarnego" chłopaka. (I nie chodzi mi bynajmniej o kominiarza czy górnika)
Zgłoś
Avatar
hardbot 2013-08-07, 20:33
Nosz kurwa nie potrafię tak dokładnie przymrużyć oka
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-08-07, 20:38 1
hardbot napisał/a:

Nosz kurwa nie potrafię tak dokładnie przymrużyć oka



Może masz obrzezaną powiekę
Zgłoś
Avatar
Małolata 2013-08-07, 21:06 2
andrewerty napisał/a:

a wystarczyłoby samobójstwo murzyna i skrobanka u córki...


Nie wystarczyłoby. Ona już jest brudna i "skalana"...
Zgłoś
Avatar
SadystycznaKowalska 2013-08-07, 22:45
@ up Ja pierdole, rzygać mi się chcę, jak laska pisze takie coś, żeby tylko dostać jakieś piwo. Ogarnij się. Każdy robi co chce, jak dla mnie to możesz się pierdolić nawet z kosmitą, reszcie może pomóc maść na ból dupy. ave
Zgłoś
Avatar
Małolata 2013-08-07, 22:52 2
"żeby tylko dostać jakieś piwo" - śmiesznaś. A wiesz, że niektórzy piszą posty, żeby podzielić się swoim zdaniem, lub z ciekawości, jakie będą odpowiedzi? KOMUNIKACJA, nie wszystko robi się dla pseudo punktów na portalach, niektórzy chcą się zwyczajnie komunikować.
Myśl sobie co chcesz i pisz sobie co chcesz, ale mnie czarnoskórzy brzydzą. Koniec i kropka. Nie wnikam w ich inteligencję itp, brzydzą mnie wizualnie.
O a nie tak dawno słyszałam dialog pomiędzy dwoma ponad czterdziestoletnimi mężczyznami, gdzie jeden opowiadał o swojej byłej, jak to ją zwał "czekoladce", a drugi ze stoickim spokojem rzucił tylko "dla mnie murzynki śmierdzą" w odpowiedzi padło, że nie, że ta była czyściutka, wydepilowana, ale ten drugi podtrzymał, że dla niego i tak śmierdzą.
Wniosek? Każdy ma swój gust i niezależnie od płci oraz wieku może go coś brzydzić, coś mu śmierdzieć, itp nawet jeżeli inni to lubią.

A powiem Ci jeszcze taką tajemnicę: portale i wymiana na nich zdań nie kręcą się wokół oklasków innych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie