18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne


Nagranie to zapis ostatnich minut zdarzenia, do którego doszło 11 kwietnia 2020 roku w izbie zatrzymań Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. Oliwer Markiewicz został przez funkcjonariuszy powalony na ziemię, założono mu kaftan bezpieczeństwa, kask i przyciśnięto kolanami do podłogi. Policjant klęczał na mężczyźnie przez ponad 10 minut do momentu, gdy - jak zeznali później funkcjonariusze - Oliwer „nagle zwiotczał”. 34-latka reanimowano, trafił w głębokiej śpiączce do szpitala. Zmarł dwa tygodnie później.

źródło: Wprost
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-06-29, 18:34 18
Za źródłem:

„Biegły z Uniwersytetu Łódzkiego: Przypadek Oliwera Markiewicza jest bardzo podobny do szeroko opisywanego w mediach przypadku zgonu George’a Floyda, do którego doszło 25.05.2020 r. w Minneapolis w USA” – dodał w uzupełnieniu swojej opinii.”

To by się zgadzało = tam bandyta ćpający, lejący swoją babę i wprowadzający do obiegu fałszywe banknoty, tu bandyta niszczący cudze mienie.
To się zgadza, że w obydwu przypadkach chodziło o bandytę.

Co? Nie czytaliście? No to proszę:

„...do dyżurnego wpłynęło zgłoszenie dotyczące uszkodzenia samochodów przez nieznanego mężczyznę. Na miejscu policjanci zastali grupę osób, którzy sami ujęli sprawcę. Według relacji funkcjonariuszy mężczyzna zachowywał się agresywnie. Był wulgarny. Próbował uciekać. Funkcjonariusze zastosowali wobec niego środki przymusu bezpośredniego...”

„... O 9:39 podszedł do drzwi. Przez wizjer zobaczył Markiewicza stojącego z butelką w ręku. Otworzył zamek. Zapytał mężczyznę, co robi. Ten na początku go przeprosił, ale zaraz potem rzucił w jego kierunku butelką, potem poduszką i kocem. Policjant poślizgnął się przez wylaną na podłogę wodę. Markiewicz na niego ruszył. Między mężczyznami doszło do szarpaniny, w trakcie której zatrzymany wsadził policjantowi palec w oko. Funkcjonariusz wcisnął przycisk alarmowy....”

I dopiero potem policjanci go zabili na korytarzu.
Ale dziwne, że w zasięgu kamery - zazwyczaj zabijają w ustronnych miejscach...
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-06-29, 18:36 3
KuBuX napisał/a:

Dociskać człowieka po tym jak zostal zajebany w kaftan i zabezpieczony zeby sam sobie nie zrobil krzywdy? Nie no klasa, oby ich dzieci tak dojebali



A dlaczego nie? Już sam fakt że trzeba go było w kaftan ubrać nic ci nie mówi? Ja bym w dyby go włożył i sztachetą napierdalał. Tak dla otrzeźwienia umysłu.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2023-06-29, 18:57 2
Oliwer !? Co we łbie mieli rodzice dając mu takie anglosaskie imię? Oliwę należy tłoczyć. Już im nie podskoczy.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-06-29, 19:00 11
SkoPio1 napisał/a:

Oliwer Markiewicz



Co nie znaczy, że policjanci go po prostu nie zamordowali, bo dla mnie tak to wygląda - świadome morderstwo
Zgłoś
Avatar
Antyrion 2023-06-29, 19:09 4
W Polsce policja to same frustraty których bito w szkole i teraz gdy mają odrobinę władzy więcej to w pełni ją nadużywają
To co podczas pandemii odpierdzielała policja to pluje na nich jak na polityków.

A od osądzania jest sąd
Zgłoś
Avatar
KuBuX 2023-06-29, 19:30
kris1978 napisał/a:

A dlaczego nie? Już sam fakt że trzeba go było w kaftan ubrać nic ci nie mówi? Ja bym w dyby go włożył i sztachetą napierdalał. Tak dla otrzeźwienia umysłu.



Zamknij oczy i się rozbiegnij. Pozdrów dyżurnego, bez odbioru
Zgłoś
Avatar
PabloPablo24hdyc 2023-06-29, 19:32 11
Psy powinny za to siedzieć do końca życia
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2023-06-29, 19:40 1
Oliwerek rozpierdalał samochody na ulicy i został zatrzymany przez przechodniów dopiero wtedy przejęła go policja i właśnie ciekawe jak to się zaczęło
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-06-29, 19:50 3
dOpieca napisał/a:

Jak juz koles byl w kaftanie , to bez przesady 10min na typie cala masa ciala kolanami zgniatac na wysokosci klatki piersiowej. Powinni go z roboty wyjebac za glupote , a czy zasluzyl koles na podlodze czy nie to nie mi oceniac.



Ale działanie policjanta to też nie należy do twojej oceny. Miałem kilka razy do czynienia z milicją i policją. Ponieważ byłem spokojny i nie rzucałem się, to nikt mi na klacie nie klęczał. Widziałem kolesi co pyskowali, bo co to oni nie są, dostawali gazem i kajdany na plecach. Wtedy płakali jak dziecko. Policjant to też człowiek i jak go ktoś opluje, kopnie, zwyzywa, to nie zachowa się jak Matka Teresa nadstawiając drugi policzek, tylko użyje siły i sprzętu. A jak przy tym skaleczy czy zabije gnojka, to chuj gnojkowi w oczodół.
Zgłoś
Avatar
P................2 2023-06-29, 20:17 2
Znowu będzie użalanie się nad człowiekiem który przez przypadek znalazł się w rękach policji? XD
Zgłoś
Avatar
mystery0987 2023-06-29, 20:23 2
ewidentne zabójstwo.
Zgłoś
Avatar
Ryszardowo 2023-06-29, 21:44
W 1:58 koleś nie dostał dragwek, tylko ostatni raz ruchał ziemię, bo wiedział, że go te chuje uduszą.
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2023-06-29, 21:47 2
Bandzior nie bandzior, policjanci powinni za to siedzieć długo. Jestem za kara śmierci ale wydawana przez sąd, a nie debili sadystow. Każdego z was tak mogą załatwić. I nie nie mam problemów z policją i nigdy nie miałem.
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2023-06-29, 22:37 1
Więcej cip w policji. Chłop na nim klęczał bo nie miał wyjścia.
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-06-29, 23:06 2
darek1234 napisał/a:

Co nie znaczy, że policjanci go po prostu nie zamordowali, bo dla mnie tak to wygląda - świadome morderstwo



Nie nawidzę psów. Ale tym dałbym medal. Ogólnie, dla każdego człowieka, który odesłał przestępcę w zaświaty, medal.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie