18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne


Nagranie to zapis ostatnich minut zdarzenia, do którego doszło 11 kwietnia 2020 roku w izbie zatrzymań Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. Oliwer Markiewicz został przez funkcjonariuszy powalony na ziemię, założono mu kaftan bezpieczeństwa, kask i przyciśnięto kolanami do podłogi. Policjant klęczał na mężczyźnie przez ponad 10 minut do momentu, gdy - jak zeznali później funkcjonariusze - Oliwer „nagle zwiotczał”. 34-latka reanimowano, trafił w głębokiej śpiączce do szpitala. Zmarł dwa tygodnie później.

źródło: Wprost
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2023-06-29, 23:24 1
Tutaj wybitnie chęć zamordowania człowieka.
Pochylanie się 90kg faceta na 2 kolanach na kręgosłupie człowieka obezwładnionego ?
Policjant powinien w pace wylądować.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-06-29, 23:47 1
Juzwa napisał/a:

Widziałem kolesi co pyskowali, bo co to oni nie są, dostawali gazem i kajdany na plecach. Wtedy płakali jak dziecko. Policjant to też człowiek i jak go ktoś opluje, kopnie, zwyzywa, to nie zachowa się jak Matka Teresa nadstawiając drugi policzek, tylko użyje siły i sprzętu. A jak przy tym skaleczy czy zabije gnojka, to chuj gnojkowi w oczodół.



Nie, policjant to nie jest zwykły człowiek tylko funkcjonariusz publiczny, po pracy może być człowiekiem, zajebać kogo chce i... pójść jak człowiek siedzieć zgodnie z KK. Na służbie ma jednak zachowywać się zgodnie z przepisami. Pyskują wszyscy, politycy, księża, urzędnicy, muzycy, górnicy itp, ale to nie znaczy, że należy ich od razu zabić
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-06-29, 23:55
gen.T.Rozwadowski napisał/a:

Bo nie zdążył zdjąć czapki przed Prezesem-pedałem czy jebanym Pinokiem?



Rozwadowski był patriotą, ty niekoniecznie. Zmień nick.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2023-06-30, 1:20 1
Pytanie jest jedno: Czy postąpili zgodnie ze swoim szkoleniem, czy wbrew niemu przekroczyli swoje uprawnienia. Jak zgodnie z, to osoby odpowiedzialne za szkolenie powinny ponieść konsekwencje a szkolenie zmienione i każdy policjant powinien zostać z tego przeszkolony ponownie, nawet jeżeli miałby tylko dokument przeczytać. Jeżeli niezgodnie, to ciupa za morderstwo.

Piesek22 napisał/a:

Znowu będzie użalanie się nad człowiekiem który przez przypadek znalazł się w rękach policji? XD



Gówno mnie obchodzi, czy przez przypadek czy zamordował autobus pełen przedszkolaków. Obchodzi mnie natomiast, by policja nie mogła sobie od tak mordować ludzi. Kapisz czy niechwasztejern?
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-06-30, 7:45
Morderstwo .. dożywocie dla morderców .
Zgłoś
Avatar
__ 2023-06-30, 8:07
PutinToSmiec napisał/a:

Morderstwo .. dożywocie dla morderców .



Medal dla policji.Wyczyscili ze społeczeństwa kolejnego śmiecia którego byśmy musieli karmić
Zgłoś
Avatar
Paxon12 2023-06-30, 9:14
Co za zjeby, przecież mają szkolenia od obsługi takich akcji. Wystarczy obejrzeć Audyt obywatelski i zobaczyć jaki brak kompetencji, wiedzy i powołania mają nasze służby.
Zgłoś
Avatar
Aligejtor 2023-06-30, 9:54
Kurwy policyjne na śmietnik
Zgłoś
Avatar
JebacPiSForever 2023-06-30, 11:16
Sprawa zakończy się jak z Szymczykiem. Policjanci będą ofiarami. Awansują i będą pilnować schodów w stolicy oraz meliny mlaskacza z Żoliborza.
Zgłoś
Avatar
fejkstrazak 2023-06-30, 11:41
Sadolowe pieski i tak będą bronić policjantów, nawet mi was nie żal
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2023-06-30, 14:07 1
Antypolak666 napisał/a:

Polskie gnidy, nieważne w mundurze czy bez, po prostu urodzeni mordercy i złodzieje.



aleś usrał tu zdanko długo lepiłeś? mam nadzieję, że nie podjadałeś podczas robienia, albo się chociaż ze starą i psem podzieliłeś.
Zgłoś
Avatar
oleyu 2023-06-30, 14:49 1
Gdyby był ok, to nie trafiłby na komendę, nie zakładali by mu kaftanu i kasku. Prosil się o kłopoty i tyle.
Zgłoś
Avatar
zotrix 2023-06-30, 15:08
Pedator napisał/a:

Następnym razem będzie grzeczny. Za niewinność tam nie trafił.



dobrze cie zjebali przy robieniu

Piesek22 napisał/a:

Znowu będzie użalanie się nad człowiekiem który przez przypadek znalazł się w rękach policji? XD



policjant to policjant z ludźmi ma nie wiele wspólnego
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2023-06-30, 15:39 1
Same kurwa specjalisty się wypowiadają i fajterzy z bożej łaski które po pierwszym klapsie na dziąsło by pokazali numer buta, za żadne skarby świata policjant nie powinien być ciągany do odpowiedzialności za taki ludzki chłam który powinien już z beta trafić do utylizacji by było szybciej i taniej. A,jak czytam wypowiedzi takich szlaufów JP100% to zafundował bym im kurację stadem czarnych kutasów z HIV
Zgłoś
Avatar
Akda 2023-06-30, 17:33 1
Ja pierdole jacy wy jesteście zjebani. Jakby to zrobił cywil to by było zajebiście, ale że policjant to już chujowo. Na tym sadolu sami hipokryci zostali
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie