18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wzrost / thrive [Napisy PL]
bartas89 • 2012-04-23, 1:01
Coś dla fanów Zeitgeista i ludzi z trochę szerszym oglądem rzeczywistości...



Na prawdę daje do myślenia. Postarajcie się obejrzeć całość mimo że film trochę trwa.[/b]
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2012-04-23, 14:54
No rzeczywiscie, troche długi...
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2012-04-23, 15:14 2
Obejrzałem do 10 minuty i wyłączyłem. Jeśli koleś mówi, że poświęcił na to całe życie i twierdzi, że życie opiera się na wzroście, a nie na przetrwaniu (jak to wlasnie jest teraz u ludzi). No a kurwa czy jedno nie jest zależne od drugiego? Przetrwają najsilniejsi, jak u wszystkich zwierząt, przecież jeśli na jakimś terenie populacja jest za duża to chyba oczywiste, że tam będzie głód. to jest prosta cyrkulacja: dużo osobników ->mniej pożywienia ->zaczynają zdychać ->zmniejsza się populacja osobników -> znowu dużo jedzenia. Z ludźmi jest tylko ten problem, że otrzymują za dużo pomocy, której tak naprawdę otrzymać nie powinni, bo tylko ten stan się bedzie pogłębiał.
Później jak dojebał tym, że budowa atomu jest zbliżona do budowy naszego ukłądu słonecznego... ROFL przecież ta teoria już dawno została doświadczalnie obalona...
Dalej nie oglądam bo szkoda mojego cennego czasu, który mogę poświęcić na coś bardziej wartościowego, np. na fapanie
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2012-04-23, 15:18 2
kurwa jak czytam te wasze wypociny to mi sie słabo robi... jeden z drugim omnibus... nie chcesz oglądać to nie oglądaj, proste.. widziałem to już jakiś czas temu i jakoś nie łykam wszystkiego tak jak Ja-ah-qu-ub-el który z góry twierdzi, że ślepo we wszystko uwierzycie... każdy człowiek ma swój rozum! no ale o czym tu dyskutować z kimś kto wierzy, że Star Wars to film dokumentalny... do kurwy nędzy nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka..!
Zgłoś
Avatar
rafalskiddz 2012-04-23, 15:23 1
powiem tak, dokument całkiem ciekawy, w niektórych momentach przesadzają w sprawach ufo ale ogólnie mówią o tzw wolnej energii czyli energii z niczego, tesla prowadził badania nad tego typu energią jednak jak sie domyslacie miał coraz większe problemy (głównie stworzone przez korporacje) żeby przypadkiem nie wprowadził takich urządeń na rynek, wyobrazacie sobie co by się stało gdyby każdy w domu miał maszyne która wytwarza nieskończoną ilość prądu elektrycznego? pomyślcie
Zgłoś
Avatar
olex 2012-04-23, 15:32 1
niewiedza zawsze rodzi agresje, jak czegos nie rozumiecie, to stwierdzacie ze to glupie. i zacznijmy od tego ze takie filmiki sa dla ludzi z wyzszym wyksztalceniem minimum, nie dla gimbazy dla ktorej całka to coś "tajemniczego"
Zgłoś
Avatar
takija 2012-04-23, 15:51
i na huj ja czytałem komentarze przed obejrzeniem.... dzięki panowie.... Możliwe że ocaliliście moje 132 minuty życia!
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-04-23, 15:56 2
Coraz dłuższe te filmiki tu wrzucacie. Jak już się tak użytkownicy rozpędzają, to niech zaczną wrzucać normalne filmy. Przynajmniej nie będę tracić czasu na ściąganie...
Zgłoś
Avatar
gumol 2012-04-23, 16:04 1
Wystarczy iść na studia techniczne żeby po jakimś czasie dowiedzieć się, żę część z wynalazków jest zwyczajnie porzucana bo promują tańsze i o wiele bardziej ekonomiczne rozwiązania. Prostym przykładem jest motoryzacja, gdzie części samochodowe są zwyczajnie przy projektowaniu obliczane na konkretną ilość cykli, po której muszą się zepsuć. Czasem wystarczyłoby użycie innego stopu, czy innej grubości materiału, by wielokrotnie pomnożyć żywotność elementu, ale po co?
Zgłoś
Avatar
anotherbrick 2012-04-23, 17:52
ostatnio na jednej z szczecińskich ulic zauważyłem napis na murze "google videos: zeitgeist" film znałem wcześniej - warto obejrzeć.
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-04-23, 17:58
Nikt w takich filmach nie namawia nikogo żeby wierzył w to co mówią. Po prostu przedstawiają fakty, zdjęcia, nagrania itd. w taki sposób że dla ludzi zdolnych do logicznego myślenia nie jest problemem zaakceptowanie takiego stanu rzeczy. Trzeba by być wielkim ignorantem żeby twierdzić że to co przedstawiają w filmie to tylko ich wymysły.
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2012-04-23, 18:00 2
No i tyle z przebudzenia... Jedenk pozytywny komentarz... Największy problem to lduzie którzy nie używający swojej wyobraźni i nei przyjmuja pewnych faktów w obawie że rozleci się ich domek z kart. Prawda jest taka że jesteśmy ciemnym bydłem które się daje starowac bo tego najwidoczniej potrzebuje, bo myśleć samodzielnie się boi. Niestety ogrom faktów jest przerażający na poczatku cieżko sobie z tym poradzić. Ja jak peirwszy raz się ockonąlem tez długo dochodziłem do siebie...

wciąż jest za mało jednostek odważnych, myślących na tyle neizależnie żęby nam się coś udało. Ci którzy rozumieją i tak musza coś robić. To nasz obowiązek względem nas samych i tych którzy jeszcze nei rozumieją w co nas wplątano i jakimi kłamstwami jesteśmy karmieni!

Tyle faktów, dowodów wiedzy i PASJI a kowalski z nowakiem napsiza że to bzdury i napewno ktoś wziął za to $$$. <facepalm>
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-04-23, 18:08
Żeby nie naśladować niektórych poprzednich komentarzy, wytknę jedną z kilku rzeczy która zwróciła moją uwagę.

Temat UFO, jako jeden z dowodów sugerowane są ,,kręgi w zbożu".

Bardzo krótko na temat kręgów:

pl.wikipedia.org/wiki/Kr%C4%99gi_w_zbo%C5%BCu

Dla leniwych fragment:

wikipedia napisał/a:

25 sierpnia 2002 ukazał się w Scientific American artykuł Matta Ridleya, który zaczął się dla zabawy zajmować tworzeniem kręgów w Teksasie w 1991 r., jeszcze przed ujawnieniem się Bowera i Chorleya. Opisał on dokładnie metody ich tworzenia (nieco inne niż te wymyślone przez Bowera i Chorleya) oraz to jak wprowadził w błąd ufologów z Wall Street Journal, którzy uznali je za "niemożliwe do stworzenia ręką człowieka".



Strona osób które się tym zajmują:
circlemakers.org/tools.html

I tyle w temacie początkowej informacji, że wszystkie fakty zostały sprawdzone niezależnie.
Poza tym kształt galaktyk w ogóle nie przypomina kształtu torusa, podobnie jest z atomem.

Aha, i żeby nie było, że jestem jakiś TVNowiec- jebać propagandę, nie oglądam TV, ale tu nie chodzi o to, żeby zamienić jedną propagandę na drugą...
Zgłoś
Avatar
G................r 2012-04-23, 18:38
W II wojnie światowej już wiedzieli co to jest Torus stworzyli silnik Vril-1 w tajnej Nazistowskiej broni Die Glocke czy V-7. Technologia prowadziła w dobrym kierunku tylko po co wojna? Dzisiaj naziści ukrywają się na Księżycu i Antarktydzie
Zgłoś
Avatar
SP1D3R 2012-04-23, 19:58
Po oglądnięciu 65 minut odkryłem że jak się odpowiednio poprzestawia litery, trochę doda a trochę wytnie z sadistic.pl wychodzi torus!
Zgłoś
Avatar
farenc 2012-04-23, 20:51
olex napisał/a:

niewiedza zawsze rodzi agresje, jak czegos nie rozumiecie, to stwierdzacie ze to glupie. i zacznijmy od tego ze takie filmiki sa dla ludzi z wyzszym wyksztalceniem minimum, nie dla gimbazy dla ktorej całka to coś "tajemniczego"


Ty to ledwo co poznales "tajemna wiedze", ktora sa calki i myslisz, ze pozjadales wszystkie rozumy, a nie jestes w stanie zauwazyc, ze koles najzwyczajniej w swiecie pierdoli smieci. Caly wstep, chyba z 20min jest o niczym. Tlumaczy jak wyglada ksztalt pola magnetycznego porownujac go do jablka albo pomaranczy, a potem uzywajac wielkich slow mowi gdzie takie pola wystepuja, niesamowicie sie przy tym podniecajac. Nastepnie z do niczego nie podobnych rysunkow tworzy te torusy robiac wrazenie na ciemnej masie takiej jak Ty i tobie podobni. Jezeli myslisz, ze potrzeba wyzszego wyksztalcenia aby to zrozumiec, to jestes po prostu zajebiscie tepy...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie