18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wzrost / thrive [Napisy PL]
bartas89 • 2012-04-23, 1:01
Coś dla fanów Zeitgeista i ludzi z trochę szerszym oglądem rzeczywistości...



Na prawdę daje do myślenia. Postarajcie się obejrzeć całość mimo że film trochę trwa.[/b]
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-04-23, 1:37
obejrze jutro jak wytrzeźwieje i dam ocene
Zgłoś
Avatar
Nerfpl 2012-04-23, 1:45 2
nassim haramein = piwo
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-23, 1:46 5
132 minuty teorii spiskowych, w które ślepo uwierzycie tak samo jak w to, że putin z tuskiem gadali na molo o tym gdzie donek uprawiał jogging i że całą polską polityką i gospodarką kieruje ślepy los, co przedstawi wam ulubiona telewizja młodych wykształconych z wielkich miast
Zgłoś
Avatar
koliberk 2012-04-23, 1:55
co za patafian to tlumaczyl? tam nie chodzi o wzrost tylko by sie rozwijac...
thrive - rozwijas sie, prosperowac, nawet bym powiedzial rozmnazac, ale to juz na harda poleci.
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-04-23, 6:17 1
o chorobach obejrze, o chernobylu obejrze ale jakis pierdol ktore ktos wymyslil i kase za to wzial.. o nie dziekuje
Zgłoś
Avatar
okanslig 2012-04-23, 8:11
Ludzie popierdolilo was z wrzucaniem takich rzeczy. Juz widze, jak ktos zasiada ponad 2h przed sadisticiem na obejrzenie 1 filmu. Wszystko powyzej 10 minut z marszu wyjebac, to nie ipla.
Zgłoś
Avatar
dawid131 2012-04-23, 9:23 5
Wildze ze teraz będą wrzucane wszystkie filmy z youtube. Jak dla mnie to zaśmiecanie servera.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-04-23, 11:18 6
UFO czuwa ,strzeżcie sie sond analnych
Zgłoś
Avatar
marna 2012-04-23, 11:34 1
bartas89 napisał/a:

Postarajcie się obejrzeć całość mimo że film trochę trwa.[/b]



trochę ? masz ciekawe wyobrażenie na temat "trochę"
Zgłoś
Avatar
Nerfpl 2012-04-23, 12:04 16
moonmaker05 napisał/a:

o chorobach obejrze, o chernobylu obejrze ale jakis pierdol ktore ktos wymyslil i kase za to wzial.. o nie dziekuje



Ciekawe że w tych pierdołach są osoby siedzące w tych tematach całe ich życie.
Do tego nie zbyt ktoś za to kasę bierze skoro sami wystawili cały dokument za darmo na YT.

Osobiście z przyjemnością to obejrzałem ponieważ korona mi z głowy nie spadnie a zawsze można czegoś dowiedzieć.
Nikt nie każe ci wierzyć, po to masz rozum.

Widziałem już wiele takich filmów, dokumentów artykułów itd. Fakt że w każdym zawsze jest coś lekko inaczej. Ale ilość podobieństw, tematów które ciągle się ukazują, ilość logiki i prostoty jest na tyle duża że ignorując tego typu informacje można równie dobrze strzelić sobie w łeb.

Prawda jest taka że ciemni ślepi ludzie uwierzą tylko dopiero kiedy TVN wam o tym powie. Wtedy to jest "oficjalne". Wtedy każdy jest mądry. To sobie poczekacie...
Zgłoś
Avatar
wasek 2012-04-23, 12:06
Obejrzałem do końca! Zacząłem od 132:00
Zgłoś
Avatar
farenc 2012-04-23, 13:44
Podnieca sie tym torusem jakby odkryl lekarstwo na HIV, raka i rozwiazal problem z glodem na swiecie... Ze wszystkiego buduje te torusy, pierdolniety jest. Toz to zwykly ksztalt jaki ma kazde pole magnetyczne. W starozytnym egipcie policzenie pola trojkata (2D) bylo szczytem ich umiejetnosci matematycznych, no ale jego zdaniem oni znali geometrie przestrzenna na poziomie akademickim. Ale on glupoty pierdoli, po tym zacnym wstepie reszte sobie odpuszcze.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-04-23, 14:35 3
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

132 minuty teorii spiskowych, w które ślepo uwierzycie


I kto to kurwa mówi
Zgłoś
Avatar
Qrcio 2012-04-23, 14:48
haha żółte napisy i wszystko jasne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie