18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
ryba23 2017-07-10, 7:35 2
z jakiego to filmu ??
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-07-10, 8:31 5
Wstyd (2011)
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-07-10, 12:53 42
ryba23 napisał/a:

z jakiego to filmu ??


Z filmu X-Men, w którym magneto jest żydem ocalałym z Auschwitz. Nie wspominają nic o Niemcach, dokonało to naturalnie jak zwykle plemię nazistów, które kiedyś było w Polsce. Dalej ucieka, ale później dorasta i wraca do Polski.
Gdzie ciężko pracuje w fabryce. Tu padłem ze śmiechu.
Potem ratuje mocami robotnika Polaka (Tu znów padłem ze śmiechu.), za co Polacy donoszą na niego do SB. (Pewnie Eletryk był kablem)
Na koniec przychodzi SB, i o dziwo nie żydzi a Polacy, no i zabijają mu żonę i córkę, drewnianą strzałą z łuku.
A potem to już zwykła X-Menowa nawalanka. Generalnie zwyczajna produkcja typowa dla judenwoodu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-10, 14:16
@up
Jemu chyba chodziło o przerywniki...
Zgłoś
Avatar
Novik 2017-07-10, 16:04
E pierdolisz mi się podobał akcent Polski
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-07-10, 17:52 9
Novik napisał/a:

E pierdolisz mi się podobał akcent Polski


Wielu Obywatelom RP podobał się ten akcent. Polakom już trochę mniej.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2017-07-10, 23:10 22
up@ Jestem mocno prawicowy, często piszę tutaj przydługawe komentarze, które są mocno prawicowe, ale ty drogi kolego przesadzasz. Z filmu wynika, że Polska to fajny kraj, gdzieś daleko, gdzie główny bohater po raz pierwszy w życiu znajduje szczęście (żonę, dom, dziecko, spokój). W świecie x-menów, Magneto to terrorysta i wróg numer jeden, który miał bardzo ciężkie życie (pokazane tak aby widz z nim sympatyzował). Polacy z nim rozmawiają i sytuacja wymyka się spod kontroli, także trudno powiedzieć, że milicjanci są tu pokazani jako ci źli, nieokrzesani, którzy mordują na oślep. Strzała z łuku to w przypadku Magneto bardzo dobre strategiczne posunięcie i też nie robi z Polaków idiotów. Jest tyle kasowych filmów gdzie Polak to stereotypowy bohater żywcem wyciągnięty z "polish jokes", ale ten nie jest jednym z nich, wręcz przeciwnie.

Wiesz jak jest... jak się dopierdalasz do wszystkiego, to jesteś tym gościem, który się dopierdala do wszystkiego i nie warto cię słuchać. Poza tym trochę optymizmu, to nie jest tak, że wszyscy nas nienawidzą, większość po prostu ma nas w dupie i nie ma żadnego zdania na nasz temat. Jak nie wiesz na pewno czy ktoś robi coś złego z premedytacją czy z powodu swojej głupoty i ignorancji, obstawiaj głupotę i ignorancję, tak się łatwiej żyje.
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-07-11, 13:18 3
janlew napisał/a:

no i zabijają mu żonę i córkę, drewnianą strzałą z łuku.

Dlatego właśnie ja lubię ten film. Milicja Obywatelska sprytnie i fachowo zabija córkę wielkiego Magneto, zamiast razem z wojskiem srać ze strachu przed jednym typkiem w kolorowych fatałaszkach, jak w innych filmach Marvela
Zgłoś
Avatar
szelkin 2017-07-12, 1:39
jest 1:37, wbiłem na sadola jakieś 30 minut temu, takich perełek od dłuższego czasu nie widziałem. Potem sobie myślę, chuj polecę dalej. Jak zobaczyłem ten filmik, to ze śmiechu chyba ABS'y będę miał na brzuchu. Pozdrawiam serdecznie, czeka na mnie jeszcze dział hard
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2017-07-12, 4:08
janlew napisał/a:


Wielu Obywatelom RP podobał się ten akcent. Polakom już trochę mniej.



Jestem Polakiem. Podobało mi się to.
Zgłoś