18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Xbox 360
KomarDK • 2010-08-06, 13:50
czyli jak znęcać się psychicznie nad młodszym bratem

Zgłoś
Avatar
erniii 2010-08-06, 18:47 1
Damn it, Puddin to w jakims jezyku Pudzian?
Zgłoś
Avatar
Ciabi 2010-08-06, 18:51
stud3nt napisał/a:

Spokojnie, spaśluch za parę lat podrośnie, podpakuje i wpierdoli hujowemu bratu.



Z jedną ręką raczej nie.
Zgłoś
Avatar
isotop 2010-08-06, 18:51 2
@Kruger_Man
Za jaką kasę? Ten baleron z podstawówki pewnie nie umie nawet na lizaka zaoszczędzić. Kochający rodzice kupili mu to, aby nie darł im ryja całymi dniami.
Zgłoś
Avatar
D................l 2010-08-06, 18:54 4
Ja pierdzielę, wszyscy się opowiadają przeciwko młodemu a prawda jest taka, że "starszy" (fizycznie, kurwa, nie mentalnie) brat ma głos jak mały spierdolony pedałek. A dzieciak ryczy, bo... jest dzieciakiem. Przewrażliwionym dzieciakiem. Wy, kurwa, liczycie że dziecko nie będzie reagowało płaczem tylko twardo coś zniesie jak dorosły mężczyzna ze 15781356901% testosteronu? Pierdolnięci jesteście i tyle.
Zgłoś
Avatar
saser91 2010-08-06, 19:37 1
Powinien mu rozwalić xboxa, może mały ruszył by dupe, zamiast siedzieć całymi dniami i obrastać w tłuszcz, dwa grubasy XD.
Zgłoś
Avatar
august82 2010-08-06, 19:45 1
Kalekie grubawe dziecko
Zgłoś
Avatar
moomin 2010-08-06, 19:48 6
saser91 napisał/a:

Powinien mu rozwalić xboxa, może mały ruszył by dupe, zamiast siedzieć całymi dniami i obrastać w tłuszcz, dwa grubasy XD.


Z ciekawości zerknąłem na Twój profi, w pięć dni 10 h spędziłeś na samym sadistic. Wytykasz dzieciakowi, że siedzi całymi dniami, i powstaje pytanie ile Ty siedzisz...

Ogólnie widzę, że sami piękni wysportowani, z pasjami itp. Żal mi was chłopcy...
Zgłoś
Avatar
Darth Revan 2010-08-06, 21:33
@up
Lepiej codziennie sobie pooglądac "sadola" (choc 2h to ciut dużo) niż oblegac takie syfy dla mas jak facebook czy nk bądź no-life`owac w MW2. U mnie to tak robota spotkania ze znajomymi\spacery z dziewczyną a później troszkę na kompie posiedzę(sadol, e-booki muza) Wszystko jest dla ludzi, ale ten gówniarz to przeginka takiemu to aby strzał ostrzegawczy w potylice:)
Zgłoś
Avatar
D................l 2010-08-06, 21:36
@Darth Revan, film trwał kilka minut, nie trwał 12 godzin i nie pokazywał, że ten dzieciak tyle siedział przed tą konsolą, więc skąd wiesz, ile on gra?
Zgłoś
Avatar
ShinShu 2010-08-06, 21:51
A co was kurwa obchodzi ile siedzi. Może koleś na to długo zbierał. Ja na miejscu tego kolesia rozjebał bym mu ten motor. Xbox tani nie jest wiec trochę szkoda. Wafel00 Racje masz.
Zgłoś
Avatar
bula1946 2010-08-06, 21:55
już sie wystraszylem ze koles w czerwonej koszulce z nr. 10 ma na niej napisane pudzian ...
Zgłoś
Avatar
mcfly12 2010-08-06, 21:58
Za nic tego nie rozumiem. Ze jak ktoś gra to jest no life i ma zjebane zainteresowania. Oczywiście się zgadzam jak ktoś siedzi po 10 h dziennie przed konsolą, ale jak ktoś lubi po prosu pograć to może być takie samo hobby jak każde inne. Z czego idę o zakład że większość z użytkowników sadola uważa za wartościowe zainteresowanie siedzenie po parę godzin przed PC.
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2010-08-06, 22:04
Nie zauważacie jednej kurewsko istotnej kwestii- ten skurwysyn to nagrał. Za sam ten fakt należy mu się solidne przemeblowanie ryja. A grubasa zostawcie, jak podrośnie to pewnie się na kogoś wypierdoli w skejtparku czy nakopie temu cwaniakowi a my będziemy mieli radochę na sadolu
Zgłoś
Avatar
WlodaRR 2010-08-06, 22:30
Trzy szybkie strzały na dupę i zapomni gdzie stoi Xbox...
Zgłoś
Avatar
Kaloryfer 2010-08-06, 22:37
Ja bym się wkurzył jakby moją konsolkę ktoś tak potraktował. To tylko dziecko, więc w jaki sposób miał zareagować, jak nie płaczem? Na szczęście wszystko dobrze się skończyło... Dziwi mnie jedno - gościu kupił zepsutego XBoxa- chciało mu się wydawać kasę, tylko po to, żeby wkręcić brata? R3SP3CT.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie