18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
Avatar
tomi666666 2014-08-27, 18:25 32
Ustawiane bardziej niż "wpadki" w Śmiechu warte. Ot choćby dlatego że na ekranie leci historyjka początakowa ze Skyrima.
Zgłoś
Avatar
PeterZ 2014-08-27, 18:31 10
Żenujące gówno. Ciekawe co będzie w następnym filmiku. Stary zastrzeli tego nołlajfa?
Zgłoś
Avatar
Kriski 2014-08-27, 18:34 1
PeterZ napisał/a:

Żenujące gówno. Ciekawe co będzie w następnym filmiku. Stary zastrzeli tego nołlajfa?



Następny już był: gry i kosiarka
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-08-27, 19:13 3
Nawet gdyby to była prawda to który debil niszczy to co sam kupił tylko za to że gra na jego TV?

Dzieciakowi można schować to na jakiś czas za kare ale nie kurwa rozpierdalać...
Zgłoś
Avatar
Gr00baz 2014-08-27, 20:14
Szczam_Do_Zlewu Może amerykanie mają w zwyczaju rozpierdalać elektronikę, gdy się wkurwią
Pozatym fejk jak skurwysyn bo koleś wygląda na ~20 lat więc normalni ludzie w takim wieku nie dają się jebać w dupsko bez wazeliny a po drugie jak ma tyle lat to możliwe, że kupił tego xbogza za własny hajs więc ma powód żeby się wkurwiać. Chociaż i tak fejk jak skurwysyn
Zgłoś
Avatar
PeterZ 2014-08-27, 20:14
Kriski,
Tamten też widziałem, chodzi mi o trzeci z kolei.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-08-27, 20:26 4
Szczam_Do_Zlewu napisał/a:

Nawet gdyby to była prawda to który debil niszczy to co sam kupił


Ten, którego stać żeby kupić nowe, a chce dać upust nerwom. Ojciec najebany nie raz coś rozjebał a na drugi dzień kupował nowe Raz jak się wkurwiłem na kompa stacjonarnego to wjechałem w skurwysyna włócznią, jak Spartanin.
Zgłoś