18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
Avatar
Dziuchni 2012-02-25, 20:32
Nie ważne że giną za interesy jakiś obcych skurczybyków - szacunek i chwała się naszym żołnierzom należy poza tym nie ma nas bata jesteśmy najlepsi a Ci którzy psioczą na naszych chłopaków w Afganie niech mają pretensje do siebie że wybrali rząd który wysyła tam nasze wojska. Salut!
Zgłoś
Avatar
SyBErX 2012-02-25, 21:13
Pytanie z innej beczki: jaka to nuta?
Zgłoś
Avatar
Ch0ryy 2012-02-25, 21:36
A co jak w Afganistanie nie będzie śniegu
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-02-25, 21:36 1
Jakbyś obejrzał do końca to zobaczyłbyś, że znajduje się tam nazwa tego kawałka (jak mnie wkurwia określenie nuta) i dowiedziałbyś się, że jest to Professor Kliq - Flip
Zgłoś
Avatar
Qboos 2012-02-25, 23:09
Panie i panowie. Chciałbym coś wyjaśnić. Szanuję żołnierzy (sam byłem w ZSW) i wiem że wybrali sobie ciężki kawałek chleba. Na misję zagraniczną nie jest wcale tak łatwo się dostać (podstawą jest znajomość języka angielskiego). Ci, którzy się na nią decydują jadą dla kasy, a dla pieniędzy walczą najemnicy.
Inna sprawa że wysłanie polskich wojsk do Iraku i Afganistanu, moim zdaniem, trochę śmierdzi zbrodnią przeciwko pokojowi, a to już jest ścigane przez kodeks karny. Całe szczęście żyjemy w państwie prawa, czyli wszystko jest w najlepszym porządku.
Zgłoś
Avatar
Śródstopie 2012-02-25, 23:27
@ru_ziolo
Wiesz, że za takie coś możesz trafić za kratki? Niedouczona pi...
Zgłoś
Avatar
Avitus 2012-02-26, 0:06
Te nasze beryle wydają się cholernie nieporęczne
Zgłoś
Avatar
idzior 2012-02-26, 5:55
Ranger napisał/a:

Facet, nie pierdol, ok ?


Będę pierdolił bo taką mam ochotę. To skoro tak łatwo według Ciebie jest tam jechać to czemu po ulicach nie chodzą sami pierdolnięci z Irakiem lub Afganistanem na karku, którzy polecieli za kasą? Szkolenia obojętnie jakie, czy chujowe czy nie, muszą przejść... więc w tym momencie sam pierdolisz
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-02-26, 9:10
Cytat:

Będę pierdolił bo taką mam ochotę.



Też tak mówię twojej starej

Cytat:

To skoro tak łatwo według Ciebie jest tam jechać to czemu po ulicach nie chodzą sami pierdolnięci z Irakiem lub Afganistanem na karku, którzy polecieli za kasą?



Może dlatego, że wyjazd na misje zagraniczne jest ''dobrowolny'' ? No tak, pewnie tego nie wiedziałeś, bo gówniane masz pojęcie o temacie.
Zgłoś
Avatar
Serval666 2012-02-26, 9:44
"Lubie" żołnierzy, jak to stwierdza większość ludzi wiedzących co się naprawdę dzieje na świecie są to "bezmózgie marionetki". Np nasi wojacy walczą za "wolność" Ameryki ! która to miała by nas totalnie w dupie gdyby cokolwiek nam zagrażało. Dzisiejsi żołnierze nie walczą za wolność kraju swojego czy też innego, walczą za to żeby zjebane spaślaki z USA mogły się dalej bogacić i wprowadzać terror w krajach arabskich.
Zgłoś
Avatar
pawelgk 2012-02-26, 11:09
Beznadziejna grafika, dźwięk też słaby w tej grze. Do Battlefielda 3 nie ma co porównywać bo i tak by przegrało. Po prostu polskie produkcja beznadziejnej gry.
Zgłoś
Avatar
niki99 2012-02-26, 12:25
Żołnierz polski walczy o wolność wszystkich narodów, ale umiera tylko dla Polski
Zgłoś
Avatar
Dekorator 2012-02-26, 13:39
ten kto myśli że wojna jest cooool i widowiskowa=nigdy nie był na wojnie
Zgłoś
Avatar
LoLO_ 2012-02-26, 16:15
Ranger, to faja i tyle napinator w COD'a haha
Zgłoś
Avatar
WolframowyKowal 2012-02-26, 21:18
Uuuuu, taki strzelec na pojeździe to chyba ma najgorzej, jak siedzi w HMMWV za 2cm blaszką i tylko czeka na serie z kaemu.
Zgłoś