18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
nowynick 2015-11-20, 8:33 24
tak właśnie wygląda strój, który może prowokować...
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2015-11-20, 8:42 181
powiem tak - chuj mnie obchodzi ,ze moze fajna dupa, gowno mnie obchodzi, ze moze chce wkurwic ciapatych - powinna dostac kopa w ten swoj glupi ryj.

Tak samo jak geje, powinni miec zakaz organizowania parad, tak i lazenie na golasa w miejscu publicznym wcale nie jest spoko. Rozumiem, ze moze i fajny material na sadola, ale takie "wyzwolone" "pewne siebie" "kobiety" to produkty lewackiej ideologii.

Zaden tam kurwa gay alert, mowie z perspektywy normalnego obywatela. Po ulicach nie chodza tylko napaleni, pryszczaci "sadole", ktorzy gole laski widzieli tylko w internetach i taki widok to tylko marzenie...
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2015-11-20, 9:09 27
No właśnie, a jakby tak okres dostała

cały chodnik ujebany!
Zgłoś
Avatar
Murgen 2015-11-20, 9:10
Zgadnijcie, gdzie trzyma resztę za kebaba
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2015-11-20, 9:40 19
Na chuj toto szpilki zakłada jak chodzić nie umie...
Zgłoś
Avatar
Skrzek007 2015-11-20, 9:41 2
Przydałoby się nauczyć chodzić w takim obuwiu. Wiele nie brakło, a złamała by nogę w kostce. Otwarte złamanie - idealny post
Zgłoś
Avatar
cys23 2015-11-20, 9:46 3
cycki to chyba w domu zostawiła
Zgłoś
Avatar
olives 2015-11-20, 9:47 2
Jak ona zapłaciła?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-11-20, 9:49
Up

nie jak a czym...
Zgłoś
Avatar
koniosraj 2015-11-20, 10:10 12
To szwabska kurwa, potem się dziwią, ze prymitywne muzułmany gardzą takim skurwiałym społeczeństwem. Wolność nie jest tożsama z kurewstwem.
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2015-11-20, 10:12 3
Za kurwe bez szacunku do siebie zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Antek01 2015-11-20, 10:24 1
To na pewno nie jest rodowita niemka.
Zgłoś
Avatar
~żułw 2015-11-20, 14:11 12
Dzisiaj napisał/a:

powiem tak - chuj mnie obchodzi ,ze moze fajna dupa, gowno mnie obchodzi, ze moze chce wkurwic ciapatych - powinna dostac kopa w ten swoj glupi ryj.

Tak samo jak geje, powinni miec zakaz organizowania parad, tak i lazenie na golasa w miejscu publicznym wcale nie jest spoko. Rozumiem, ze moze i fajny material na sadola, ale takie "wyzwolone" "pewne siebie" "kobiety" to produkty lewackiej ideologii.

Zaden tam kurwa gay alert, mowie z perspektywy normalnego obywatela. Po ulicach nie chodza tylko napaleni, pryszczaci "sadole", ktorzy gole laski widzieli tylko w internetach i taki widok to tylko marzenie...

gay alert
Zgłoś
Avatar
Mr.Diesel 2015-11-20, 14:25 9
Dzisiaj napisał/a:

powiem tak - chuj mnie obchodzi ,ze moze fajna dupa, gowno mnie obchodzi, ze moze chce wkurwic ciapatych - powinna dostac kopa w ten swoj glupi ryj.

Tak samo jak geje, powinni miec zakaz organizowania parad, tak i lazenie na golasa w miejscu publicznym wcale nie jest spoko. Rozumiem, ze moze i fajny material na sadola, ale takie "wyzwolone" "pewne siebie" "kobiety" to produkty lewackiej ideologii.

Zaden tam kurwa gay alert, mowie z perspektywy normalnego obywatela. Po ulicach nie chodza tylko napaleni, pryszczaci "sadole", ktorzy gole laski widzieli tylko w internetach i taki widok to tylko marzenie...



Jestem debilem.
To kultura narzucona głównie przez religię nakazała ludziom zakrywać wszystko co się da, czuć wstyd przed nagością itd.
Polskie społeczeństwo przoduje w tych uprzedzeniach.
Jadąc do 3/4 krajów świata możesz swobodnie opalać się topless a w pl będziesz okrzyknięty zboczeńcem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie