18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~Velture 2019-12-28, 16:12 15
Na skupach złomu zamiast kurwa przymykać oczy to powinni zgłaszać na policję jak ktoś przynosi właśnie takie coś jak studzienka, tory kolejowe itp. Przecież to od razu widać jak kradzione ale wszyscy cichutko i później taki cieć na skupie złomu dostanie stówkę, ten co kupił zarobi na tym kolejną stówkę a miasto teraz kupić musi nowy właz za 10-20x tyle co ten złodziej z paserem łącznie zarobili...
No i kto za to potem płaci? Pan, Pani, Ty, Ja, My, Wy.... Wszyscy My kurwa mać.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2019-12-28, 16:14 18
Nie każdy złodziej to złotówa ale każda złotówa to złodziej, tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
J................k 2019-12-28, 16:17 4
Velturek napisał/a:

Na skupach złomu zamiast kurwa przymykać oczy to powinni zgłaszać na policję jak ktoś przynosi właśnie takie coś jak studzienka, tory kolejowe itp. Przecież to od razu widać jak kradzione ale wszyscy cichutko i później taki cieć na skupie złomu dostanie stówkę, ten co kupił zarobi na tym kolejną stówkę a miasto teraz kupić musi nowy właz za 10-20x tyle co ten złodziej z paserem łącznie zarobili...
No i kto za to potem płaci? Pan, Pani, Ty, Ja, My, Wy.... Wszyscy My kurwa mać.



Nie ma opcji zebys dzisiaj na jakimkolwiek złomie cos takiego co wymieniles sprzedal maja kontrole czesto. Albo zadzwonia na psy albo cie wypierdola za brame. A jeśli by jakims cudem kupil i w hucie by to ktoś znalazl. To masz prokuratora.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2019-12-28, 16:34 8
Velturek napisał/a:

Na skupach złomu zamiast kurwa przymykać oczy to powinni zgłaszać na policję jak ktoś przynosi właśnie takie coś jak studzienka, tory kolejowe itp. Przecież to od razu widać jak kradzione ale wszyscy cichutko i później taki cieć na skupie złomu dostanie stówkę, ten co kupił zarobi na tym kolejną stówkę a miasto teraz kupić musi nowy właz za 10-20x tyle co ten złodziej z paserem łącznie zarobili...
No i kto za to potem płaci? Pan, Pani, Ty, Ja, My, Wy.... Wszyscy My kurwa mać.



Wypowiem się, bo już chwile temu prowadziłem 3 lata skup złomu (chuj tam ze złomem, to były piękne czasy, jak jeszcze mało kto kumał co to monolit, katalizatory, węglik spiekany, czy procesory 286DX, 386DX) Nie raz trafiło się, że przychodzili z trefnym towarem... U mnie nie było przebacz, chociaż zawsze starałem się tym śmieciom nie narobić lipy, piłka była krótka:

Odnosisz skąd wziąłeś, albo cię odniosą... O dziwo, działało to, ale nie chwaląc się, byłem w tym dość przekonujący i wiedzieli, że innego wyjścia nie ma, bo sprawdzę, czy odnieśli...

Raz jeden pamiętam, jak nierdzewka była po 14/kg przyszło dwóch żuli i przynieśli ponad 200kg towaru z cmentarza. Jebane hieny...

Zebrali taki wpierdol, że się cieszyli na widok kryminalnej...

muflonpl, upłynnić da się wszystko, tylko trzeba wiedzieć jak...
Zgłoś
Avatar
J................k 2019-12-28, 16:45 2
DMT

Kiedys robilismy demontaż starego torowiska przy nieczynnej kotłowni ktore sluzylo do rozladunku i transportu wegla. Bylo tego sporo wiec wywóz mial sie odbyc w nastepny dzień. Ale tak sie stalo ze ktos te szyny zajebal w nocy. Obdzwonione wszystkie skupy dookoła i pusto. Ale dlugo nie trzeba bylo czekac po kilka dniach klient towar chcial spieniezyc dostalismy tel ze skupu po przyjezdzie na miejsce okazalo sie ze to 2 ekipa ode mnie z pracy haha. W skupie. Towar przyjeli ale odpowiednie oświadczenie trzeba bylo napisac.
Zgłoś
Avatar
HILL33 2019-12-28, 20:48
liczyłem, że wpadnie do tej dziury, zawiodłem się
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-12-28, 22:53
Teraz są plastikowe coraz częściej.
Zgłoś
Avatar
R2-D2 2019-12-29, 2:38
Potrzebował, a leżało to sobie wziął.
Zgłoś
Avatar
lysout 2019-12-29, 10:09
kulawiec napisał/a:

Teraz są plastikowe coraz częściej.



Taa, szczególnie na 25, albo 40 ton.
Teraz są wypełnione częściowo betonem B40 - na skupie i tak nie przyjmą, a wykuwanie jest na tyle pracochłonne, że lepiej iść do roboty, albo co innego ukraść.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2019-12-29, 16:04
myślę, że potrzebował jakiegoś taniego zapachu, a taka studzienka to jakiś czas mu będzie umilała pobyt w aucie, którym ciapaków wozi
Zgłoś