18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Dżizas_kurde 2017-10-31, 23:13 12
Bydło jak bydło... nie wiem czym się podniecać.
Zgłoś
Avatar
natking 2017-10-31, 23:47 47
To jest z tego filmu, w którym pewien intelektualista wypowiada się do kamery w gronie swoich kolegów z mensy?

Zgłoś
Avatar
C................O 2017-11-01, 0:00 2
ja pierdole... nie wierzę że można być tak głupim...
Zgłoś
Avatar
Scareface101 2017-11-01, 2:52
Leć ptaszyno na głuwną
Zgłoś
Avatar
Kadan 2017-11-01, 7:54 16
Właśnie udowodnili fakt, iż przedmiot nieożywiony, jakim jest ta furtka, posiada większy iloraz inteligencji niż oni w grupie.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2017-11-01, 8:01
jednym słowem dzicz
Zgłoś
Avatar
xiro 2017-11-01, 8:13 15
na taka dzicz to jest tylko jedno rozwiazanie
Zgłoś
Avatar
Pan_Diabeł 2017-11-01, 8:22 3
brylant1412, xiro, wy mi tu dziczy nie obrażajcie.

"Dzicz − każde środowisko naturalne na Ziemi w mało znaczącym stopniu naruszone przez działalność człowieka, lub też ostatnie nietknięte obszary naszej planety, nad którymi ludzie nie sprawują kontroli, nie budują osiedli, dróg i linii przesyłowych (...)"
Zgłoś
Avatar
adamZjeb 2017-11-01, 8:22 1
Przygłupy wszechdebilne.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-11-01, 8:38 4
White niggers
Zgłoś
Avatar
glesner1910 2017-11-01, 10:36
Wy zjeby, lewackie pomioty, ateiści! Co wam się nie podoba? Że na stadionach w Polsce nie ma wuwuzeli i januszków z mordami pomalowanymi w barwach? Który z tych śmieci którzy najgłośniej drą ryja, że to złe był kiedykolwiek na jakimkolwiek Polskim stadionie? Który z was patolodzy jebani był kiedykolwiek na cmentarzu u jakiegokolwiek powstańca Warszawskiego/ Wielkopolskiego/ Śląskiego? Który z was chociaż złotówką wspomógł jakiś dom dziecka/ dom samotnej matki/ schronisko dla zwierząt(nie mówię o psie owsiaku)? A może chociaż któryś w razie zagrożenia założy kamasze i pójdzie się bić, a nie skitra swoje rude truchło w piwnicy i będzie czekać obsrany na rozwój wydarzeń?
Zgłoś
Avatar
Promek 2017-11-01, 10:41 14
@up



Esensja kibolstwa. Gardze takim scierwem jak wy. Rozjebia pol stadionu, ktory postawili m.in. za tez TWOJE podatki, a pozniej lament bo pizdeczek na boisku nie moga obejrzec bo od federacji zakaz klub dostal....
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-11-01, 11:21 13
glesner1910 napisał/a:

Wy zjeby, lewackie pomioty, ateiści! Co wam się nie podoba? Że na stadionach w Polsce nie ma wuwuzeli i januszków z mordami pomalowanymi w barwach? Który z tych śmieci którzy najgłośniej drą ryja, że to złe był kiedykolwiek na jakimkolwiek Polskim stadionie? Który z was patolodzy jebani był kiedykolwiek na cmentarzu u jakiegokolwiek powstańca Warszawskiego/ Wielkopolskiego/ Śląskiego? Który z was chociaż złotówką wspomógł jakiś dom dziecka/ dom samotnej matki/ schronisko dla zwierząt(nie mówię o psie owsiaku)? A może chociaż któryś w razie zagrożenia założy kamasze i pójdzie się bić, a nie skitra swoje rude truchło w piwnicy i będzie czekać obsrany na rozwój wydarzeń?





glesner1910 napisał/a:

A może chociaż któryś w razie zagrożenia założy kamasze i pójdzie się bić



Tak na marginesie...

Trzeba mieć nieźle nasrane we łbie od propagandy, żeby bić się za interesy polityków, bankierów, biznesmenów, którzy wami gardzą i traktują was jak cyferki, bydło, zasoby ludzkie do wykorzystania w rozgrywkach geopolitycznych
A potem taki debil jeden z drugim ma pretensję, że sezamkowy ma was za idiotów, durniów, to nie ja mam was za debili, tylko wasi ukochani politycy za którymi tak bardzo obstajecie mają was za bydlaków Oni wami gardzą i gniją z was, że jesteście totalnie naiwni i ogłupieni przez propagandę, onanizujecie się do symboli narodowych do tego stopnia, że jesteście gotowi sami własnowolnie wskoczyć w kamasze i iść się bić za interesy międzynarodowych korporacji bo wy naiwnie myślicie, że będziecie się bić za "ojczyznę"

Swoją drogą przydała by się jakaś wojenka, żeby całe to sebostwo wyklęte-jebnięte i kibole same poleciały w kamasze by ich ukochani politycy, którzy ruchają ich w dupę i wmawiają im, że "w imię ojczyzny, za ojczyzne" - czytaj: "w imię portfela bogacza, banków, korporacji" wysłali ich na rzeź, przynajmniej Polska oczyściła by się z podludzi
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-11-01, 11:22 10
glesner1910 napisał/a:

Wy zjeby, lewackie pomioty, ateiści! Co wam się nie podoba? Że na stadionach w Polsce nie ma wuwuzeli i januszków z mordami pomalowanymi w barwach? Który z tych śmieci którzy najgłośniej drą ryja, że to złe był kiedykolwiek na jakimkolwiek Polskim stadionie? Który z was patolodzy jebani był kiedykolwiek na cmentarzu u jakiegokolwiek powstańca Warszawskiego/ Wielkopolskiego/ Śląskiego? Który z was chociaż złotówką wspomógł jakiś dom dziecka/ dom samotnej matki/ schronisko dla zwierząt(nie mówię o psie owsiaku)? A może chociaż któryś w razie zagrożenia założy kamasze i pójdzie się bić, a nie skitra swoje rude truchło w piwnicy i będzie czekać obsrany na rozwój wydarzeń?



Jak będziesz grzeczny, to pozwolę ci wypucować mi lampy na światłach, pomiocie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie