18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Zachlaj_Von_Burbon 2013-10-20, 19:36 3
a ja swoją kolekcję CD Action na makulature oddałem
Zgłoś
Avatar
F................e 2013-10-20, 19:46 9




Więcej emocji w jednym temacie niż na całym hardzie
Zgłoś
Avatar
C................c 2013-10-20, 20:12
Cryo napisał/a:

To było czasopismo
Obrazek



mam ten numer, gierka zajebista
Zgłoś
Avatar
Saute 2013-10-20, 20:17 8
To tak wrzucę, bo się wzruszyłem - piosenkę, która opisuje te cudne lata 80/90, w których(w latach 90) miałem szczęście żyć a nie jak te biedne emochujki w czasach wszystkiego i niczego.

Zgłoś
Avatar
C................c 2013-10-20, 20:22
ale panowie, nostalgia i ogólnie spoko, ale życie toczy się dalej, pracy nie ma do chuja, chujnia straszna, musimy działać jakoś bo nasze dzieci/następne pokolenie już nie będzie miało czego wspominać ...
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2013-10-20, 20:33 4
Ja jako młody, zdolny obiecujący sadol doskonale pamiętam przeróbki pistoletów na kulki.
Metodą prób i błędów udało mi się przerobić zajebisty sprzęt. Plastikowe sztuki za 7zł nie nadawały się za bardzo, ale udało mi się nabyć replikę beretty naciąganej na sprężynie tak samo, jak w tamtych plastikach. Metalowy korpus, stalowy cylinderek i porządne wykonanie pozwalało przerobić pistolet na zajebistą sadolową zabawkę Nie pamiętam dokładnie, ale brałem sprężynkę z tarczy sprzegłowej poloneza chyba, dopasowywałem do cylinderka, lekka przeróbka samego cylinderka...
Kulki plastikowe rozpryskiwały się o ścianę w drobny mak, plastikowe butelki szatkowało na kawałki, dało radę odstrzelić szyjki butelek. Metalowe kulki robiły lepszy rozpierdol. Trochę ciężko było to naciągnąć, ale efekt był zajebisty.
Zgłoś
Avatar
Sadol2000 2013-10-20, 20:45 4
Zajebiście bez kitu nie spodziewałem się tylu piw a tym bardziej aż tylu komentarzy ostra jazda nie mogę wyjść z szoku idę grać w Contre
Zgłoś
Avatar
Vegeta13 2013-10-20, 20:53
dobre wincej wincej
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-10-20, 21:10 1
Piękne czasy.
Jeszcze nie wiedzieliśmy, że Tusk Nam wszystkim życie spierdoli,
Zgłoś
Avatar
słit_dżizas 2013-10-20, 21:40 2
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-10-20, 21:48 1
Mindfuck napisał/a:

Ja jako młody, zdolny obiecujący sadol doskonale pamiętam przeróbki pistoletów na kulki.
Metodą prób i błędów udało mi się przerobić zajebisty sprzęt. Plastikowe sztuki za 7zł nie nadawały się za bardzo, ale udało mi się nabyć replikę beretty naciąganej na sprężynie tak samo, jak w tamtych plastikach. Metalowy korpus, stalowy cylinderek i porządne wykonanie pozwalało przerobić pistolet na zajebistą sadolową zabawkę Nie pamiętam dokładnie, ale brałem sprężynkę z tarczy sprzegłowej poloneza chyba, dopasowywałem do cylinderka, lekka przeróbka samego cylinderka...
Kulki plastikowe rozpryskiwały się o ścianę w drobny mak, plastikowe butelki szatkowało na kawałki, dało radę odstrzelić szyjki butelek. Metalowe kulki robiły lepszy rozpierdol. Trochę ciężko było to naciągnąć, ale efekt był zajebisty.



Prawda, plastikowa Beretta miała moc, ale zamiast zmieniać sprzęt, mogłeś zmienić amunicję. Kulki łożyskowe z rowerów świetnie się nadawały. Niestety, towar deficytowy.
Zgłoś
Avatar
Towdi 2013-10-20, 22:30
yattaman wy kurwy
Zgłoś
Avatar
maszwirusa 2013-10-20, 22:43 5
to się kiedyś grało





Zgłoś
Avatar
eXo^^ 2013-10-20, 22:59 1
allegro.pl/samolot-styropian-styropianowy-flying-gliders-mix-i3609160671.html

w dupie mam czy regulamin uwzględnia tego typu linkowanie.

kupujcie samoloty póki aukcja trwa, ja wziąłem 12szt przed chwilą z sentymentu

dzięki geje i chujozaury !
Zgłoś
Avatar
dareqq 2013-10-20, 23:06
Kurwa, a jak się nazywały te chrupki o smaku koperkowym???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie