18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
A................n 2013-10-20, 17:53
Plastykowe klamy miałem ich dziesiątki bo szybko się niszczyły zwłaszcza jak się eksperymentowało z kamyczkami jak był odpust to z bananem ma gębie szedłem do kościoła. Pamiętam jak jedna babka na mszy kościele zaczynała coś ględzić jak wziąłem to do ręki ah... szkoda ze nie przetestowałem tej zabawki
Zgłoś
Avatar
ziomekromek 2013-10-20, 17:54
VanHelsingPL napisał/a:



Obrazek



Cóż to za postać?
Zgłoś
Avatar
WINIU1990 2013-10-20, 18:05 2
To były czasy aż się łezka w oku kręci że tak szybko minęły. Jeszcze pamiętam te czasy jak dopiero mało kto miał komputer i się zbierało takie duperele. Jak się szło w szkole przez korytarz i było "słychać trzy cztery trzy cztery"
A teraz nowe pokolenia nic tylko gry telefony i siedzenie w domu. Moje siostrzeńce jak nie ma komputera to się nie mają w co bawić a my za małolata to w kapsle graliśmy itd itp...
Zgłoś
Avatar
Marczeslaw 2013-10-20, 18:08
Dzięki Ci bardzo. Wczoraj przez pół kurwa nocy nie spałem, zastanawiając się jak się nazywa ta jebana oranżada do, której można było wygrać/kupić ten wykurwisty dzbanek. Dzięki Tobie odnalazłem sens życia i mogę zostać nikim w tym cudownym kraju.
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-10-20, 18:20 2
Właśnie uświadomiłem sobie ile się w moim życiu zmieniło, całe moje dzieciństwo i lata nastolatka przeleciały mi przed oczami, no i romet Do rzuciłbym MZtke 250 wsk lub CZ350 ile się wtedy działo i niezapomniane pościgi i ucieczki przez pola ziemniaków A teraz biedne dziecko wyrasta na emochujwiecorurkowca któremu mama pupcie podciera i mówi uważaj synku bys sobie krzywdy nie zrobił, a ja usłyszałem od ojca jedynie raz jak przyszedłem się poskarżyć że wjeb dostałem a to rąk nie miałeś by się bronić ? No i więcej nie musiałem się już żalić Tyle w temacie inne czasy inne wychowanie inne wartości teraz to już nie to samo Zapomniałbym dodać że na wsi mieszkałem tak więc policja niezbyt często jeździła a jak już jechała to nikt sie do kontroli nie zatrzymywał z gówniarzy były łąki pola lasy i jakoś mi tęskno ogólnie za tamtymi czasami
Zgłoś
Avatar
blezio 2013-10-20, 18:21
Ten temat zasługuje na więcej piw!
Zgłoś
Avatar
Kristoff 2013-10-20, 18:24 3


Zgłoś
Avatar
wi4droman 2013-10-20, 18:27 2
To i ja dam cos od siebie






i człowiek, który spędzał mi w dzieciństwie sen z powiek :o też ktoś miał take odchyły?

Zgłoś
Avatar
o................e 2013-10-20, 18:50
ten napój Tang to zajebiste było
Zgłoś
Avatar
Wróżbita_Maciej 2013-10-20, 18:59 11
Zgłoś
Avatar
Takeru19 2013-10-20, 19:07 8
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-20, 19:17
Bo kiedyś dzieciństwo było dzieciństwem. Dzisiaj tylko komputery, telewizja, komórki i inne gadżety. Aż się boję pomyśleć jakie dzieciństwo będą miały moje dzieci.
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2013-10-20, 19:19
ziomekromek napisał/a:



Cóż to za postać?



Webcam girl:
MissAlice_18

Robi sobie dobrze do kamerki, nie podoba mi się z ryja to nie wiem gdzie streamuje ale jak poszukasz to znajdziesz.

Takeru19 napisał/a:



Zgłoś
Avatar
asdf1324567 2013-10-20, 19:21
a pamiętacie piwo kujawiak ? google.pl/imgres?imgurl=http://static.myvimu.com/photo/26/23242623_m.j...
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-10-20, 19:30 3
Aż dostałem ataku wzruszenia i depresji. Jak ten świat się popierdolił przez tak krótki czas Normalnie inna planeta jakby. Dodaję sobie do ulubionych a potem idę się uspokoić oglądaniem resztek pokemonów i innych czipsowych rzeczy, które dotrwały w kolekcji do dziś.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie