18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dantel 2021-07-05, 13:41 9
DarioLee napisał/a:

wycięty kawałek z kontekstu i robienie z matki chuj wie kogo . a nie wiadomo co ten gnój odpierdolił



niezłą musisz mieć patusiarnię w domu że istnieje dla ciebie coś co mógł "ten gnój odpierdolić" co usprawiedliwia takie zachowanie. Normalni ludzie tak sie nie zachowuja, nigdy, w stosunku do nikogo.
Zgłoś
Avatar
TorkilKoval 2021-07-05, 13:43 2
DarioLee napisał/a:

wycięty kawałek z kontekstu i robienie z matki chuj wie kogo . a nie wiadomo co ten gnój odpierdolił



Matka jara przy dziecku w domu. Poziom kultury jednoznaczny.
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2021-07-05, 13:46 2
czarnybombelek napisał/a:

Polska 2021: Wyznacznik prestiżu: fotel dla dziecka za 300 złotych. Ja pierdolę



Sam ma za 99,99.
Zgłoś
Avatar
Black_Orchid 2021-07-05, 13:54 4
Zwykła, standardowa patola.
Zgłoś
Avatar
DarioLee 2021-07-05, 13:55 1
dantel napisał/a:

niezłą musisz mieć patusiarnię w domu że istnieje dla ciebie coś co mógł "ten gnój odpierdolić" co usprawiedliwia takie zachowanie. Normalni ludzie tak sie nie zachowuja, nigdy, w stosunku do nikogo.



naucz się czytać ze zrozumieniem zanim zaczniesz kogoś obrażać .
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-07-05, 14:03 3
Pralpunkt napisał/a:

I jeszcze ten zjebany e papieros obraz pisu i patolstwa ,jebane 500 plus dzieciak nie ma szacunku do matki ,matka traktuję dziecko jak problem któremu lepiej przypierdolic niż pogadać
Wstyd że mamy takich rodaków


Przyjacielu, napisałeś "robaków" z błędem Pozdr
Zgłoś
Avatar
HooryYaneq 2021-07-05, 14:10
Za pewne, niczym wiadomości w T V N, lub T V P idealnie okrojone wideo by wyszło, że ma wyrodną matkę, macochę. Gówniarz z prodiża nie wyłapał, a Matka dobrze wyruchana nie została bo plebs i Patoka z mordy jej cieknie ciurkiem.
Zgłoś
Avatar
DonKutassinio 2021-07-05, 14:13 2
Jaki kraj taka rodzina królewska i jej problemy, w które zapatrzony jest plebs żyjący cudzym życiem.
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-07-05, 14:22 7
UkrytaPodNickiem napisał/a:

Jak widać patola jest wszędzie, nawet w domach gdzie dzieciarnia ma fotele do gry za 300 zł



Za 3 stówki to dzisiaj kupisz taboter do obierania kartofli, a nie fotel GEJmingowy...
Zgłoś
Avatar
SANITARIUSZ 2021-07-05, 14:31 3
Moim zdaniem dzieciak popierdolony. Matka już ma dość dlatego się wkurzyła..A siurowi bym neta odłączył w sekundzie.
Zgłoś
Avatar
mosel 2021-07-05, 14:52 2
A co ma do tego 500+ ? Zwolennik PO czy jaki diabeł ?
Zgłoś
Avatar
andysofuckingbrandy 2021-07-05, 14:58
Odebrać prawa rodzicielskie za przekleństwa. A małego do wojska. Tam go nauczą polszczyzny
Zgłoś
Avatar
Sajlenthill 2021-07-05, 15:19 5
Chuj do dupy dzieciakowi. Typowy cwaniak jak mój mały chujowy sąsiad z dołu. Jebaniutki do 4 nad ranem grał i darł pizde. W końcu nie wytrzymałem i wezwałem psiarnię. To raz, drugi i trzeci. Wyjebali mu mandat 500zl i od dwóch msc cisza. Chuj w dupę bezstresowemu wychowaniu.
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-07-05, 15:35 5
Sajlenthill napisał/a:

Chuj do dupy dzieciakowi. Typowy cwaniak jak mój mały chujowy sąsiad z dołu. Jebaniutki do 4 nad ranem grał i darł pizde. W końcu nie wytrzymałem i wezwałem psiarnię. To raz, drugi i trzeci. Wyjebali mu mandat 500zl i od dwóch msc cisza. Chuj w dupę bezstresowemu wychowaniu.



Zalety mieszkania w kurnikach ze ścianami z kartonu i bez własnego podwórka, które się oficjalnie zwą blokami. Wyrazy współczucia...
Zgłoś
Avatar
Sajlenthill 2021-07-05, 15:36 1
NiemiecWaszPan napisał/a:

Zalety mieszkania w kurnikach ze ścianami z kartonu i bez własnego podwórka, które się oficjalnie zwą blokami. Wyrazy współczucia...



Niestety nie stać mnie jeszcze na dom i muszę mieszkać w kurniku na wynajmie.
Zgłoś