18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
argen64 2023-02-25, 8:59 8
Parka powie że się kochają, a seby pójdą siedzieć na parę ładnych lat. Dobry adwokat to jeszcze z nich ładną kasiorę wyciągnie.
Zgłoś
Avatar
t................r 2023-02-25, 10:05
jełopy nie słyszeliście że pytała "co u zuzi" czyli pewnie koleś był/jest chłopakiem jakies koleżanki i obraca młodsze
Zgłoś
Avatar
gshock 2023-02-25, 10:05 5
vengo napisał/a:

I tak łagodnie cwelucha potraktowali. Gdyby to była moja 14-letnia córka to bym rozjebał to gówno, jak obornik na polu.



Cweluch to jesteś ty. Jebani frajerzy zazdroszczą że ktoś sobie małolatkę bajeruje
Zgłoś
Avatar
bdzz 2023-02-25, 10:14
kontownik napisał/a:

oglądam ten film i próbuje znalezc gdzie zweryfikowali ze gowniara jest nieletnia?
koles pewnie 18 lat ledwo skonczyl i poruchac nie dadza



Pewnie się znajom z osiedla, wychodzisz z domu? Kojarzysz ludzi ich siostry braci?

Znają, ale hujnie mi tele zasugerował
Zgłoś
Avatar
gshock 2023-02-25, 10:24 2
Cweliny, frajerzy, homocioty które jedyne co to mogą sobie nawzajem obciągnąć. Znaleźli pretekst aby kogoś pobić bo nie mogli wyrobić z zazdrości że ktoś sobie porucha.
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2023-02-25, 10:34 1
blackburn napisał/a:

Jak widzę jakieś skakanie, loty z półobrotu, wyskoki vhuje muje, ktire nie przynoszą efektu, to juz wiem ze agresorem ( pewnie bez większej przyczyny) jest patus alfa ktory sie naogladał sie karate kida



Od dziecka fascynowałem się Strażnikiem Teksasu i ćwiczyłem kop z półobrotu. Raz podczas bójki wykonałem taki cios, co prawda nieskuteczny, ale przeciwnik myślał że trenuję sztuki walki i się wycofał.
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2023-02-25, 10:38 6
Białorycerski cwel nawet porządnie uderzyć nie potrafi.
Zgłoś
Avatar
Swooniak 2023-02-25, 10:42 1
Wideo lata po internecie to i prokurator się w końcu nimi zajmie, chuj z tego że konfidentami nie są
Zgłoś
Avatar
grubystefan 2023-02-25, 10:43 4
bdzz napisał/a:

... znajom ...

no debil I tak, zgadzam się! Typowa zazdrość jebanych przegrywów. Dzieci roboli, gdzie są w rodzinie dopiero 3cim pokoleniem co potrafi czytać!
Zgłoś
Avatar
Mixy321 2023-02-25, 12:18 1
Ale wy się spuszczacie nad filmikiem. Ot zwykle spuszczenie wpierdoli gościowi który brał się za małolatke xd

Ja jak brałem klientkę to jechaliśmy się ruchać za miasto w las, lub jakieś pole, a nie pod blokami xdd
Zgłoś
Avatar
artiee 2023-02-25, 12:25
Ten atakujący ma ruchy wozu z węglem. A jeszcze z dwunogi się odbił jak pizdeczka
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2023-02-25, 13:09 5
Najpierw dzwoń na psy a potem masz szczęście,że nie jestem konfidentem

kolega za to ma rozterki,bo to wg. niego nie jest konfidenctwo jak się zadzwoni na policję,ale starszy stopniem patol szybko go prostuje i tłumaczy dokładnie paragraf konfidentcwa.

Do utlizacji pierdolone patusy,co poruchac sie parce spokojnie nie dadzą.Zazdrosna świania jeszcze z nimi,pewnie młody z bmw nie chciał jej wyruchać,bo ma mordę jak zakalec,dlatego przybiegła z męskimi koleżankami
Zgłoś
Avatar
hektograf 2023-02-25, 13:59 1
Najlepsze jest to, że jeśli dziewczyna ma 15 lat, to piękny materiał na siebie nagrali. I ta kwintesencja spierdolenia "Masz szczęście, że nie jestem konfidentem", płaczę ze śmiechu.
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2023-02-25, 15:44 2
Tu nie chodzi o praworządność czy ochronę nieletniej, tylko o to żeby komuś zajebać. Pretekst się znajdzie. Każda, powtarzam KAŻDA taka wstępna gadka szmatka kończy się laniem i co najgorsze kopaniem po ryju. Pozorne dbanie o ład i porządek realizowane jest przy pomocy zachowań rodem z buszu lub średniowiecza, które obserwowane z boku wygląda jak najgorsza, również wymagająca interwencji patologia.
Ale od oceny szkodliwości zachowania przyłapanego jest policja i sądy, których przecież Seby nienawidzą... ech...
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2023-02-25, 18:26 1
Ja pierdole.. małolaty w dzisiejszych czasach sypią się z byle kim, kto posmaruje 50 zeta na powiększony z maka, a sebixy wielce zaskoczone... Witamy w kraju, który od lat wspiera patologię, pogłębienie braku własnej wartości i takie przypadki jak ten. Polecam kawałek DDK RPK- Po pierwsze hajs.. Takie akcje odpierdalają się od wielu lat...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie