18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
xXxItzMichalxXx 2023-02-24, 23:31 17
szanuje tą patologie <3 zdrówka dla nich
Zgłoś
Avatar
madufo 2023-02-24, 23:33 91
Ciesz się jebana kurwo, że nie jestem konfidentem. Patologia z patologią się spotkała.
Masakra.
Zgłoś
Avatar
vengo 2023-02-24, 23:37 17
I tak łagodnie cwelucha potraktowali. Gdyby to była moja 14-letnia córka to bym rozjebał to gówno, jak obornik na polu.
Zgłoś
Avatar
kontownik 2023-02-24, 23:41 182
oglądam ten film i próbuje znalezc gdzie zweryfikowali ze gowniara jest nieletnia?
koles pewnie 18 lat ledwo skonczyl i poruchac nie dadza
Zgłoś
Avatar
Jerzy_Owsik 2023-02-24, 23:48 4
dobrze elegancko hehehe
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-02-24, 23:58 153
No nieźle. Pedały dojebały się do chłopaka bo z dziewczyną w aucie siedział. Tyle dobrego, że homo-cioty nagrały na siebie dowody.
Zgłoś
Avatar
kontownik 2023-02-25, 0:07 18
HenrykS. napisał/a:

No nieźle. Pedały dojebały się do chłopaka bo z dziewczyną w aucie siedział. Tyle dobrego, że homo-cioty nagrały na siebie dowody.



pedały i jedna dziwka
Zgłoś
Avatar
two_fourths 2023-02-25, 0:18 15
Chętnie dowiem się jak nazywa się ten co atakuje.
Zgłoś
Avatar
unpleasant 2023-02-25, 0:18 19
ech ta zazdrość. On pierdoli a ze strażnikami jej cnoty białogłowa nie chciała.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2023-02-25, 0:23 119
Patusy zazdrosne że koleś ma samochód i znalazł fajna dupe a tamci pewnie we 3 obrabiaja jakaś paskudna karyne
I fajnie że nagrali ten filmik będzie idealny dowód na policję
Zgłoś
Avatar
~Angel 2023-02-25, 0:25 38
Nie ma to jak nagrać i udostępnić dowód na samego siebie
Zgłoś
Avatar
bobro 2023-02-25, 0:29 101
Z tymi 14tkami to jest chujowa sprawa. Niby dziecko, ale ta w aucie to wersja młodej katyński, całkiem ruchliwej i odjebanej. Dla mnie już za młoda, ale taki łepek co 18 dopiero skończył, niewiele starszy od niej jest. W dodatku mógł nawet nie wiedzieć. Pedofilia to zło totalne, ale w tym przypadku to młody ruchacz, tępa pizda i kilku patusow którzy chcieli zabłysnąć.
Zgłoś
Avatar
gen1r2 2023-02-25, 0:30 56
rycerze z ohp zawsze znajdą powód żeby ci przyjebać, przestańcie gloryfikować biedę umysłową i im przyklaskiwać. to ze małolata miała ochotę skoczyć na kilka lat starszego chuja gościa co buja się bmką chuj was powinno obchodzić. i tak w hierarchii społecznej jest wyżej niż nagrywająca atencyjna żulica, która najpierw podpuszcza, a kiedy chłopaki się rozkręcają to pierdoli im żeby jednak przestali...
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2023-02-25, 0:33 37
Jak oni sami mają po max 20 lat... Nie pochwalam tego, że facet 20 lat zarywa i dyma 14 latke, ale niektóre laski w tym wieku to już grubo potrafią lecieć... Chlanie, impry, dragi, a i sytuacja rodzinna nieraz taka, że prawdziwe dzieciństwo to już mają za sobą. Jakby to była córka moja to wkurwiłbym się nie na żarty na obu, w tym przypadku kiedy ich nie znam, to chuj mi to lata, że się ruchają, jak oboje się na to zgadzają. Nie robiłbym z siebie jakiegoś bohatera, wielkiego łowcy pedofilii jak typy w tym przypadku, bo to chyba przesada. Wydaje mi się, że bardziej chcieli z siebie zrobić pseudo strażników etyki seksualnej, niż w realny sposób zrobić coś społecznie dobrego.

Swoją drogą jeśli ma 14 lat to już nie pedofilia, tylko hefobofilia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie