18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
popierdolony 2012-09-11, 21:41 1
Pięknie to zrobił
nawet nie muszę widzieć jebnięcia
sam sobie to obrażę.wy
Zgłoś
Avatar
shavoth 2012-09-11, 21:49
Piękny odgłos pierdolnięcia.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-09-11, 21:53 51
Zgłoś
Avatar
kalwi89 2012-09-11, 22:11 57
Zgłoś
Avatar
Koli 2012-09-11, 23:53
Dobrze jej tak. Ja zawsze się rozglądam jak przechodzę i nigdy jeszcze mnie nic nie potrąciło. Już w podstawówce tego uczyli. Jakoś w 6 klasie się przerabiało.
Zgłoś
Avatar
saf6 2012-09-11, 23:55 1
Wszyscy zwalniaja przed przejsciem ... jeden debil napierdala !
Zgłoś
Avatar
kucma19 2012-09-12, 0:07
Ruskiej kurwy mi nie szkoda
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-09-12, 0:22 1
Angel napisał/a:


Tego skurwiela to za morderstwo powinni skazać.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-09-12, 0:26 4
Tępa pizda zasłużyła sobie na to swoją bezmyślnością. Dobrze jej tak.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-09-12, 0:30
stery_srh napisał/a:

Tępa pizda zasłużyła sobie na to swoją bezmyślnością. Dobrze jej tak.
Obrazek



Oby nikt z Twojej rodziny nie był taką "tępą pizdą". Samochody się zatrzymują, osoba przechodzi, debil nie zwraca na to uwagi i jedzie jak chce i zabija kogoś. Jak to mówią, mimo iż jako pieszy masz przejście, musisz myśleć za siebie i za idiotę za kółkiem, bo samochód się wyklepie, człowieka nie
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-09-12, 0:40 3
@up - też mam taką nadzieję. Ja rozumiem, że ktoś się może zagapić, zamyśleć - ale ta idiotka miała po prostu życzenie śmierci. Zero instynktu samozachowawczego, zapierdalała jak jebany leming.
Osobiście przechodząc przez ulicę, zawsze, ale to zawsze (zauważyłem, że nawet jak jestem ostro najebany), mam oczy dookoła głowy co się dzieje w zasięgu wzroku. To że mam pierwszeństwo na przejściu, nie czyni mnie nieśmiertelnym - dlatego lepiej się pilnować. Ciągle to powtarzam wszystkim znajomym i rodzinie. Mam nadzieję, że biorą to sobie do serca... Bo różnie może być, czyjaś brawura, pijaństwo, czy też awaria auta i problem gotowy. Już parę razy w życiu musiałem spierdalać przed jakimś pajacem z przejścia.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-09-12, 1:11
stery_srh napisał/a:

@up - też mam taką nadzieję. Ja rozumiem, że ktoś się może zagapić, zamyśleć - ale ta idiotka miała po prostu życzenie śmierci. Zero instynktu samozachowawczego, zapierdalała jak jebany leming.
Osobiście przechodząc przez ulicę, zawsze, ale to zawsze (zauważyłem, że nawet jak jestem ostro najebany), mam oczy dookoła głowy co się dzieje w zasięgu wzroku. To że mam pierwszeństwo na przejściu, nie czyni mnie nieśmiertelnym - dlatego lepiej się pilnować. Ciągle to powtarzam wszystkim znajomym i rodzinie. Mam nadzieję, że biorą to sobie do serca... Bo różnie może być, czyjaś brawura, pijaństwo, czy też awaria auta i problem gotowy. Już parę razy w życiu musiałem spierdalać przed jakimś pajacem z przejścia.



Tak samo mam, zawsze patrzę, czy debil nie jedzie i wolę poczekać chwilę, niż wpierdolić się pod koła. Co nie zmienia faktu, że taki kierowca dostanie wyrok za nieumyślne spowodowanie śmierci. Nawet jak nikogo nie potrąci, to wyprzedzanie na pasach jest zabronione.
Zgłoś
Avatar
siedlik 2012-09-12, 3:26
A ja niepatrze jak przechodze, bo w angli mam na to wyjebane.
W angli jak jest pusto czy cos, no to sie przechodzi, a w polsce czekaja na zielone jak roboty czy cus. Czy w polsce sa jakies mandaty za przechodzenie na czerwonym ?
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2012-09-12, 11:32 1
Przygłup w tej jebanej żółtej puszce widział, że koleś obok niego się zatrzymał przed przejściem to chyba kurwa nie po to, żeby se postać do ciężkiego chuja wacława...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie