18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Mietek7567 2023-05-18, 17:44
rafes napisał/a:

Ja pierdole, jak to w ogóle możliwe. Uderzam w coś - a chuj jadę dalej



Nie bierz nigdy działania kobiety na logikę.
Zgłoś
Avatar
Res0r 2023-05-18, 18:03 3
Steven Selwood, 43 years old. To facet prowadził.
"drink driver after he got behind the wheel of his car while four times over the legal limit."

4 razy przekroczony dozwolony limit zawartości alkoholu we krwi. Anglia. Dopuszczalny limit największy w europie 0,8 promila. Czyli miał ponad 3 promile. Jak na angola to całkiem niezły wynik że jeszcze nie leżał zarzygany.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2023-05-18, 20:30
Ja pierdolę! Za coś takiego powinien dostać jak za usiłowanie morderstwa!!
Zgłoś
Avatar
Skurol 2023-05-18, 22:14
Jak kota fajnie
Zgłoś
Avatar
loky 2023-05-18, 22:38 1
ellsworth napisał/a:

powinien dostać jak za usiłowanie morderstwa!!



No i dostał. 2 lata i 3 miesiące XD
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-05-18, 22:56 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

Spotkały się dwie baby na drodze. Niech żyje "równouprawnienie"


banerr napisał/a:

Na 100% baba za kółkiem. Cyklopedzia nie szkoda.



Na 100% obaj pierdolicie jak potłuczeni. Typ za kółkiem to facet, Steven Selwood.

"Brytyjska policja opublikowała na Twitterze wstrząsające nagranie z wypadku. Mundurowi zaznaczyli, że zrobili to "ku przestrodze". Na filmie widać 70-latkę jadącą rowerem spokojną ulicą miasta Haslemere. Nagle kobieta zostaje potrącona przez samochód terenowy. Kierowca zamiast się zatrzymać, przejechał po leżącej na ziemi, rannej kobiecie. Okazało się, że za kółkiem siedział były zawodowy krykiecista. Był pijany."
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-05-18, 23:13 1
mwaski napisał/a:

Na 100% obaj pierdolicie jak potłuczeni. Typ za kółkiem to facet, Steven Selwood.



Przecież widzę w komentarzu powyżej, że to nie baba. Tak, myliłem się, aby prowadzić jak baba, chłop musiał się napierdolić do nieprzytomności. A co z ciebie taki feminista, nie jesteś ty czasem jakimś zlewaczonym antifiarskim odpadem?
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2023-05-19, 16:52
turor napisał/a:

No pedalarze, kto miał pierwszeństwo ?



Babka. Zjeżdża z drogi z pierwszeństwem.

Ale układ dróg mega chujowy.
Zgłoś