18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Bigjohny 2024-07-20, 7:30 1
Zlamantmy kręgosłup
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-07-20, 7:37 59
Ustawione tylko trochę.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-07-20, 7:48 4
Edek,

Słyszałem, że miałeś słabe dzieciństwo. Podobno wujek w piwnicy Cie brał na kolana. Najpierw bolało i szczypiało, ale później dostawałeś cukierki. Kukułki, kasztanki i takie tam

My Ci kurwa kupimy dwa kartony bombonów. Ale odpuść proszę

Zostań w tej piwnicy
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-07-20, 8:02 1
E tam, dobry film
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-07-20, 9:09 2
Chłopaki bawią się w kręcenie filmów wyreżyserowanych.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-07-20, 9:18 1
Dobrze skoczył. Nic nie powinno mu się stać, bo i głęboko było. Jak stracił przytomność, to raczej ze strachu.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-07-20, 9:47 1
@CrazyEdek: masz jakieś życie osobiste ?
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-07-20, 10:48 4
Driver19cm napisał/a:

Słyszałem, że miałeś słabe dzieciństwo. Podobno wujek w piwnicy Cie brał na kolana. Najpierw bolało i szczypiało, ale później dostawałeś cukierki. Kukułki, kasztanki i takie tam



W chuj to smutne,

ale zajebałeś tego wujka jak juz podrosłeś ?

Czy dalej cię na kolana bierze ?
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-07-20, 11:04 1
Powie mi ktoś jak się skaczę. Widzę filmiki że ktoś skacze z wielu metrów i nic mu nie jest a na drugim typ skacze z niższej wysokości, kręgosłup połamany i się za chwile utopi
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-20, 11:35 2
darnext123 napisał/a:

Powie mi ktoś jak się skaczę. Widzę filmiki że ktoś skacze z wielu metrów i nic mu nie jest a na drugim typ skacze z niższej wysokości, kręgosłup połamany i się za chwile utopi



Pytasz tak ogólnie, czy chodzi ci o ten ustawiony filmik dla upośledzonych downów?
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2024-07-20, 12:30 1
Edek poważnie ty to dodałeś....ja pierdole 🥺😐🙄
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-20, 13:03 2
darnext123 napisał/a:

Powie mi ktoś jak się skaczę. Widzę filmiki że ktoś skacze z wielu metrów i nic mu nie jest a na drugim typ skacze z niższej wysokości, kręgosłup połamany i się za chwile utopi



woda witana z dużej wysokości ma twardość betonu, trzeba skakać tak żeby powierzchnia zetknięcia się ciała z wodą była jak najmniejsza, czyli na idealnie proste nogi, lub wyprostowane ręce i idealnie prostą sylwetkę, skoki do wody wymagają sporego treningu, żeby skakać z wysokości kilku metrów, także taki niedzielny skoczek ma małe szanse, żeby mu się udał skok z dużej wysokości, bo zwyczajnie mięśnie nie wytrzymają

a tu znalazłam krótki filmik pokazowy

pokaz skakania
Zgłoś
Avatar
Shinek 2024-07-20, 14:09
Ustawione czy nie, jak komus zachce sie skakać z duzej wysokości do wody to zalecam chwilę przed skokiem rzucić nawet nie wielkim kamieniem w wodę dla rozbicia napięcia powierzchniowego
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2024-07-20, 17:20 3
Shinek napisał/a:

Ustawione czy nie, jak komus zachce sie skakać z duzej wysokości do wody to zalecam chwilę przed skokiem rzucić nawet nie wielkim kamieniem w wodę dla rozbicia napięcia powierzchniowego



O ile dobrze pamiętam, sprawdzali to w Pogromcach Mitów. Wyszło, że to nic nie daje i w żaden sposób nie chroni przed urazami lub śmiercią. Praw fizyki nie oszukasz...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie