18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
kokos_123 2023-07-07, 23:04
John-Flopp napisał/a:

Takie pytanie nie mające nic do sytuacji powyżej.. Jak ktoś zacznie Cię atakować pięściami w miejscu publicznym (a wiemy tu na stronie że zwykłe uderzenie głową o beton wystarczy do spowodowania śmierci nie mówiąc o tym że napastnik po tym incydencie może jeszcze skakać po głowie) a ty wyjmiesz nóż żeby się bronić to nagle jesteś tym cipowatym nożownikiem którego wszyscy tak strasznie nienawidzą czy to dalej obrona własna?



Według prawa, to przekroczenie obrony koniecznej, jak zaczniesz go dziabać / gonić (gazu możesz użyć jedynie, a z tym w transporcie publicznym też są problemy).
Według ulicy, wyciąganie sprzętu do zwykłej bójki, bez wyraźnego powodu (próba porwania/gwałtu, itp), lub jak jesteśmy agresorem jest "cipowate".
Według mnie, nie ma zbytnio problemu, jestem z Krakowa, wyciągam swój nóż i obaj lądujemy na SOR jak mamy szczęście.
Zgłoś
Avatar
krzylo 2023-07-08, 2:00 2
Smutny widok rozzbrojonych, przerazonych niewolnikow, zyjacych pod butem globalistycznego rezimu.
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard 2023-07-08, 4:33 2
To w Toronto mają dzielnicę ChinaNigga Town....
Zgłoś