18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-10-13, 10:04 1
Taki wpierdol to od teraz powinien dostawać na porządku dziennym to może by się oduczył, za wpierdol pdf-owi piwo !
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-10-13, 10:15 3
rybsony napisał/a:

Tłumaczysz się czy co i jak?



Nie po prostu mówię że prawdziwego pedofila nigdy nie złapią .... Za to obiją jakieś kaleki życiowe przez co mogą się nabawić przerwy w życiu
Zgłoś
Avatar
Bartshin 2024-10-13, 10:24
To jest tak bez sensu... Albo nagrywają go i robią porządny wpierdziel gdzieś w ustronnym miejscu, albo nagrywają i dzwonią po służby.

A widziałem ich wideo już kilka razy. Dają w mordę kilka razy takiemu delikwentowi, za co mogą zostać pozwani bo ich wizerunek jest widoczny, a pedo potem jest puszczany wolno
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-10-13, 10:49 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Jeśli to rzeczywiście PDF to za lekko go potraktowali.


Dożyliśmy czasów gdzie słowo PEDOFIL trzeba cenzurować?
Ja wiem, że w usa lobby lgbtqrwa++++ walczy o to aby słowo pedofil było nielegalne i zastąpione "minor attracted person" ale my się tutaj tak nie bawimy.
Pedofil to pedofil i nazywamy rzeczy po imieniu a jesli kogoś to obraża to polecam nowy rozkład jazdy.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-13, 10:52
Velture napisał/a:

Dożyliśmy czasów gdzie słowo PEDOFIL trzeba cenzurować?
Ja wiem, że w usa lobby lgbtqrwa++++ walczy o to aby słowo pedofil było nielegalne i zastąpione "minor attracted person" ale my się tutaj tak nie bawimy.
Pedofil to pedofil i nazywamy rzeczy po imieniu a jesli kogoś to obraża to polecam nowy rozkład jazdy.



Nie, po prostu w chuj mnie śmieszy ten PDF.

Ale ok, specjalnie dla Ciebie będę od teraz używał tylko słowa pedofil.

Nawet będę pisać, pierdolony pedofil.

Obiecuje
Zgłoś
Avatar
Insaner 2024-10-13, 11:18 7
Dziwne, jeśli to USA to ci ludzie nagrali na siebie taki materiał, że wylądują na ulicy oskubani do ostatniego centa przez prawnika tego (jak można domniemywać z filmiku) potencjalnego pedofila. Sam nie wiem kto głupszy - skoro mieli materiał dowodowy z prowokacji to powinni zadzwonić na policję, albo jeśli już chcieli mu najpierw wpierdolić to powinni to zrobić bez kręcenia bata na samych siebie. Ludzie zidiocieli do reszty, nagrywają się jak popełniają przestępstwo i wrzucają do internetu.
Zgłoś
Avatar
tjvrob3l 2024-10-13, 11:51 3
silwerbalk napisał/a:

Nie po prostu mówię że prawdziwego pedofila nigdy nie złapią .... Za to obiją jakieś kaleki życiowe przez co mogą się nabawić przerwy w życiu



A co taki to jakiś nieprawdziwy PDF? Umawiał się z dzieciakiem to najprawdziwszy PDF. Czepiacie sie tutaj wyłapywaczy a robią robote które państwo powinno robić. Skoro takie ECPU są w stanie wyśledzić dwóch typów tygodniowo to państwo powinno tym bardziej. I nie wrzucajcie tutaj teksów że to są jacyś upośledzeni czy niedojebani, gówno prawda, 97% to zdrowi na ciele i umyśle goście. Wielka obrona PDFów że upośledzeni a jakoś są na tyle ogarnięci że potrafią dziecko urabiać tygodniami, umawiać się z nimi i wysyłać im filmy jak sie tasują. A niech nawet te 2-3% będzie upośledzone, no to chuj, im to wolno? Jak ktoś nie odpowiada za siebie to ma opiekuna który za niego odpowiada. Jebać PDFów i ich obrońców.
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard 2024-10-13, 12:44
Nie zerknąłem na drugie video i pomyślałem,że dostał z głowy😂
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-10-13, 13:11 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Nie, po prostu w chuj mnie śmieszy ten PDF.


Jeszcze zabawniejsze jest używanie pełnego zwrotu pdf file

______________

Hitler był lewakiem
Jebać wszystko na wschód od Polski.
Zgłoś
Avatar
hansuke 2024-10-13, 13:12 1
PsikutaBezS napisał/a:

Mam nadzieję że sprawcy tej czynnej napaści, naruszeni nietykalności cielesnej i zniewolenia - zostaną dojechani przez adwokatów ofiary



Ja wiem że rodzinę trzeba bronić ale bez przesady

______________

Lubię cycki
Zgłoś
Avatar
małpa-bez-banana 2024-10-13, 13:36 2
Velture napisał/a:

Dożyliśmy czasów gdzie słowo PEDOFIL trzeba cenzurować?
Ja wiem, że w usa lobby lgbtqrwa++++ walczy o to aby słowo pedofil było nielegalne i zastąpione "minor attracted person" ale my się tutaj tak nie bawimy.
Pedofil to pedofil i nazywamy rzeczy po imieniu a jesli kogoś to obraża to polecam nowy rozkład jazdy.



Co, zapomniałeś ze zyjemy w takich czasach gdzie LGBT z gejami i lesbijkami nie ma nic wspólnego? To stado ludzi z poważnymi zaburzeniami psychicznymi, pedofilami, sojakami, cuckami, świniami których nikt nie chce i innymi wykolejencami
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2024-10-13, 18:41 2
Velture napisał/a:

Dożyliśmy czasów gdzie słowo PEDOFIL trzeba cenzurować?
Ja wiem, że w usa lobby lgbtqrwa++++ walczy o to aby słowo pedofil było nielegalne i zastąpione "minor attracted person" ale my się tutaj tak nie bawimy.
Pedofil to pedofil i nazywamy rzeczy po imieniu a jesli kogoś to obraża to polecam nowy rozkład jazdy.



Raczej powinieneś winić cenzurę na różnych mediach społecznościowych. Ludzie nauczyli się ją obchodzić, by nie dostać bana a potem się to przelewa na fora które owej cenzury nie stosują.

[ Dodano 2024-10-13, 18:46 ]
tjvrob3l napisał/a:

A co taki to jakiś nieprawdziwy PDF? Umawiał się z dzieciakiem to najprawdziwszy PDF. Czepiacie sie tutaj wyłapywaczy a robią robote które państwo powinno robić. Skoro takie ECPU są w stanie wyśledzić dwóch typów tygodniowo to państwo powinno tym bardziej. I nie wrzucajcie tutaj teksów że to są jacyś upośledzeni czy niedojebani, gówno prawda, 97% to zdrowi na ciele i umyśle goście. Wielka obrona PDFów że upośledzeni a jakoś są na tyle ogarnięci że potrafią dziecko urabiać tygodniami, umawiać się z nimi i wysyłać im filmy jak sie tasują. A niech nawet te 2-3% będzie upośledzone, no to chuj, im to wolno? Jak ktoś nie odpowiada za siebie to ma opiekuna który za niego odpowiada. Jebać PDFów i ich obrońców.



Bredzisz, nie raz już oskarżyli niewinną osobę i puścili wideo w świat, i nie jeden pedofil w ich szeregach został odkryty. Samosądy zawsze są były i będą złem. W ogóle nie wspominając, że oni nikogo nie ŁAPIĄ. Nie dochodzi do popełnienia przestępstwa, więc ci goście których to niby "łapią", natychmiast są wypuszczani przez policję.

[ Dodano 2024-10-13, 18:48 ]
Insaner napisał/a:

Dziwne, jeśli to USA to ci ludzie nagrali na siebie taki materiał, że wylądują na ulicy oskubani do ostatniego centa przez prawnika tego (jak można domniemywać z filmiku) potencjalnego pedofila. Sam nie wiem kto głupszy - skoro mieli materiał dowodowy z prowokacji to powinni zadzwonić na policję, albo jeśli już chcieli mu najpierw wpierdolić to powinni to zrobić bez kręcenia bata na samych siebie. Ludzie zidiocieli do reszty, nagrywają się jak popełniają przestępstwo i wrzucają do internetu.



Tak jak wyżej pisałem, nie dochodzi do popełnienie przestępstwa, więc nie mają co policji informować. Pamiętasz ten murrykański program o łapaniu pedofili? Z Chrisem Hansenem, tym z memów. Tam też nikt z tych typów nie kończył w pierdlu.

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-10-13, 20:51
A jednak nie takie cioty te amerykańcy
Zgłoś
Avatar
tjvrob3l 2024-10-13, 21:29
Mors_Nigra napisał/a:

Raczej powinieneś winić cenzurę na różnych mediach społecznościowych. Ludzie nauczyli się ją obchodzić, by nie dostać bana a potem się to przelewa na fora które owej cenzury nie stosują.
Bredzisz, nie raz już oskarżyli niewinną osobę i puścili wideo w świat, i nie jeden pedofil w ich szeregach został odkryty. Samosądy zawsze są były i będą złem. W ogóle nie wspominając, że oni nikogo nie ŁAPIĄ. Nie dochodzi do popełnienia przestępstwa, więc ci goście których to niby "łapią", natychmiast są wypuszczani przez policję.
Tak jak wyżej pisałem, nie dochodzi do popełnienie przestępstwa, więc nie mają co policji informować. Pamiętasz ten murrykański program o łapaniu pedofili? Z Chrisem Hansenem, tym z memów. Tam też nikt z tych typów nie kończył w pierdlu.



To ty bredzisz, oglądałeś chociaż kilka filmów wrzucych przez te grupy? Przecież te chuje PDFy same sie do wszystkiego przyznają przed kamerą. Jestem w stanie uwierzyć że mógł się trafić jakiś przypadek niewinny, teoretycznie, ale oni pokazują gościu którzy wysyłają swoje fiuty do dzieci jeszcze z mordą, ponowiez byś wiedział jakbyś coś obejrzał. A co do łapania, no to co poradzić że prawo jest pojebane, a to chuj tam, niech sobie wypisuja do dzieci i niech urabiają i sie z nimi spotykają, wszystko gra.
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-10-14, 9:58 1
silwerbalk napisał/a:

Acha czyli już można skazywać zaa pomyślnie o próbie przestępstwa ? Jeśli tak to muszą pozamykać jakieś 60 procent społeczeństwa...
I zazwyczaj łapią takich typów co nie wiedzą gdzie jest sufit a gdzie podłoga...... Prawdziwych pedofilów w życiu nie złapią i najlepsze jest to że nie raz okazuje się że typ co biega zaa pedofilami sam nim jest.... Po prostu ma darmowy child content i jest w środku i nie da się złapać takim kurwa elementą. I dzisiaj raczej się nie pisze do #cutesuzi5437 bo wiadomo że to podpucha a się jedzie do Tajlandii czy innego gówno kraju i tam mają dla ciebie caały asortyment.....



to już było - raport mniejszości
James się ogarnie i dojedzie gościa co mu zajebał wyciągając od niego kasę w sądzie - taka ameryka.
A w sądzie będzie mówił - wiedziałem że rozmawiam z dorosłym i chciałem się z nim skonfrontować ale mnie zaatakował.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie