18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
1991adam1991 2024-10-14, 10:06
rybsony napisał/a:

Tłumaczysz się czy co i jak?



Ringojeb napisał/a:

Mają jakiś kanał gdzie można zobaczyć więcej ich filmów?



Daj mu spokój każdemu się chce ruchać.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-10-14, 12:49 2
tjvrob3l napisał/a:

A co taki to jakiś nieprawdziwy PDF? Umawiał się z dzieciakiem to najprawdziwszy PDF. Czepiacie sie tutaj wyłapywaczy a robią robote które państwo powinno robić. Skoro takie ECPU są w stanie wyśledzić dwóch typów tygodniowo to państwo powinno tym bardziej. I nie wrzucajcie tutaj teksów że to są jacyś upośledzeni czy niedojebani, gówno prawda, 97% to zdrowi na ciele i umyśle goście. Wielka obrona PDFów że upośledzeni a jakoś są na tyle ogarnięci że potrafią dziecko urabiać tygodniami, umawiać się z nimi i wysyłać im filmy jak sie tasują. A niech nawet te 2-3% będzie upośledzone, no to chuj, im to wolno? Jak ktoś nie odpowiada za siebie to ma opiekuna który za niego odpowiada. Jebać PDFów i ich obrońców.



Ty jesteś jebnięty i nie rozumiesz w ogóle tematu, dzięki takim zjebom którzy łapią upośledzonych niedorozwiniętych ludzi z umysłem 12 latka prawdziwi pedofile mają zasłonę dymną, gdyby państwo łapało takich ludzi to tym bardziej prawdziwi pedofile mieli by lepiej bo społeczeństwo było by przekonane o tym że coś się dzieje i by nie naciskali na rządzących a zresztą przecież nie od dzisiaj wiadomo że elita i ludzie u władzy samą takie ciągoty

Prawda jest taka że pedofile doskonale wiedza jak się ukrywać, to są gangi które dzielą się dziećmi i filmami które z nimi nakręcili. Nigdy by się nie umówili z randomowym dzieckiem przez internet na spotkanie w realu tylko zazwyczaj obracają własne dzieci lub dzieci bliskich, polecam się zainteresować tematem i pooglądać lub poczytać jak się łapie prawdziwych pedofili i że to nie zajmuje 2 dni na internetowym czacie tylko miesiące czasem lata pracy specjalistów.

W przypadku takich osób jak na filmie to jak bicie dziecka z klasy integracyjnej bo zrobił coś źle. Od tego są służby a potem lekarze specjaliści a nie chłopy z widłami.

To tak samo jak policja chwali się złapaniem "dilera" 18 latka - wrzucając zdjęcie z 10g marichuany i scyzoryk który znaleźli w mieszkaniu, a grube ryby widzą to i tarzają się ze śmiechu na podłodze
Zgłoś
Avatar
trebor2709 2024-10-14, 13:21
PsikutaBezS napisał/a:

Mam nadzieję że sprawcy tej czynnej napaści, naruszeni nietykalności cielesnej i zniewolenia - zostaną dojechani przez adwokatów ofiary



Mam nadzieję że ty ze swoimi preferencjami seksualnymi zostaniesz kiedyś dojechany przez Polskich łowców pedofili.Amen
Zgłoś
Avatar
tjvrob3l 2024-10-14, 22:03
Cymesowy napisał/a:

Ty jesteś jebnięty i nie rozumiesz w ogóle tematu, dzięki takim zjebom którzy łapią upośledzonych niedorozwiniętych ludzi z umysłem 12 latka prawdziwi pedofile mają zasłonę dymną, gdyby państwo łapało takich ludzi to tym bardziej prawdziwi pedofile mieli by lepiej bo społeczeństwo było by przekonane o tym że coś się dzieje i by nie naciskali na rządzących a zresztą przecież nie od dzisiaj wiadomo że elita i ludzie u władzy samą takie ciągoty
Prawda jest taka że pedofile doskonale wiedza jak się ukrywać, to są gangi które dzielą się dziećmi i filmami które z nimi nakręcili. Nigdy by się nie umówili z randomowym dzieckiem przez internet na spotkanie w realu tylko zazwyczaj obracają własne dzieci lub dzieci bliskich, polecam się zainteresować tematem i pooglądać lub poczytać jak się łapie prawdziwych pedofili i że to nie zajmuje 2 dni na internetowym czacie tylko miesiące czasem lata pracy specjalistów.
W przypadku takich osób jak na filmie to jak bicie dziecka z klasy integracyjnej bo zrobił coś źle. Od tego są służby a potem lekarze specjaliści a nie chłopy z widłami.
To tak samo jak policja chwali się złapaniem "dilera" 18 latka - wrzucając zdjęcie z 10g marichuany i scyzoryk który znaleźli w mieszkaniu, a grube ryby widzą to i tarzają się ze śmiechu na podłodze



gdzie ty tu widzisz upośledzonego o mentalności 12 latka? zwykły chłop który sie zesrał że go złapali. wymyśliliście sobie jakichś mitycznych niedorozwojów i wojujecie argumentem, chuja nie niedorozwoje. weźmy to ecpu jako przykład, robią kilka wrzutek tygodniowo, no kurwa samych niedorozwiniętych pedofili mamy w tym kraju normalnie.

Ja wiem do jakich pedofili ty pijesz. Ale kurwa nie jest robione nic żeby złapać tych dużych ani małych Więc wkurwia mnie jak widze że zebrały się ekipy które próbują zrobić coś na własną ręke to jeszcze kurwa wyskakują takie ciule z ula w necie i bronią pdfów no kurwa. Co drugi złodziej w sklepie też niedorozwinięty? Gwałciciele też niedorozwoje? Muzułmanie niedojebane też niedorozwoje? Ciekawe czy o którymkolwiek w sutannie złapanym byś powiedział że niedorozwój. Widać ten argument tyczy sie tylko pedofili łapanych na kamerkach.

Co do bicia, nigdy nie powiedziałem że to w porządku. Daje jako przykład ecpu, oni nigdy na nikogo ręki nie podnieśli.

Ponownie, ludzie biorą sprawy we własne ręce, i bardzo kurwa dobrze.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-10-15, 2:37
trebor2709 napisał/a:

Mam nadzieję że ty ze swoimi preferencjami seksualnymi zostaniesz kiedyś dojechany przez Polskich łowców pedofili.Amen



"Amen" czyli typowy polski katolik
Zgłoś
Avatar
Hades2613 2024-10-15, 12:39
W tył głowy, jest szansa że zostanie warzywem
Zgłoś
Avatar
afrodyzjak Wczoraj 21:39
Gdzie jest ten nieletni chłopiec? Ja widzę debili po 30 stce napadający na kolesia w sklepie?
Zgłoś