18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Z ojcem na koncercie
~Sunday • 2019-05-31, 12:18


Ojciec głuchoniemy, ale to żaden problem.

2019-05-31, 16:40
TB303 napisał/a:

Skończ z tymi gimbo-fantazjami tylko działaj, bo przez długi nie por*chasz.



Ale ostatecznie muszę przyznać Ci rację- nie jestem pozbawiony fantazji i cieszę się, że to dostrzegasz. Fantazja, inteligencja, pomysłowość... dla Ciebie świat całkiem obcy.

2019-05-31, 16:42
de_sade napisał/a:

Ale ostatecznie muszę przyznać Ci rację- nie jestem pozbawiony fantazji i cieszę się, że to dostrzegasz. Fantazja, inteligencja, pomysłowość... dla Ciebie świat całkiem obcy.


Nie wiem co próbujesz zdziałać, ale to nie działa, a ja najwidoczniej trafiłem w punkt, bo zabolało :amused:
PS Zluzuj zwieracze, bo to sadistic, a nie smutniludzie.pl

2019-05-31, 16:58
TB303 napisał/a:

PS Zluzuj zwieracze, bo to sadistic, a nie smutniludzie.pl


To co tu jeszcze robisz, skoro to wiesz???


2019-05-31, 17:03
de_sade napisał/a:

To co tu jeszcze robisz, skoro to wiesz???


Wk***iam ludzi :amused:

2019-05-31, 17:28
Kawałek to Three Days Grace - Just Like You

2019-05-31, 17:35
Jestę ekspertę i już tłumaczę

Koleś czuje ciśnienie akustyczne, także muzykę czuje. A śliczna córeczka tylko tekst piosenki mu podrzuca.
Bach tak tworzył muzykę

2019-05-31, 17:48
Obrazek fajny ale tych weteranów to ja nie trawie.
Gdzie nie wyjdzie na miasto to albo cały strój albo czapeczka i szpanuje. Co najgorsze cały naród im przyklaskuje i dziękuje w każdym możliwym miesjcu za służbę.
Dziękować za zabijanie innych. Hameryka to stan umysłu. 300 milionowy kraj i nie potrafili zaprowadzić spokoju na bliskim wschodzie :D

2019-05-31, 18:10
mesjasz19 napisał/a:

Obrazek fajny ale tych weteranów to ja nie trawie.
Gdzie nie wyjdzie na miasto to albo cały strój albo czapeczka i szpanuje. Co najgorsze cały naród im przyklaskuje i dziękuje w każdym możliwym miesjcu za służbę.
Dziękować za zabijanie innych. Hameryka to stan umysłu. 300 milionowy kraj i nie potrafili zaprowadzić spokoju na bliskim wschodzie



Boże jaki Ty niekumaty. Zacznę od końca. Im nie zależy na tym, żeby na Bliskim Wschodzie panował pokój i jakiekolwiek państwo z tamtego regionu urosło w siłę. tak samo Niemcom i Francji. Tylko Stany plus Europa jako mniejszy partner. I to jest ich oficjalna polityka. Tu nie ma żadnych tajemnic . Jak nie wierzysz to weź pierwszą z brzegu książkę na temat planu Marshalla.

Żołnierz USA wie, że może zginąć. Oni nie jeżdżą na wycieczki. Dlatego uważam że większość z nich cech*je odwaga i wiara w walkę o coś ważnego dla ogółu. Dlatego należy im się szacunek społeczeństwa.

A pro po zabijania. Tak jest skonstruowany ten świat, że czasami się nie da inaczej.




2019-05-31, 18:43
k***a jakie to jest żenujące..

2019-05-31, 19:09
r0773n napisał/a:

k***a jakie to jest żenujące..


Jak twoja egzystencja.

2019-05-31, 19:30
Muzyka dla dziewczyn...

2019-05-31, 19:42
wy tak o tym ojcu a moze on ją po prostu r*cha bo wyrwał małolate na hajs? :D

2019-05-31, 19:59
Każdy ojciec chciał by "zobaczyć" od dziecka, że nie chce być takie jak on i że stoi mu na drodze. Do szkoły barany, angielskiego się uczyć. Materiał zasługuje na piwo a dziewczyna chociaż może nie miała tego w zamyśle, na całą j***ną skrzynkę.

2019-05-31, 20:26
Wie ktoś może i podzieli się wiedzą dlaczego przy przeglądaniu portalu większość filmików mogę normalnie obejrzeć, a niektóre mimo że się normalnie ładują i odtwarzają to obraz jest czarny? tylko dźwięk jest. Irytuje to ponieważ zazwyczaj są to posty z duża ilością piw jak powyżej ;/

2019-06-01, 00:48
mesjasz19 napisał/a:

Obrazek fajny ale tych weteranów to ja nie trawie.
Gdzie nie wyjdzie na miasto to albo cały strój albo czapeczka i szpanuje. Co najgorsze cały naród im przyklaskuje i dziękuje w każdym możliwym miesjcu za służbę.
Dziękować za zabijanie innych. Hameryka to stan umysłu. 300 milionowy kraj i nie potrafili zaprowadzić spokoju na bliskim wschodzie


Bo widzisz, stany dzięki tym weteranom są* od 80 lat gwarantem pokoju dla nas czyli cywilizacji zachodniej. To dzięki stanom i ich zabijaniu siedzisz sobie teraz w domu z dachem, popijach zimną kole i masz możliwość klikania w komputer i pie**olenia głupot.
Gdyby nie stany bardzo możliwe że teraz byś nosił wode ze studni żeby nakarmić świnie i gęsi.

* w zasadzie od kilku lat już nie są bo obecna sytuacja geopolityczna jest tak dynamiczna że ch*j wie dokąd zmierzamy i z kim się trzeba trzymać żeby znowu nas niewyr*chali jak po IIwś. Ale o tym kiedy indziej.


A co do filmiku to po ilości piw myślałem że będzie żyganie, sranie, szczanie, mordobicie a tu miłe zaskoczenie.