18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
walewaidro 2021-02-14, 23:00
Może mi ktoś powiedzieć czy jest jakiś oryginał tej piosenki, widziałem podobny remix tylko że w wykonaniu Stonogi i dalej nie wiem jak to się nazywa.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-02-14, 23:19 1
outsidethebox86 napisał/a:

Wiesz jak tu jest, stado sępów czeka tylko aż ktoś walnie gafę albo błąd ortograficzny, żeby móc się rzucić i wytknąć człowiekowi jego niedoskonałość, jakby sami zjedli wszystkie rozumy i byli autorytetem w każdej możliwej dziedzinie.
To taka metoda słabych, żeby mogli poczuć się na chwilę lepiej od innych i sami ze sobą.



To selekcja naturalna i jest potrzebna, żeby stawać się lepszym. Witamy w patryjarchacie.

SupremeLeader napisał/a:

Ułatw mu trochę, te afrykańskie pingwiny to pingwiny przylądkowe.



Co ma mi ułatwić pseudo-inteligencie?
Zgłoś
Avatar
głowakozua 2021-02-15, 3:17
Jak znaleźć ten kawałek>
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2021-02-15, 8:03
DzidaZawodnik napisał/a:

Co ma mi ułatwić pseudo-inteligencie?



Gówno matole. Nie miałeś zielonego pojęcia że pingwiny żyją w Afryce. A jak zostałeś uświadomiony to brak ci odwagi żeby się przyznać i wymyślasz sobie jakieś drugie dno.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2021-02-15, 8:55
DzidaZawodnik napisał/a:

To selekcja naturalna i jest potrzebna, żeby stawać się lepszym. Witamy w patryjarchacie.
Co ma mi ułatwić pseudo-inteligencie?



Słabe to, macie się za takich zajebistych, a tak ciężko przychodzi wam kultura względem innych i współpraca. Dla Was ewolucja to eliminacja albo dyskredytacja gorszych sztuk. Dla mnie świadczy to o byciu małym i zakompleksionym. Choćby nawet przez to, że nie potraficie docenić inności, skorzystać z niej i nauczyć się współpracy dla większego dobra. Liczy się Wasze małe ego i to czy w spodniach macie wystarczająco dużo.

Szczerze bardziej męskie jest dla mnie to, kiedy facet z troską i miłością opiekuję się dzieckiem niż jak napierdala i wyzywa kogoś by pokazać jaki to z niego silny okaz. Spojrzeniem takiego buractwa nie zaszczycam.
Zgłoś
Avatar
Qunda 2021-02-15, 8:56 2
walewaidro napisał/a:

Może mi ktoś powiedzieć czy jest jakiś oryginał tej piosenki, widziałem podobny remix tylko że w wykonaniu Stonogi i dalej nie wiem jak to się nazywa.


Już nie będę się dopierdalał do biedoty, bo sam nie Jestem bogolem. Kilka sec. i znalazłem.
Zgłoś
Avatar
dking6 2021-02-15, 21:02
oryginał

Zgłoś