18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Z piłą na imprezie
Janusz~ • 2011-07-23, 11:26
W nocy z czwartku na piątek policjanci zatrzymali mężczyznę, który z włączoną piłą łańcuchową próbował wejść na jedną z gdańskich dyskotek. Miał krzyczeć: "chcę pozabijać wszystkich".

Wszystko działo się tuż po północy na ul. Hallera. Mężczyznę z uruchomioną piłą łańcuchową zauważyli patrolujący okolice pasa nadmorskiego policjanci. Wymachiwał on piłą przed oczyma przerażonych świadków, krzyczał, że wszystkich pozabija. Próbował się też dostać do wnętrza pobliskiej dyskoteki.

- Sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Na widok mundurowych mężczyzna ruszył w ich kierunku, dlatego policjantka oddała strzał ostrzegawczy. Dopiero wtedy mężczyzna odrzucił piłę i zaczął uciekać. Drugi funkcjonariusz ruszył za nim w pościg i po chwili zatrzymał go - relacjonuje mł. asp. Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Zatrzymany to 22-latek z Gdańska. Był pijany, miał ponad 1,6 promila alkoholu we krwi. Okazało się, że był poszukiwany listem gończym za włamania. Obecnie trzeźwieje w areszcie. Później najprawdopodobniej zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty.

Zgłoś
Avatar
Francysl 2011-07-24, 1:21
Mój ziomek z dzielnicy:D
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-07-24, 8:52
Na takie dyskoteki chodzą tacy "ludzie", że mógł ich wszystkich wyrżnąć tą piłą a społeczeństwo by skorzystało. Same tępe drechy napompowane metanabolem i puste lampucery z kilogramem tapety na ryju. Jak to Bas Tajpan ich określił: "Wyrosło gówno na ulicach jak po deszczu grzyby".
Zgłoś
Avatar
dooopa1 2011-07-24, 10:06
łańcuch ma za luźny
Zgłoś
Avatar
Avoid 2011-07-24, 12:01
poszedł się narżnąć na impreze
Zgłoś
Avatar
antyrama 2011-07-24, 14:15
haha mam taka sama piłę
Zgłoś
Avatar
l................h 2011-07-24, 15:01
Lubił ostrą zabawę i był mistrzem ciętej riposty zarazem.
Zgłoś
Avatar
bykret 2011-07-24, 20:24 1
do ludzi z Gdańska cała akcja miała miejsce w pubie LED w brzeznie na tzw budach
Zgłoś
Avatar
kodi17 2011-07-24, 21:00
pół magazynka w tył głowy to odpowiedni wyrok dla tego kolesia z artykułu
Zgłoś
Avatar
marna 2011-07-24, 21:07
bykret napisał/a:

do ludzi z Gdańska cała akcja miała miejsce w pubie LED w brzeznie na tzw budach



a ja się zastanawiałam głupio co za imprezownia na Hallera jest, zapominając całkiem, że ona aż tam się ciągnie. Dzięx. A swoją drogą tamte rejony taką jakąś złą sławą się cieszą. Chociaż to pewnie przez bliskość Nowego Portu
Zgłoś
Avatar
Francysl 2011-07-24, 22:04
bykret napisał/a:

do ludzi z Gdańska cała akcja miała miejsce w pubie LED w brzeznie na tzw budach



tak blisko tam mam, a nie poszedłem teraz żałuje
Zgłoś
Avatar
KowalKRP 2011-07-25, 0:10
nawte łańcucha dobrze nie umie naciągnąć a co dopiero ludzi zabijać
Zgłoś
Avatar
bykret 2011-07-25, 14:10
nie wiem jak w innych miastach polandi(gdzie pewnie mają miejsca podobne sytuacje) ale w Gdańsku mamy duzo takich pokurwiencow nie dalej jak rok temu a moze 2 lata , na CSG kiedyś kazamaty jeszcze wczesniej kameleon(<--nazwy klubu), pojebaniec upierdolil palucha od nogi siekierą pozniej w tym samym miejscu koleś zasztyletował jakiegos małolata btw to całkiem normalne ze idąc na bibe zabierasz ze soba kose , siekiere , maczete w koncu w tych czasach nie mozna sie czuć bezpiecznym
Zgłoś
Avatar
marna 2011-07-25, 16:39
bykret, maczety to ponoć na Oruni jakieś 2 lata temu królowały teraz już "fo pa" są to z piłami łażą.
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-07-25, 22:04
bykret napisał/a:

do ludzi z Gdańska cała akcja miała miejsce w pubie LED w brzeznie na tzw budach



ahaahaha patologia tam jest w chui :C
Parkowa na Jelitkowie nie lepsza. Dobrze, że na Stogach nie ma żadnej stałej imprezy.
Zgłoś
Avatar
bykret 2011-07-26, 23:51
hehehee stogi to wg patola na oruni to zawsze byly "ostre" zabawy
Zgłoś