18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Z pokazu mody trafiaja na ruszt
e................n • 2013-07-05, 9:50


Coroczny konkurs na najsłodszą świnkę morską to już tradycja w ekwadorskim kantonie Mocha. Zwierzątka prezentują się najpierw w przeróżnych strojach i kostiumach, a na koniec imprezy trafiają na ruszt. Mięsko świnki morskiej, zwane 'cuy', o delikatnym i słodkim smaku, to przysmak tego regionu. W samym kantonie Mocha corocznie w hodowli świnek populację zwiększa się o 9 tys. zwierząt.

Zapożyczone z tvn24

Osobiście uważam to za paranoje. Nie tyle zabijanie świnek i ich jedzenie. Bo nie mam nic przeciwko pod warunkiem że nie są skazywane na cierpienie a śmierć zadawana jest szybko.

Ale żeby kurwa wpierw się nimi zachwycać, przebierać w ciuszki, robić sweet focie a potem usmażyć i wpierdolić. Dla mnie niepojęte.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-05, 21:01 1
To jest prawdziwy sadystyczny materiał, a nie jakieś fapowanie do wyznawców Allaha.
Zgłoś
Avatar
albert124 2013-07-05, 21:06
Jak mozna jesc mieso gryzonia
Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2013-07-05, 21:07
"tvn24" Kurwa, przeginacie ...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-07-05, 21:13
To może rusz dupę ze swojego Pierdziszewa i rozejrzyj się trochę po świecie. Zauważysz o wiele więcej zwyczajów, których twój przyciasny umysł nie będzie w stanie ogarnąć. Tak dla porządku - świnki morskie i szynszyle jadało się w tamtych rejonach "od zawsze". Europejczycy podbili Amerykę Łacińską, przywieźli tu te zwierzęta i wpadli na pomysł, że to doskonałe maskotki. Potem urodził się enjoypoznan i zaczął się dziwić, że świat wygląda tak, a nie inaczej.
Zgłoś
Avatar
Gumio 2013-07-05, 21:20
I nagle zrobiłem się głodny
Zgłoś
Avatar
paolo232 2013-07-05, 22:10
Za tą świnkę - pierwsza z prawej w 00:26 masz browarka
Zgłoś
Avatar
PanPrawicowy 2013-07-05, 22:47
To tak jakbyś wpierdalał kota z którym się wychowywałeś Mój miał na imię piszczek ale że był rudy to nie mogłem go przełknąć :/
Zgłoś
Avatar
mayday1707 2013-07-05, 23:40
Ten temat to kwintesencja Sadistica
Zgłoś
Avatar
teken 2013-07-06, 0:19
Ciekawe jak smakuje, spróbowałbym
Zgłoś
Avatar
Metalowyyy 2013-07-06, 1:05
Zachwycają się ich smakiem
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-07-06, 8:38
Loaloa napisał/a:

enjoypoznan i zaczął się dziwić, że świat wygląda tak, a nie inaczej.



Daruj sobie takie teksty. Gdybyś czytał ze zrozumieniem o ile potrafisz to byś zauważył że nie dziwi mnie to że jedzą gryzonie tylko dziwi mnie ten rytuał z przebieraniem, fotkami itp.

Znawco wszechświata.
Zgłoś
Avatar
Enkipata 2013-07-06, 9:30
To jeszcze nic. Jest sobie w Japonii restauracja, która znajduje się w Tokio a dokładniej dzielnicy Roppongi. Tam przed zjedzeniem sobie wybranego zwierzaka z menu należy uprawiać z nim seks.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-07-06, 9:53
Enkipata napisał/a:

To jeszcze nic. Jest sobie w Japonii restauracja, która znajduje się w Tokio a dokładniej dzielnicy Roppongi. Tam przed zjedzeniem sobie wybranego zwierzaka z menu należy uprawiać z nim seks.



E panie to nie w Japonii. To u ciapatych jest.
Zgłoś
Avatar
Enkipata 2013-07-24, 13:57
@up
Wiem, wiem. Taką małą dygresję chciałem wdrążyć w sadolowy świat.
Zgłoś