18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
nowynick 2017-01-16, 14:07 14
Nie wiedziałem, że ten śmieć jeszcze żyje.

128 lat a jeszcze ma jebany siłę w magazynie Amazonu zapierdalać...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2017-01-16, 14:14 1
@up
przecież nie chodzi o Hitlera, tylko o jej wuja o imieniu Adolf
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-01-16, 14:38 19
Cytat:

Kobieta, która otrzymała przesyłkę była roztrzęsiona sprawą na tyle, że wzięła urlop w pracy


hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahaha
Jebłem.

Chuj tam. Pierdolić te żydowskie szopki. Weźmie dobrą papugę i chuja mu zrobią. Notabene pewnie papugą będzie żyd
Zgłoś
Avatar
muody14 2017-01-16, 15:25 47
86 rocznik to jakieś 41 lat po wolnie, 3 pokolenia a ta żydówa jeszcze roztrzęsiona. Ja pierdole, jeszcze chuje będą 1000 lat dotknięci traumą a my mamy się jakoś z niemcami bratać. Za jedwabne przepraszać a zbrodnie stalinowskie pies jebał - major bauman autorytetem moralnym. Bardziej się kurwa lewacko już chyba nie da. Jak tak można robić kurwę z logiki? Jakiś żartowniś napisał pozdrowienia i chuj - nienawiść. A jak te pejsy o nas mówią goje zwierzęta to co tam, taka kultura.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-01-16, 17:46 1
Polaczki będą mieć traumę, jak zostaną zmuszeni do zapłaty odszkodowań za zrabowane żydowskie mienie.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2017-01-16, 21:25 6
pewnie jej żydowska natura zaraz wykalkulowała ile będzie w stanie ugrać hajsu na tym i zrobiła szum...

beka to by była gdyby się okazało że ten pracownik miał na imię Adolf
Zgłoś
Avatar
Zygmundo 2017-01-17, 3:17 3
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-01-17, 6:52 14
Loaloa napisał/a:

Polaczki będą mieć traumę, jak zostaną zmuszeni do zapłaty odszkodowań za zrabowane żydowskie mienie.


Wystarczy, że twoja stara ma traumę do końca życia, że nie użyła, wtedy po pijaku jak się ruchała z żulem w alejce, prezerwatywy i urodziłeś się ty.
Zgłoś
Avatar
Yuuita 2017-01-17, 14:58 3
Velture napisał/a:


Wystarczy, że twoja stara ma traumę do końca życia, że nie użyła, wtedy po pijaku jak się ruchała z żulem w alejce, prezerwatywy i urodziłeś się ty.


Jak ci dziewczyna nie dała, to sobie zwal, a nie wyżywaj się na innych przez pisanie komentarzy na tak niskim poziomie.
Zgłoś
Avatar
Miskowiec 2017-01-17, 15:11 1
udany zarcik
Zgłoś
Avatar
czarnykun 2017-01-17, 15:21 6
Yuuita jesteś nowym trollem, czy faktycznie apelujesz o zaprzestanie wyzywania się na tym portalu?
Zgłoś
Avatar
P................e 2017-01-17, 15:21 3
po takiej karteczce i musiała urlop brać? No japierdole czego to baby nie wymyślą....
Zgłoś
Avatar
PabloEskobar 2017-01-17, 15:40 9
Yuuita napisał/a:


Jak ci dziewczyna nie dała, to sobie zwal, a nie wyżywaj się na innych przez pisanie komentarzy na tak niskim poziomie.



Japa tam i do garów prostaczko! A co do tematu to pozwólcie moi drodzy milusińscy, że odpowiem starym, znanym Polskim porzekadłem- "jebać żydów" mianowicie.
Zgłoś
Avatar
Yuuita 2017-01-17, 16:36 4
czarnykun napisał/a:

Yuuita jesteś nowym trollem, czy faktycznie apelujesz o zaprzestanie wyzywania się na tym portalu?


Siedzę na tym portalu dłużej niż ty skarbie, a jeśli nie widzisz różnicy między inteligentną ripostą a postem pana wyżej, to proponuję, byście oboje zajrzeli do regulaminu i przeczytali go ze zrozumieniem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie