18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (17) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Art. 33. KRD [Obowiązki kierującego rowerem, motorowerem lub hulajnogą elektryczną]

1. Kierujący rowerem lub hulajnogą elektryczną JEST ZOBOWIĄZANY korzystać z drogi dla rowerów, drogi dla pieszych i rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeżeli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić...

Zgłoś
Avatar
Miecz 2023-06-12, 8:40 1
Trzeba być zjebem, żeby do filmiku z zagranicy dodać cytat z polskiego kodeksu. Manipulacja w sam raz, taka na poziomie wyznawcy Metzena
Zgłoś
Avatar
crookla 2023-06-12, 14:12 3
zbigniewz napisał/a:

Jeżdżę i rozumiem. Jadę sobie ścieżką, a tu dołek przy każdym wyjeździe z posesji. Gdzieniegdzie kostka którą się czuje bez amortyzatora. Asfalt polepiony z resztek. Korzenie powodujące nierówności na ścieżce i wiele innych.
W autach macie AMORTYZATOR i SZEROKĄ OPONĘ dzięki czemu tego nie czuć, a przy półtora cala oponie nawalonej 5cioma barami jak nie 11stoma barami czuć każde gówno.
Dobrze że mam gravela i mi te 4-5 barów starczy.



Jak twój rower nie nadaje się do jazdy to idz na piechote. Kurwa pedał chce żęby droga byla gładka jak szkło xD
Zgłoś
Avatar
Pitok 2023-06-12, 22:50 3
zbigniewz napisał/a:

Jeżdżę i rozumiem. Jadę sobie ścieżką, a tu dołek przy każdym wyjeździe z posesji. Gdzieniegdzie kostka którą się czuje bez amortyzatora. Asfalt polepiony z resztek. Korzenie powodujące nierówności na ścieżce i wiele innych.
W autach macie AMORTYZATOR i SZEROKĄ OPONĘ dzięki czemu tego nie czuć, a przy półtora cala oponie nawalonej 5cioma barami jak nie 11stoma barami czuć każde gówno.
Dobrze że mam gravela i mi te 4-5 barów starczy.



Weź nie pierdol... u mnie ścieżki rowerowe są takie, że ścieżki nie mają żadnego krawężnika, bo idą również jednym płatem asfaltu przez jezdnię. No i co? Pedalarze i tak sobie jeżdżą ulicą powodując zagrożenie na drodze, bo cała droga jest ze spadków i wzniesień.
Zgłoś
Avatar
psykop 2023-06-13, 5:34
W Polsce obowiązuje ruch prawostronny, więc ścieżka musi być po po prawej, co wyraźnie wynika z tego artykułu. A teraz srajcie w majty.
Zgłoś
Avatar
l................y 2023-06-14, 10:30 1
zbigniewz napisał/a:

Jeżdżę i rozumiem. Jadę sobie ścieżką, a tu dołek przy każdym wyjeździe z posesji. Gdzieniegdzie kostka którą się czuje bez amortyzatora. Asfalt polepiony z resztek. Korzenie powodujące nierówności na ścieżce i wiele innych.
W autach macie AMORTYZATOR i SZEROKĄ OPONĘ dzięki czemu tego nie czuć, a przy półtora cala oponie nawalonej 5cioma barami jak nie 11stoma barami czuć każde gówno.
Dobrze że mam gravela i mi te 4-5 barów starczy.



Sam jezdze gravelem i nie trafia do mnie twoj argument. Kup sobie opony bezdetkowe, ja u siebie przewaznie mam z przodu 2 bary, a z tylu 2.75, a kiedy zalezy mi na komforcie schodze jeszcze nizej. Waze 90kg przy wzroscie 180cm. Kiedy jest mozliwosc jade sciezka lub chodnikiem jesli droga ruchliwa, ale z reguly wiekszosc moich tras to glownie szuter i sciezki rowerowe. Wkurwiaja mnie rowerzysci ktorzy generuja za soba sznur aut gdy obok jest chodnik lub sciezka.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-06-18, 16:46
po pierwsze mandaty za to są zbyt niskie (tylko 150pln), po drugie i ważniejsze, policja ma w dupie egzekwowanie przepisów na pedalarzach i pieszych, bo łatwiej i bardziej opłacalne jest ogolić kierowcę... pojebany kraj! dopóki nie zaczną gonić wszystkich użytkowników ruchu to nic w kwestii bezpieczeństwa się nie zmieni!
Zgłoś