18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kosaplaymaker 2012-01-22, 11:15 1
BMWswap napisał/a:

whyme? wiek 19,
templariusz mariusz wiek 21,
kosaplaymaker wiek 24
bambaleon wiek 22
50cent wiek 24

napinajcie się gdzie indziej, poza tym...

jestescie zbyt młodzi i zbyt głupi, żeby zrozumieć jak młodzi i głupi jesteście



Ty wątpię żebyś był po 80'tce chłopie wiec poluzuj gumę w majtach i przestań robić z siebie nestora ludzkiej mądrości. Sens dowcipu zrozumiałem i nie napinam się, po prostu dla mnie suchar i chuj. Tak jak wszystkie dowcipy typu "Twoja stara miesza bigos łokciem" itd.
Zgłoś
Avatar
ShiroiAkari 2012-01-22, 11:41 1
@krzychu1388
Nie chodzi o to że nie rozumiemy, tylko o to że to jest suchar tak sychy ze sobie zęby połamać można x.x Jeśli tak cie bawi głupota "bab" to idź wyruchać psa
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-01-22, 12:15
nie rozumiem :|
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-01-22, 12:40 2
Kolejny dzieciaczek co wyzywa od dzieciaków. Ja już nie raz się spotkałem z takimi cwaniakami co byli starsi a brak oleju w głowie.. Wiek nie znaczy o człowieku, bo nie raz ten młodszy przeszedł więcej w życiu, i bardziej go życie nauczyło jak takiego co ma 40 lat.. Wiec następnym razem wsadź kutasa w imadło i siedź cicho!
Zgłoś
Avatar
LuźnyMarian 2012-01-22, 14:10 1
Wydaje mi się, że są plusy ACTA. Przynajmniej takie chłopoki jak @WhyMe? nie będą mieli gdzie eksponować swojej głupoty publicznie.
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-01-22, 14:20 1
WhyMe? napisał/a:

Kolejny dzieciaczek co wyzywa od dzieciaków. Ja już nie raz się spotkałem z takimi cwaniakami co byli starsi a brak oleju w głowie.. Wiek nie znaczy o człowieku, bo nie raz ten młodszy przeszedł więcej w życiu, i bardziej go życie nauczyło jak takiego co ma 40 lat.. Wiec następnym razem wsadź kutasa w imadło i siedź cicho!



duże mam imadło, ale wątpię żebyś się zmieścił
Zgłoś
Avatar
sosik 2012-01-22, 14:20 1
To teraz czas na kolejnego gimbusowego suchara:

"Twój stary spuścił się za szafę i zostałeś wychowany przez pająki"

Dziękuję za uwagę
Zgłoś
Avatar
-mason- 2012-01-22, 14:37 4
Po 10 jest jopek.
Zgłoś